Jana Volfová dnes na veřejnosti podržela Martinu Konvičkovi

Islamofobie je sestřičkou antisemitismu. Je tragikomické, že se k islamofobii přidávají také sionisté, aníž by si uvědomili, že se kamarádí se sourozencem toho, co zabilo přes 6 milionů Židů. Jak se zdá, nenávist okořeněná horečkou ultranacionalismu překoná úplně všechno. Na Hradčanském náměstí se před Pražským hradem sešli příznivci nenávidění jinověrců. Jana Volfová dnes na veřejnosti podržela Martinu Konvičkovi jeho papíry, zatímco se kromě českých vlajek a několika transparentů na demonstraci objevila také provokace islamofobů parodující po vzoru Geerta Wilderse zelenou vlajku muslimů se šahádou. Lidé se shromáždili, aby přítomným novinářům ukázali, jaké to může v této zemi být, pokud se čecháčkové bez jakýchkoli znalostí o islámu seřadí pod velením Martina Konvičky. 

Ultrapravice si s nacionálním bolševismem i sionistickým zápalem v jedno lednové odpoledne podala ruce. Z úst přítomných VIP hostů padaly nejrůznější lži, mystifikace a jednostranné spekulace, jako kdyby se náměstí proměnilo v chlívek, ve kterém se živočichové snaží vyburcovat čecháčky k co největším ovacím. 500 – 800 příznivců nenávidění, někteří dokonce transformovaní do oživlých podob magazínů z Francie nad sebou drželi transparenty s nejrůznějšími hesly: “Islám v ČR nechceme”, “My jsme tady doma” nebo “Evropo, probuď se!”,

demo_hrad1

Dnes, 16. ledna 2015, nešlo ani tak o vyjádření, jestli islám patří nebo nepatří do Česka, jako o to demonstrovat sílu Konvičkova týmu radikálů podpořenou o bílého Černocha s citem pro extrémní řešení i celým ansámblem Okamurova Úsvitu posilněného o Volfovou i anticikánského senátora Doubravu, jež tentokrát v proslovu přesedlal na kritiku multikulturalismu, muslimů i odlišností kultur s nimiž mají ultranacionálové odvěký problém. Nechyběla ani místopředkyně poslaneckého klubu ODS Jana Černochová. Zkoušela skrze nacionální řečičky o ohrožení sbírat hlasy od nacionálních bolševiků, skinheadů, sionistů i přítomných fanoušků Czech Defence League v sociálních sítích prezentovanou skupinou “Islám v ČR nechceme” Inu, tonoucí se stébla chytá a když je to třeba, je tu krajní spektrum názorů……co na tom, že tyto existence bývají často rasisty, fanatickými uctívači nacionalismu i rasové čistoty. Možná, že tento mix je výhodou pro novou, blednoucí tvář Občanských demokratů.

Já žádné extremisty kolem sebe nevidím. Jsem tady a ani trochu se za to nestydím. Velmi bych si přála, aby muslimská obec tady byla s námi a aby se jasně distancovala od toho, co se děje ve světě. Pokud bude zástupce muslimské obce u nás Mohamed Abbás, nepohneme se nikam dál. Jsem člověk, který se nebojí říkat věci naplno a odmítám floskule o politické korektnosti; 

Jana Černochová, ODS

Inu, tonoucí se stébla chytá a když je to třeba, je tu krajní spektrum názorů……co na tom, že tyto existence bývají často rasisty, fanatickými uctívači nacionalismu i rasové čistoty. Možná, že tento mix je výhodou pro novou, blednoucí tvář Občanských demokratů. V nejtěžších chvilkách politikova života přichází čas na politickou nekorektnost, jako příležitost lézt do análních otvorů těch, jež se zpravidla topí ve vlastní neznalosti. Těmi topícími se stvořeními jsou ultrapravicoví milovníci čisté rasy, pro které směřoval poslančin řečnický výkon.

