Adam B. Bartoš utratil Národní Kongres. Prohlásil také Vandase za agenta BIS?

Nedůvěryhodný Aeronet uvedl článek, ve kterém píše, že šéf DSSS, Tomáš Vandas, je tajným agentem BIS. Tvrzení je to veskrze zajímavé, úsměvné a vtipné. S největší pravděpodobností se manipulacemi s fakty, označováním někoho za agenta, snaží nejznámější antisemita v republice zakrýt svou neschopnost, když do všeobjímajícího guláše pejska a kočičky přizval potápějící se Titanik Dělnické strany sociální spravedlnosti.

Adam B. Bartoš si myslel, že získal opičku na provázkách, se kterou si může dělat všechno, co se mu zalíbí. Vytáhne ji na promuslimskou demonstraci, donutí sklonit se před potřebami pokračovatelů čecháčkovského fašismu …… To se nakonec také stalo a nebyl by žádný problém v další spolupráci, kdyby ultranacionální scéna nebyla založena na osobních antipatiích. Rodinný klan Vandasovců je díky historickému paralelám na obtíž mnoha ultranacionálům. Vrabci na střeše si cvrlikají o tom, že kdyby dělnická omladina měla dostatek financí, tak by založila svou vlastní partaj nemající s Vandasem pranic společného.

Léty vytvořený podnik se pomalu, ale jistě rozpadá a DSSS míří na pozadí, zatímco se například takový Adam B. Bartoš snaží zakončit to, o čem snil v devadesátých letech Národní front Castystů. Je veřejným tajemstvím, že se předseda Národních demokratů snaží personálně „vykrádat“ kde koho. Bere ultralevičáky, přesvědčené marxisty i ultrapravicové hajlovače, se kterými chce dobýt Valhalu pohanského nácka. Zkrátka si nepřijde ani klerofašista……tedy za předpokladu, že bude akceptovat pravoslaví Zemánka a dalších.

Nedávno, 1. března 2015 se Adam Bartoš na sociálních sítích pochlubil s dalším spojenectvím s ČSNS 2005 a Sládkovci z RSČMS. A právě těm mohlo bratříčkování se s Vandasem vadit. Přeci jen éterem koluje historka o tom, jak nejvyšší dělník při odchodu ze Sládkovy strany ukradl arch s podpisy členů, jež podvodně poté údajně použil k registraci Dělnické strany na ministerstvu vnitra. Jiří Dufek, Roman Sláma, Karel Mašlík jsou novými posilami Bartošova sjednoceného týmu. Však také 28. února 2015 byl Bartoš pozvaný na sjezd RSČMS, kde bylo opětovně do vedení Sládkovců zvolené staronové předsednictvo. Ukončení spolupráce s Vandasem bylo nevyhnutelným krokem. Spolu s ním bylo nutné dát štěňátku – Národnímu Kongresu – uspávací injekci, aby nikdy více nepřipomínal staré časy spolu s nízkým sebevědomým Bartoše, kvůli kterému také s DSSS m už s motýlkem navázal spojenectví.

Je komické sledovat jednotlivé členy Národní demokracie, jak se vykrucují a říkají, že společný projekt s Vandasem nemá se současnou stranou nic společného. Facebookové diskuse na uzavřených i otevřených skupinách jsou opravdu zajímavé. Po jmenováním Vandase za agenta BIS zkouší Bartoš získávat členy DSSS pro svůj projekt. Mnozí z nich mají doposud kladné sympatie k Sládkovi, a tak by trik mohl nést vytoužené ovoce.

Zkusili jsme to. Nefunguje to. Myšlenka správná, ale někteří se podle ní neřídí. V tom případě nemá smysl lámat věci přes koleno. Ukončujeme oficiální spolupráci s DSSS. Nekončíme ale spolupráci s jednotlivými členy DSSS. Naopak. Zveme je k nám.

Zdroj: Adam B. Bartoš, internet

Národní demokracie potřebuje pro hrubou sílu hrubé jádro, jež by hravě mohli plnit holohlavci z DSSS, Českých lvů, nebo fotbalových násilníků. Spojnicí k takovým existencím by mohl být předluženec Pavel Matějný, jež se sice před časem s Bartošem ve zlém rozešel, ale jak to vypadá, opět se ti dva dávají dohromady. Když se Chotěbuzský rodák přátelí s Ponertem, zajisté mu nevadí ani marxisté s obojkem na krku. Pro začátek budou 8. května 2015 Bartoš s Matějným demonstrovat před sídlem vlády. Tam se společně projeví vůči imigraci, islamismu i sionismu.  Najednou jsou slovy Bartoše „jednání s Pavlem Matějným věcná a konstruktivní. Žádné řeči, ale práce. Tak to má být“.

Kromě vytváření kočkopsa se Bartoš skrze Solise snaží navázat na partnerství s Le Penovou. Podle svých vlastních slov jedná s Okamurou o případné spolupráci. Ten však oficiálně jakékoli debaty s Bartošem odmítá jako nepravdivé tvrzení. Uvidíme, co budoucnost přinese. Jisté ovšem je, že se Bartoš bude chtít nadále spojovat s kýmkoli, aby zvětšil svůj potenciál, který s megalomanstvím může končit nezdarem. Což se také možná nakonec stane a za několik měsíců se dočteme o někom dalším, že je agentem, homosexuálem, nebo zrádcem národa.