Kabalista Michal Ulvr demonstroval s Jandíkem z DSSS proti majdanistům ze Staromáku

Antimajdanisté ze Čtvrtého odboje, NWO, Ulvrova Akornu, Vyvadilova klubu Přátel Ruska, nebo Národních listů Jana Valenty dnes pořádali demonstraci na Staroměstském náměstí. S ruskými vlajkami, prapory Novorusije i vytvořenými transparenty odmítali opodál odehrávající se akci probanderovsky a protirusky laděných aktivistů. Byla to vskutku tragikomická podívaná. Nejeden milovník černého humoru by si přišel na své. 

Vedle neonacisty, či člověka vyznávajícího rasovou čistotu postával kabalista s rudou vlajkou na ramenou, zatímco opodál se před objektivy fotoaparátů prsily výjevy odmítající symboliku fašismu z Kyjeva.

[embedplusvideo height=”373″ width=”500″ editlink=”http://bit.ly/1AtdUcw” standard=”http://www.youtube.com/v/kyu-1qzqznk?fs=1″ vars=”ytid=kyu-1qzqznk&width=500&height=373&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep4977″ /]

Antimajdanovci si s těmi banderovci opravdu nemají co vyčítat. Oba dva mají ve svých předních řadách neonacisticky, či xenofobně smýšlející jedince, jež pokládají Žida za nejnižšího, méněcenného, všechny a všechno ovládajícího tvora. To se potom nejeden zvědavec sám sebe ptá, co na takové akci pohledává Žid a kabalista v jedné osobě, Michal Ulvr. Ještě nedávno sepisoval dramatický článek o tom, jací antimajdanisté jsou nacionálové odmítající Židy, zatímco dnes se stejnými individui demonstruje proti přeshraničnímu fašismu a “očerňování” Ruska.

jandik_ulvr_demo
Ulvr v červené bundě na levé straně fotografie, člen DSSS několikanásobný kandidát za tuto stranu Miloslav Jandík ; Zdroj: internet

Jako aktivní ultralevicový radikál zabývající se zřizováním komunisticko-národoveckých organizací, národního(nacionálního) bolševismu. Tyto organizace jsou samy o sobě velmi nebezpečné, protože z obecného hlediska mohou propagovat také eugenické poučky, o něž se pokoušel nejspíš holešováky založený Pochod Bohemia, kolem něhož se točili taktéž lidé pochybující se kolem antimajdanských a rusofilních aktivit.

Kdo je Michal Ulvr:

Ve virtuálním prostoru nul a jedniček Michal Ulvr vystupuje už od roku 2006, kdy na nejrůznějších chatech avizoval vznik Československé národní komuny–Socialistické nacionály Československa – Národní fronty Socialistické Vlasti/Rudé Vatry Socialistické Varty – Československé Anarchistické Kominterny. Postupně se z jeho iniciativy objevily i další organizace, jako jsou Československá revoluční fronta pro osvobození (oslobodenie), Socialistické odborové hnutí (SOH), Česká a slovenská sekce za obnovu třetí internacionály či romská skupina Rumungero Communismo – Partai o Róma Upi Čechoslovaki , Asociace za sociální a kulturní reformy nyní (ACORN Czech) a další. Ještě před zákazem Dělnické strany v roce 2009 avizoval vznik Dělnické strany – Marx – Leninské(DSČ/ML). Ke skutečné registraci této strany však nikdy nedošlo.

Když dokázal zaměstnávat bývalého kandidáta Národní strany, Norberta Naxeru, dokáže přehlédnout nějaký ten políček kolegů z extrémistické scény. Možná je propírán ve své nepřítomnosti za svůj židovský původ, ale co oči nevidí, to mysl nebolí. Jako aktivní ultralevicový radikál v odborných politických publikacích popisovaný jako jeden ze zakladatelů a propagátorů nacionálního bolševismu možná přehodnotil svá stanoviska.

Zelenou vlajku Akornu požadující přechod Česka k Bricsu, střídaly rudá, modrá s bílou na ruské vlajce. Znalec extrémistické scény si přišel na své. Mnoho bizárů střídalo jeden za druhý, kdy se neonacisté nebo představitelé ultrapravicové scény fotografovali v blízkosti nacismus odmítajících transparentů. Například takový Miloslav Jandík. Za Vandasovu stranu několikrát kandidoval neúspěšně do voleb. Je silně xenofobním, vystupuje nejen vůči Romům, ale také proti Židům. Ještě 12. února 2015 sdílel na své facebookové zdi příspěvek o tom, jak Židé ovládají svět, zatímco dnes s jedním Židem na Staromáku bojuje s krásnými hesly na transparentech proti fašistické nákaze z Kyjeva.

jandik_zide
Zdroj: internet

 

Antisemita, jež souhlasí s věšením Židů a Žid na stejném kolbišti demonstrující za stejnou věc. To se hned tak nevidí. Aby v bizarnostech pan Ulvr nezůstával sám, Pavel Matějka, “dvorní” fotograf Holešováků, tolik komentující policejní zásah na Věře Řezníčkové, neodolal a zvěčnil se s Jandíkem u stolku, na němž byla připevněna cedulka „Kiev 2014 Berlin 1933“. Ponert při pohledu na ty dva musel doslova plesat radostí. Léta se sanží extrémistickou scénu nácek nenácek spojit dohromady, a nyní jedno nedělní odpoledne spolu kují „pikle“ člen DSSS, Holešovák a kabalista. To je opravdu neskutečné.

jandik_matejka
Pavel Matějka s Miloslavem Jandíkem; Zdroj: internet

 

Člověk neví, jestli se má smát, nebo začít brečet. Tito lidé se pokládají za regulérní odpor vůči banderovcům, českým probanderovsky laděným aktivistům a dalších neonacistických skupinek, jež se k černorudému sametu lepí jako mouchy na lep. Jak se zdá, hodnoty českého fašizování obnovené v devadesátých letech minulého století Národním frontem Castystů nalézají nové, mnohem propletenější uplatnění. Ne nadarmo Solis z Národních demokratů díky konspirátorskému nadání příznivce New World Order láká do svých řad.

Účastníky na demonstraci lákal Bartošův a Vyvadilův facebookový přítel Jan Miklas. Na facebookové skupině #SaveDonbassPeople, STOP The WAR vyzívá k účasti na demonstraci slovy:

Přátelé, přijďte nás dnes ve 13.45 podpořit na Staroměstské náměstí v prostestu proti akci majdanistů a přijďte podpořit úsilí Ruského lidu v boji proti majdanu a páté koloně placené z USA.

Bude zde přítomná Ruská televize – 1.kanál, tak je důležité aby nás přišlo co nejvíce, a abychom vyslali poselství do Ruska že Češi jsou proti majdanu !!

Bylo to věru krásné poselství. Určitě by obyvatelé zemičky pod Řípem měli být hrdí na takové reprezentaci národa v zahraniční televizi? Probanderovsky vystupující aktivisté tolerují ukrajinské fašisty, zatímco ti protibanderovští tolerují ty české, kramářovsky smýšlející milovníky bílé, ničím nerušené barvy.