Zastupitelský klub Strany zelených pro Prahu 2 zcela správně ještě před konáním demonstrace odsoudil plánovanou účast poslankyně a starostky Prahy 2 Jany Černochové na akci neoficiálně pořádanou xenoforním hnutím Islám v ČR nechceme:

“Zastupitelský klub Strany zelených z Prahy 2 považuje plánovanou účast starostky Prahy 2 Jany Černochové (ODS) na akci pořádané hnutím Islám v ČR nechceme za nepřijatelnou. Domníváme se, že starostka veřejnou podporou nenávistných uskupení nebezpečně a populisticky přispívá k polarizaci společnosti, a vyzýváme ji, aby svou účast na akci ještě zvážila. Zásadně nesouhlasíme s tím, aby starostka centrální městské části podporovala akce extremistů. Jan Hruška (předseda klubu), Monika Horáková, Kateřina Jechová, Michal Uhl.” 

Zajímavý byl pohled na Tomia Okamuru, který ani jednou nepromluvil k lidem a jen tak postával jako solný sloup u cesty. Jako kdyby se jeho spolustraníci i přátelé v boji za bílou Evropu obávali, co zase řekne a za co by se museli opět omlouvat novinářům. Šéf parlamentního hnutí byl v područenství Martina Konvičky jež perlil větu za větou.

demo_hrad2

Zdroj fotografie : Lidovky.cz

Konvička zahajoval a také ukončoval potemnělé setkání ještě potemnělejších hodnot. Obecenstvo mu tleskalo, jako kdyby sedělo v cirkusovém šapitó a před nimi sehrával jeden ekvilibristický kousek za druhým všem známý klaun. Za přítomnosti ultrapravicové scény i úsvitář z Havířova Bohdan Svorník, který chtěl zasahovat do transparentů aktivistek ze  strany Zelených .

To je také jeden ze smyšlených důvodů, jímž Konvička napadal islám před svými ideovými přáteli. Podle organizátorů akce nastal čas říct islámu důrazné ne. Na pozvánce se opět sbor fanatiků uchýlil ke hře na city…..vytáhne se Charlie Hebdo a s ním se začne žonglovat, jako kdyby šlo o míčky ve Sportce. Každé číslo představující muslima může v očích xenofobů za odsouzení hodnou událost v Paříži. V čem se čeští, ale také zahraniční islamofobové liší od těch islamistických radikálů? V jádru mají názory taktéž extrémistické, čtou Korán doslovně a aplikují generální vinu na všechny muslimy v okolí, přesně jako to dělají stoupenci teroristických spolků založených na umělohmotném wahhábismu, jež je v tónině Konvičkova mozkového trustu považován za jediný náboženský směr islámu.

demo_hrad3

V jeden okamžik dochází díky transparentům ke slučování naprosto nesouvisejících témat. Možná si islamofobové vzpomněli na některou z tučných debat na svých diskusních skupinách, kde se také vyhřívají jako hadi na slunci lidé s neonacistickými názory a nejednou zaútočili bez zásahu adminů na Židy, Romy i jiné etnické skupiny, proti nimž ultrapravice pravidelně chystá webové seance zla.

Hřeb večera byl, když Olga Havlová za souhlasného pokyvování Jany Wolfové začala líčit krutosti muslimského Halal zabíjení a celé náměstí jí za to bouřlivě tleskalo. Z toho šel opravdu mráz po zádech a připomínalo to manifestace vůči Židům za Hitlera, akorát s tím rozdílem, že nacisti místo Halal porážek zmiňovali Košer porážky a dav následně skandoval “Nedejme jim najíst!“. Tak jako Francie jako není imunní proti fanatickému mámení, není mu odolné ani Česko a zjednodušování dostává zelenou.

První velká demonstrace iniciativy Islám v ČR nechceme musela využít ideového přátelství i dlouhodobé spolupráce s Janou Volfovou, která na pražském magistrátu zařídila všechno potřebné. Jana Volfová, která celou akci moderovala také Martinu Konvičkovi podržela, když bylo třeba

demo_hrad4

papíry ke čtení. Místy s trochou představivosti vypadala jako amatérská astroložka, když hovořila o sluníčkách a nebezpečí islamizace…….asi se zasnila a představovala si, jak ve svém dobře padnoucím stanu vypráví arabskému hvězdáři pohádku o tisíce a jedné noci

Už nejsme banda, které se mohou sluníčka smát, stojí nás tu tisíce. Nejme xenofobové, nejsme populisti

