Islám v České republice nechceme zaútočil na Makro

Jedním z hlavních nepřátel islamofobů v Česku jsou halal potraviny. Kvůli nim průměrný xenofob vyráží do supermarketů s fotoaparátem v ruce a zvěčňuje kuřecí nebo hovězí maso pro potěšení ostatních příznivců nesnášení. Varuje milovníky jednobarevné společnosti, odpůrce multikulturalismu, že ten či onen řetězec se odchyluje od čecháčkova ráje na Zemi.

Například takové Makro. Dovolilo si prodávat halal maso a svou nabídku zvěčnilo nejen na facebookové skupině, ale také v nabídkových letáčcích. Už kvůli tomu islamofobové nechtějí Makro v Česku a zahajují po befelu svého šéfa, Martina Konvičky, další z hejtovacích akcí, kdy účet po účtu bombarduje velkoobchod nesnášenlivými požadavky, dotazy a projevy absolutního znechucení nad obchodními aktivitami přivádějícími do prostředí pod Řípem zásady normálnosti.

ivcrn_makro

Mezinárodní firma vychází vstříct rozdílným kulturám po celém světě, i proto není divu, že kromě košér potravin, nabízí taktéž halal produkty. Extrémismus sám od sebe sází na vyvolávání dojmů. Vytvořený obrázek je pro ně alfou i omegou. Když ministerstvo školství plánovalo zařazení multikulturně laděné čítanky do škol prvního stupně, byli to především extrémisté z IVČRN, kdo opět vyvolával tlak na státní instituci.

Z falešných účtů, falešných adres a falešných, neexistujících jmen se rozesílali zprávy, dopisy rozhořčení……v organizovaném hejtování se vytvářel dojem masovosti, ve kterém si státní úředník myslel, že stojí před odporem stovek, možná tisíců lidí.

ivcrn_makro2

Nejinak je tomu i dnes.  IVČRN se pokusí opět o vytvoření obrazu, kdy jediným přijatelným výsledkem bude zastavení prodeje halal masa v Česku. Extrémisté mají dojem, že pokud nebudou reagovat na chování Makra, tak sami přistoupí na popírání zásad jejich společnosti, kde klerofašismus a odpor k multikulturalismu představuje hlavní pojítko veškerého dění. Sami ostatní obviňují ze zatuchlé sebezahleděnosti, přitom si radikálové bojující vůči jinověrnictví neuvědomují, že hovoří sami o sobě. Makro ctí náboženskou svobodu, a tak to má být. Bohužel, světonázor Konvičkova týmu je opačného názoru, to ovšem nedává islamofobům právo útočit na ostatní s opačnými názory. Každý má právo vyznávat co uzná za vhodné, třeba islám, pokud to uzná za vhodné.

Apolitičnost byznysu reagující na potřeby trhu je něčím, čemu čecháčkovští xenofobové nemohou porozumět, ani kdyby chtěli. Pro islamofoby je halal maso speciálním druhem zbraně proti nevěřícím. Jeden by se z argumentace čecháčkovských fundamentalistů skutečně potrhal smíchy. Bohužel, i dnes, ve 21. století extrémisté s úzkým rozhledem a přízemními názory existují. Průměrný mazač sádla na kliky totiž věří, že část ceny z prodaného masa putuje na podporu islamistů v Islámském státě. Samozřejmě, takové tvrzení není pravdivé, ale o to Konvičkovu týmu vůbec nejde. Rozhodl se ochraňovat svou nehynoucí pravdu, kvůli které navrhuje xenofobní normu skrze nacionály v Úsvitu Tomia Okamury.

ivcrn_makro3

Když už to dál nejde a odpůrce muslimů pociťuje potřebu sám sebe ujistit o své vlastní pravdě, přicházejí na řadu průpovídky o závadnosti nabízeného zboží. Samozřejmě, i takové slovíčkaření je naprosto zcestné…..ale islamofob si potřebuje zchladit žáhu třeba na kusu hovězího, a proto ho slovně polévá výkaly.

ivcrn_makro5