Trošku podivná oslava 17. listopadu v podání banderovců i nácků Matějného

17. listopadu zneužili jak ultralevicoví extrémisté, tak ultapravicoví hráči s neviditelnými joji. V kanadách pěkně postaru vzpomínali na devadesátá léta, kdy společně s šéfredaktorem Reflexu pochodovali na Romy, zatímco dnes médii uznávaný Landa v Orlíku řádil jako utržený z řetězu. Byla to vskutku zvláštní podívaná. Na jedné straně postávali banderovci, opodál, pár metrů od vlajkonošů ukrajinské zástavy exhiboval muskulaturně vyvinutý Pavel Matějný s partičkou vyholenců. Všichni přišli na stanovená místa změnit svět podle svých ideálů. Panoptikum absurdna se sešlo, aby Pražanům ukázalo, že i ve zglobalizovaném světě stále existují posluhovači rasové nenávisti, jež se nestydí prezentovat zrudnou teorii v praxi

Jakou spojitost měly v ulicích města ukrajinské vlajky s českým výročím svobody? Chtěli snad banderovci využít situace k prezentaci svých ideálů? Na Staroměstském náměstí sbírali podpisy na svou petici, zatímco Topov se Zajnullinem cupital s prapory na ramenou. Holohlavý kněz, s nímž krajané z Kyjeva zacházejí jako s administrativní schovankou, působil vedle svého českého, poněkud hloupějšího alterega, trochu posmutněle. Možná přišlo zahraničnímu nacionálovi ze Svobody líto, že národovecké snahy ukrajinských spolků eskalující v předvolebním hodokvasu Majdanu nepodporují TOPáci, s nimiž ještě nedávno oslavovali mrtvé z Nebeské setniny.

praha_17.listopad
Topov drží vlaku EU, Zanulln je celý v černm a drží vlajku Ukrajiny

Moderní Česko je plné podobných bizarností, kdy se po dlažebních kostkách válí banderovci a média o nich hovoří jako o lidech dožadujících se demokracie. Také mohli spolkaři z Kyeva vytáhnout červenočerný prapor s nímž ještě před pár měsícíi za podpory Martina Uhlíře demonstrovali za doprovodu zapálených svící. Je snad tohle nový typ demokracie a svobody, kvůli kterému Zeman zve na Hrad banderovskou loutku Poroshenka? Co by na to říkali veteráni, jež navzdory smrti bojovali právě proti takovým kreaturám fašismu?

Na oslavách státnosti se pokaždé jako pijavice přiživují nejrůznější existence extrémismu, který využívají ulic plných lidí. Například takový Adam B. Bartoš využil události ke zviditelnění své fašismem překořeněné partaje. Udělal si z kolemdoucích dobrý den, když po boku Červenky, Skácela, Zemánka i dalších promotérů českého naconalizování vydával všechny své spolustraníky za antifašisty. Situace neznalý člověk snadno mohl dojít k mylnému názoru, že obrozenci nenávidění jen tak nonšalantně postávající s partajními prapory představují ryzí esenci demokracie, notabene, když jeden z partajníků vypadal, jako kdyby si odskočil z nějakého sado maso večírku.

bartos_lgbt

Multifunkční spolek pěti sehrával na kolemjdoucí divadlo s cílem konečně získat skutečné, nejenom nakoupené fanoušky, jež by mohli na sociálních sítích dát straničce nějaký ten hlásek navíc. Lidé se svolávali na oslavy 17. listopadu prostřednictvím Facebooku a člověk se nestačil divit, jaká pakáž se hlásí. S banderovci vedle sebe přislibovali účast členové DSSS, Národního odporu, Českých lvů i ultralevicoví Ponertovci, jež pojí přátelství s ostravským Pavlem Matějným. Samotný Ponert byl následně v den oslav policií zadržen a před Hradem svými stoupenci glorifikován do role největšího hrdiny dne a snad i noci.

matej_ponert
Ponert na pivu s Matějným Zdroj: Facebook

Přátelství Ponerta s Matějným je reálným důkazem toho, že ultralevice bez obtíží souzní s ultrapravicí, se kterou si Holešováci a další uskupení vycházející z nacionálního bolševismu mile rádi sednou na pivko. Matějný sám o sobě se velice převelice těšil na 17. listopadu, sdílel fotografie z Polska a zcela neskrytě si přál, aby i v ulicích listopadové Prahy bylo něco podobného. Stylově oblečený do nácovské módy se svou přítelkyní a holohlavými kamarády vyrazil do ulic, kde usilovně pánové hledali nějaký objekt, na němž by si mohli zchladit žáhu.