Jana Volfová

Extrémisté pomaličku vystrkují růžky, hledají podporu mezi Okamurovci, aby následně využívali propojek v médiích k lepšímu světlu před publikem. Nicméně, jak se zdá, islamobům moc jejich plán, v němž budou oslavováni médii v republice nevyšel, protože to by jinak nereagovali tak podrážděně

ivcrn_demo
Zdroj: Facebook

Útok na Charlie Hebdo poskytuje ideologickou zelenou i pro takové nechutnosti, jakými je odmítána halal porážka, zatímco košer porážky jsou považovány za zcela správné a naprosto v souladu s českou kulturou. Islám tady je několik století. Jsou to především islamofobové, kdo se na demonstraci ukázali v pravém světle.Hesly “Podpora muslimských imigrantů není humanismus ale vlastizrada!” “Řešme krizi na místě, nevozme ji k nám” nebo “Mír dětem celého světa” ukázali, že jsou absolutními pokrytci. Rozdělují děti jako jablka na trhu podle náboženského vyznání, aby následně na dalším transparentu popřáli mír dětem celého světa. To je to samé, jako kdyby říkali: “my vás tady nechceme, protože jste muslimové, ale přejeme vám mír“…..

Jak se asi cítila plloviční Syřanka Pavlína Bitarová, když zvala ve svém spotu na Konvičkovu demonstraci?

[embedplusvideo height=”404″ width=”500″ editlink=”http://bit.ly/1uawHx6″ standard=”http://www.youtube.com/v/jpj6HDZGDu0?fs=1″ vars=”ytid=jpj6HDZGDu0&width=500&height=404&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=&lean=1″ id=”ep4637″ /]

Kdyby se stát zachoval stejně k ní a jejím rodičům, nemusela by být tady v Česku. Není jí špatně, když si vzpomene na to, že bez obtíží v rámci IVČRN podporuje také třídění dětí podle toho, jestli jsou křesťané, nebo muslimové? Extrémisté, mezi něž islamofobové bez pochyby patří, nenosí svědomí  vždy své činy, ať jsou jakékoli povahy, omlouvají nějakým záslužným důvodem. Možná i zde u Bitarové zapracoval podobný mechanismus.

Přibližně hodinu trvající seance v područí tmy byla ukončena Konvičkovou citací programových cílů:

Dlouhodobě usilování o zařazení islámu mezi nenávistné ideologie, usilující o potlačení lidských práv a svobod (ve smyslu par. 260 tr. Zákona), a tvrdé postihování jeho šíření a propagace.

Krátkodobě vyzývají po okamurovském stylu k následujícím krokům:

1. novelizovat Zákon o církvích tak, aby islámské náboženství ztratilo statut registrované církve či náboženské společnosti.

2. zrušit výjimky z veterinárních a hygienických zákonů, které dnes umožňují nehumánní praxi takzvaných „halal“ porážek.

3. odmítnout v současnosti projednávaný vládní návrh o zvýšení pravomocí úřadu veřejného ochránce práv (ombudsmanka Šabatová), neboť se domníváme, že v rukou sluníčkové mafie okolo ministra Dienstbiera by se pravomoc podávat diskriminační žaloby změnila v nástroj persekuce nepohodlných názorů a osob.

Předseda Czech Defence League a hlavní admin facebookových stránek “Islám v ČR nechceme” má monotónní plán. Obléká se do virtuálního brnění a nejradši by po vzoru papeže Urbana II. vyjel na svou vlastní křížovou výpravu…..tedy pokud by se nebál, tak jako většina z virtuálních fanoušků IVČRN. Jako náplast na bolístka poslouží nenávidění na domácí půdě, v němž dopomohou nejrůznější pronacionálně ladění politici společně s neználkem spřátelenými čecháčky, kteří by si z fleku mohli bez zarudnutí ve tvářích říct: “Jsem srab, kterej čuměl, když nakládali Židy, hajloval náckům, mával komoušům, chtěl jistotu desetinásobku a pak tleskal Okamurovi.

Záznam demonstrace

[embedplusvideo height=”311″ width=”500″ editlink=”http://bit.ly/15iXPOF” standard=”http://www.youtube.com/v/Y9kDyH_ofiU?fs=1″ vars=”ytid=Y9kDyH_ofiU&width=500&height=311&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=0&chapters=&notes=&lean=1″ id=”ep3026″ /]

———————————————-

Autor fotografií: Vít Hassan photography