Islám v České republice nechceme prodal neonacistovi Jaromíru Pytlovi propagační předměty

Častými návštěvníky demonstrací facebookové iniciativy Islám v České republice nechceme, jsou neonacisté. Zatímco minulou demonstraci jich bylo na akci Martina Konvičky dvacet, tentokrát v Budějkách bylo neonacistů minimálně na čtyřicet. Postaví se kousek dál od pódia, aby nebyli na první dobou vidět.

Reportéři, fotografové, kteří pořizují fotografie přímo z pódia nebo před prvními řadami přítomných čecháčků, tak nemohou na fotografiích zachytit holohlavou, svaly opatřenou omladinu. Proč by také měli. Martin Konvička se svými druhy chtějí, tak jako ostatní extrémisté vytvořit na veřejnosti o sobě krásný obrázek, jež by nacionály neposílal do míst, do nichž zcela zaslouženě patří.

Neonacisty podle oficiálních vyjádření činovníků IVČRN nikdo na demonstrace nezve. Tito holobrádkové se údajně na akcích ocitají omylem, i když je to podle volně dostupných, neověřených informací, trošku jinak a milovníci hákových ratolestí jsou neoficiálními cestami údajně IVČRN na demonstrace pravidelně zváni. Inklinace politických odmítačů islámu k ultranacionální scéně, zvláště k hooligans komunitě, je nepřehlédnutelná například v šálovém byznysu, který Konvičkáři rozjeli. Prodávají šály i další propagační předměty a vytvářejí  ze svého extrémistického postoje docela výnosný obchod.

Islám V České republice nechceme se pokouší o hru s diváky. Křičí do světa, že neonacistům pořadatelé ani stánky neprodávají propagační předměty, přitom každý, kdo na jejich demonstraci byl, velmi dobře ví, že to není pravda. Typickým nevyvratitelným  příkladem by mohl být neonacista Jaromír Pytel, který, ač má na svém oblečení jasnou symboliku white power smýšlení a hlásí se tím k neonacismu, byl prodavačkou stánku IVČRN obsloužen a byl mu prodán propagační materiál IVČRN. Mimochodem, Jaromír Pytel měl na čapce pár centimetrů od odznaku White Power Evropských Patriotů odznáček IVČRN, čímž dával najevo blízkost názorů obou sdružení.

[embedplusvideo height=”339″ width=”550″ editlink=”http://bit.ly/1AscDne” standard=”http://www.youtube.com/v/H-3TL5vz7PU?fs=1″ vars=”ytid=H-3TL5vz7PU&width=550&height=339&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep4323″ /]

SDÍLET