Rozzuřený alfa samec v nozdrách ucítil člověčinu a jako správný gorilák v džungli, jenž má v první straně strach o to, že se nějaký jiný samec spáří s jeho samicemi a ohrozí tím tak jeho živočišný druh, poslechl volání přírody a pudově se rozeběhl proti přítomnému novináři, jehož se rozhodl hnát téměř až k Národnímu divadlu, v němž by mohl z fleku sehrát roli nějakého zvířecího exponátu. Mohl by účinkovat třeba ve Válce Mloků potetovaného Franze. Toto si gorilák včas uvědomil a stáhnul se zpátky ke svému stádu. Možná, že si agroskinhead z bavlníkových plantáží vzpomněl na poslední pobyt v ostravské ZOO, kde si šimpanz nebo goriláci krátí čas válením kola od traktoru.

Co také očekávat od přeživších dinosaurů potulujících se po hlavním městě v mikině od pitbula, kanadách nebo bombru. Pánové zaspali někde v  devadesátkách a zoufale hledají ideové spolupracovníky, jehož díky politické krizi v Duchcově nalezli v řadách odstoupivšího člena z DSSS Jiřího Obra. Je komické, že zrovna Matějný z Českých lvů pokoušející se o registraci politické části rahowácké smečky xenofobů, s přáteli mezi Ponertovci a Holešováky, na zdi svého facebookového účtu nadává na komunisty a komunismus, jako kdyby nevěděl, že jeho blízkými přáteli jsou národní bolševici.

Na oslavách 17. listopadu se podílela také Romea svým stánkem, u kterého vystavovala fotografie s dalšími propagačními materiály. Matějného goriláci si vybrali stánek k provokacím. Postávali tam a nemístnými poznámkami doprovázenými úšklebky se snažili vyvolat konflikt, s pomocí něhož by mohli svému násilnickému egu udělat zadobře.  Hecovali se navzájem o to, kdo bude více “odvázanější”. Naštěstí k ničemu takovému nedošlo, i když policie nezasáhla a pouze pozorovala extrémisty v jejich snažení.

Alkoholem a hormony posilnění nákoidové se následně na Facebooku vychloubali, jak to té Romee nandali. Majitel účtu, na jehož zdi se debata odehrála, svým přátelům na úvodní fotografii ukazuje, jak vysoko skáče jejich pes, nebo sesílá na ostatní nějaké tajné zaklínadlo?

nackoid
Zdroj: Facebook

Raven Aus Olmütz Už je to na judebooku

Marcel Wölf IV Pry provokace . Skoda ze tam neni slyset ty hlasky

Raven Aus Olmütz To je škoda no
Co mě kameruješ buzerant :DDDD

Valhöll Odin Ten stánek jsem první postřehl já..jak jsme stáli na tom rohu Takže mi děkujte, jinak beze mě byste viděli PYČU a ne Romeu!

Marcel Wölf IV Tak tak svata pravda 88

Raven Aus Olmütz Však taky jsme PYČU viděli
Luke, nejlepší bylo jak jsme odešli z hospy..
Slávisti za náma řvali SLAAVIEEE
A my 3 ” Baník píčo Baník píčo F C B “

Valhöll Odin Nelituji Prahy, protože pro mě to byla dobrá akce! Bylo nás málo, ale zvedli jsme zadky a na ten Staromák došli! Narozdíl od jiných co slibovali a nedojeli! A vy všichni co jste dojeli, jsem na Vás hrdý!

Valhöll Odin To bylo skvělý! Na Žižkově potkat frajery co s tebou řvou:”Baník pyčo, Baník pyčo, FCB!”

Raven Aus Olmütz Fakt bych to nečekala

Valhöll Odin Já bych také nečekal, že najdeme stánek s ROMEOU!

Zdroj: záznam diskuse na Facebooku

Genialita extrémistů je opravdu veliká. Je to patrné z diskuse, kterou náckové vedou mezi sebou. Jak málo postačí  tomu, aby se pobavilo tak jednoduché stvoření, jakým je neonacista. Do Prahy zavítal k přiživení se na oslavách 25letého výročí také Michal Milouš, který svým vzhledem připomíná medvědího pacienta “léčeného” Dr. Moreauem v posledním stádiu přechodu zvířete na člověka. Takoví pacienti se hrozně bojí, aby je Dr. Moreau nezavřel do domu bolesti, tudíž se snaží dodržovat vše, co jim jejich vůdce přikáže. Kápo zavelel a pitoreskní postavička udělala všechno ke spokojenosti svého pána.

V podvečerních hodinách to někteří lebkaři nevydrželi a omámeni alkoholem si před blesky fotoaparátů zahajlovali. Tentokrát pěkně po zlatoúsvtářském stylu, jakým se někteří čecháčci s oblibou zdraví. Tyto dva výtečníky na Facebooku naleznete pod nicky Valhöll Odin a Marek Dittrich

nacek_hajl

Někteří spoluobčané pojali oslavy památného dne vskutku zvláštně.  Národní hrdost nabírá ve fantaziích některých jedinců úchylných podob . Měl by k takovým účelům sloužit státní svátek 17. listopadu 1989?