Okamuro, od teď jsi spoluzodpovědný za každé násilí páchané na muslimech v Česku

Nízké volební preference jaderného svítání Tomia Okamury přivedly gaidžina z Tokia k islamofobii. Uviděl ultranacionály z Pegidy, pomyslel si, že by mohl podobně zaútočit na nízké pudy ranou pod pás a kebab se stal vězněm nesnášenlivosti exmluvčího cestovních kanceláří, exsenátora a neúspěšného kandidáta na prezidenta zároveň. 

Tomio Okamura by si měl uvědomit, že i poslanec má svou zodpovědnost, a pokud ne trestní, tak alespoň morální. Nabádá k náboženské nesnášenlivosti a svými slovy vybízí k aktům nenávisti, jež v krajních případech mohou skončit i fyzickým napadením někoho, kdo zjevem připomíná muslima nebo i obyčejných prodavačů kebabů, kteří nedělají nic jiného, než že si poctivě vydělávají na živobytí a nevartují na úřadech sociální pomoci, protože se třeba chtějí zařadit do společnosti a považují za slušné vydělávat si prací.

Čecho-Korejco-Japonec zneužil svého postavení parlamentáře a ve jménu své funkce v několika bodovém itineráři nabádá po vzoru extrémismu k extrémním formám chování. Až někoho pošuci z Czech Defence League nebo jakékoli jiné oficiální či neoficiální organizace napadnou kvůli tomu, že jej považovali za muslima, bude za takový čin morálně zodpovědný Tomio Okamura, stejně jako za něj byl v zodpovědný Adolf Hitler, když vybízel a schvaloval bojkot židovských obchodů a hnědé košile s těmi černými u takových obchodů napadaly potencionální zákazníky, nebo dokonce i samotné židovské majitele, či prodavače. Tím nikdo neříká, že Okamura je Hitlerem, ale společná anabáze se přímo nabízí.

Navíc Tomio Okamura nemá polovojenské úderné síly, tak jako je má DSSS, ale jisté nebezpečí tu je. Co udělá Úsvit přímé demokracie, pokud někdo z fanatiků polije stánek s kebaby a dalšími pochutinami prasečí krví nebo namatlá po okolí vepřové sádlo? Bude předseda úsvitářského hnutí také stejně plamenný v proslovech a beze studu před televizními kamerami pochválí ony “bojovníky” za českou zem? Jak se zdá, politická, ale také mediální lobby se snaží dostat islamofobii hluboko pod kůži každičkého čecháčka, dokonce i těch, co uchraptěným hlasem v hysterickém sepětí s peticí křičí, že ochraňují prezidenta republiky, Miloše Zemana.

Myšlení úsvitářských fanoušků je vcelku velmi zábavné. Když jim blogerstvím obdařený vůdce předhodil kost v podobě petice proti imigrantům, o níž tvrdil, že je celoevropskou, nehnuli vůbec ani brvou a houfně jako stádo mloků se doplazili ke stánkům a podepisovali v domnění, že přispívají ke globálnímu nacionalismu Evropy. Téměř nikdo z podepisujících nebyl schopen zjistit pravdu. Tomio potřeboval vytvořit z nehmotného hnutí devíti silného společníka eurofrakce Evropa a svoboda, protože potřeboval být silnějším před očima svých příznivců. Unijní spolek k lepšímu šmaku a téměř nikomu tenkrát nepřipadalo divné, že to, co tvrdí šéf svítání, je de facto proti zásadám úsvitářů……no co, šlo přeci o nenáviděné imigranty, kvůli kterému kde jaký fanatik zavře oči před garantovanými zásadami odmítání Unie jako otrokáře národa.

Proč si Tomio Okamura pro svou extrémofilní obscesi vybral jako zajatce kus žvance a nic jiného? Především proto, že Czech Defence League už dávno žije sny o tom, že nákupem kebabu podporuje každý nákup kalašnikovů.….takový názor vymysleli extrémisté ze Spojeného království, kde poprvé spojovali kebab s palnou zbraní a česká pobočka jen ten terminus technikus převzala. Okamura tím jen převzal zažitou demagogii islamofobů a dokázal tím nepřímo názorovou blízkost s Czech Defence League a jejím facebookovým “hnutím” Islám v ČR nechceme.

Pokud chtěl Okamura zasáhnout na poli islamofobie každému blízký cíl, nabízel se kebab, protože s ním se setkává i ten nejposlednější dělník z fabriky, když se vrací domů. Burka a kebab jsou jednoduchou ikonografií každého méně vzdělaného voliče, kterých je v případě Úsvitu přímé demokracie více než dost. Voličskou část Tomiova politikaření tvoří frustracemi sžíraní nacionálové často nosící předražené hadříky od Thor Steinara vlastněné arabským milionářem Faysalem Al Zarooni . Takovou módní značku nikdy muž s touhou bydlet v rouře nenapadne, protože by tím přišel o významnou voličskou základnu, která se sice tváří protimuslimsky, přitom s hrdostí sobě vlastní nosí hrdě Thor Steinar na svých plecích.

Zatímco američtí politologové přemýšlejí nad Fergusonem a jeho významem pro nový rok 2015, uprostřed Evropy se potichu probouzí hydra náboženského nesnášení uvrhující společnost do názorového středověku, kdy je správné a cool vystupovat proti všemu “cizáckému”, muslimskému, zatímco přestává být výraz “nepřizpůsobivý” považován za projev rasismu. To je velmi nebezpečné a takové názorové přenice mohou vyvolat mnoho jisker a skutečně mohou do Česka přilákat radikály vzešlé z cesty Prorokovy.

Okamurovo jednání také připomíná svým způsobem řecký Úsvit, který před několika měsíci zaútočil na místním tržišti na prodávající migranty, i když tito lidé prodávali legálně, měli pracovní povolení, povolení k pobytu nebo dokonce i řecké občanství. Budou snad úsvitářští poslanci chodit po městě a přepadat prodavače kebabů nebo jejich zákazníky?  Budou snad rozdávat letáky zákazníkům vyzývající k nekupování kebabů? Nebo fanoušči svítání nad Tomiem budou dělat předsunutou stráž? Naváže kvůli tomu Úsvit viditelnější spolupráci s Konvičkou? Fobové z Czech Defence League se v přeneseném slova smyslu klepou na to, aby to mohli udělat, třeba pro Okamuru, ke kterému mají někteří obránci katolictví pro etnický původ výhrady.

Kam až daleko dojde to nesnášení? A u koho se zastaví? Tomio Okamura kvůli nízkým preferencím svého hnutí spouští nenávidění a obrací výhybku, kdy je běžné vzbuzovat nenávist, pokud to strany potřebují. Takovým způsobem na sebe dává vědět nebezpečí diktatury, kterou nacismus v minulosgti také byl. Okamura ve své knize “Umění Žít” píše, že nacismus přinesl Němcům hrdost, chce si snad Čech Okamura hrát na nositele české hrdosti?