Jan Keller také přispívá k rozšiřování a zlidovění islamofobie

Zeman pochválil tádžického prezidenta, že dokázal porazit islámský terorismus, zatímco o stavu lidských práv taktně pomlčel. Populismus s politickou nekorektností hraje na tamtamy, protože vykládat lži a pomíjet důležité, je vysoce moderní. Je to čecháčkovský systém obhajoby neobhajitelného, ve kterém na celé čáře vítězí “nový” rasismus médií, kvůli kterému se běžný našinec setkává v teple pohodlného křesla s nepřizpůsobivými spoluobčany.

Jako společnost se obracíme v bludném kruhu, ve kterém si laciné zjednodušování s rasismem podává vroucně ruce. To, co se děje nyní, to není pouze věc muslimů. Útoky vůči jinověrcům jsou ohrožením celé společnosti, protože dnes to jsou muslimové, aby druhý den přišel na řadu Rom, potom třeba Vietnamec, Mongol, Rus…….až ve společnosti zbude velmi malá skupinka lidí, proti kterým se neobrátila ona pověstná politická nekorektnost, ke které se přihlásil novopečený europoslanec Jan Keller. Hovoří z výše svojí o islámském terorismu, i když se s muslimem setkal leda tak v některém z videí na Youtubu. Pokládá se za lidového politika, zatímco opakuje mantry, aby se tak jako v předvolebních časech, vetřel do mysli oné méně vzdělané vrstvy ve společnosti, jež o islámu a dění za hranicemi nemá tak silné povědomí.

Někteří skalní ochránci Zemana společně s dalšími národními bolševiky, skalními komunisty i některými důchodci v čele budou o Islámském státě přemýšlet jako o souručenství islámského terorismu, protože o tom politicky nekorektně hovořil jejich politický oblíbenec, jehož si s oblibou pouští jako odborníka do svých obýváků. Vykládá jednoduše, přesně tak, aby tomu porozuměla méně vzdělaná část obyvatelstva, jež tvoří většinu z národa……tak čemu se nakonec divit. Skalní milovník třešniček nemá rád náboženství kvůli jeho institucionalizaci, takže bez mrknutí oka přijme  etos o špatnosti islámu, protože nemá rád ani katolickou církev…….co na tom, že napomáhá nákaze islamofobií, jež má stejné kořeny v nenávidění jako rasismus obracející se vůči Romům…..

Budeme se všichni obávat neznámého……za hřmění tamtamů minula začneme rozhazovat rukama, tak jak to dělali naši předkové, když od 15. století trpěli paranoiou, za níž mohli musulmani, kvůli kterým panstvo v neopodstatněné hysterii pořádalo cvičení s plány co kdyby Prahu napadl nebezpečný Turek. Katolickou církví odkojená evropská společnost byla vždy méně kritická k proviněním katolíků a jejich xenofobii, s níž přistupoval kněžský klér například k černochům, jež kroniky, staré záznamy označovaly jako ďábelské bytosti. Zapomíná se na inkvizice, útoky vůči Židům i Romům v českých krajinách, i na pogromy, jež byly pravidelně proti nim vykonávány.

Rasismus se stává nebezpečným, pokud zlidoví a je pokládán za ustálené klišé, proti kterému se  nikdo neozve. Stačí se podívat na rasismus vůči Romům, pokud někdo začne hovořit o Romech v rasistickém obalu, jako o nepřizpůsobivých, téměř nikdo se nezastaví, aby řečníka zastavil s tím, že nepřizpůsobivým může být kdokoli bez ohledu na rasovou příslušnost. Nikdo neřekne, že většina požívačů sociálního systému je majorita, a že většina nezaměstnaných je taktéž z řad majority. Nezvedne se vlna nevole nad rasismem překořeněným vystupováním Bohumila Rouba z Primy, protože takové pořady odpovídají lidovosti, s níž se ztotožnila nevědomá vrstva obyvatelstva, tedy významná část českého národa.

 Ke zlidovění islamofobie nepřispívají šašci z Czech Defence League, ani jejich internetový klub Islám v ČR nechceme, ale většinově přijímané autority “davů”, ke kterým patří komunismem políbený, ČSSD podporovaný Jan Keller, jehož jednoduchá mluva o tom, jak střední vrstva trpí, o tom, že kapitalismus špatně funguje, získala širokého zplatnění. Stejné uplatnění dnes přináší politologovy řečičky o islámském terorismu, ve kterých nezazní to důležité, že islámský terorismus neexistuje a ti vrazi nejsou muslimové, ale jen si na ně neuměle hrají. Odpadlíci, psi svatokrádeže, o nichž se Prorok zmínil už za svého života, jsou nyní ve vínku nevzdělanosti a touhy vlézt neznalému divákovi co nejhlouběji do zadku, pokládáni za zdárný příklad muslima, proti kterému by se mělo bojovat. Na mysl přichází samozřejmě boj konvenční, nikoli však boj kybernetický, nebo boj tajných služeb využívající fanatismu ostatních.

Nebezpečím pro evropskou kulturu nejsou teroristé, ale ti, jež pravidelně páchají názorová harakiri v přímém přenosu a vyvolávají nenávisti a napomáhají k jejich cestičce hlouběji pod kůži Evropana, protože neznalost už dávno vlastní mezinárodní pas i víza k nekonečně dlouhému pobytu.