Docent Martin Konvička schvaluje koncentráky pro muslimy

Dosluhující docent Jihočeské univerzity, Martin Konvička, v diskusích pravidelně dokazuje kvality svého extrémofobního smýšlení. Nasadí pózu neohroženého mača z horní dolní a v klidu vyhodí do éteru eletronického bojiště další ze svých přihnědlých hlášek. Islamofob si opět přijde na své. Perlorodka všemožných nadávek zabalancuje na hraně zákonnosti, aby následně zavdala příčiny k tahanicím o slova. V ovzduší létají screenshoty s vyhrůžkami, zatímco průměrný rasista s islamofobem zažívá nad Konvičkovým výtvorem omamnou extázi rovnající se účinům odvaru z makovic. 

Tentokrát v diskusi mezi islamofobními kreaturkami došlo na teorie zkázy. Jeden diskutér nabádal k okamurovskému vyhánějí málo početné komunity muslimů, zatímco další, i když byl ženského pohlaví, nezapomněl oprášit recept esesáků na konečné řešení “židovské otázky”. Stoupenci nesnášenlivosti k muslimům se neštítí ani těch nejhorších úvah. Zatím matlají sádlo na kliky, polévají Letnou prasečí močkou a pohazují vepřové kost ke vchodům do mešit a muslimských modliteben, ale kdyby někteří z nich mohli, klidně by ve jménu nenávisti nahnali všechny muslimy v Česku, tak jako to dělali náckové s Židy, do koncentračních táborů.

konvicka_koncentrak
Zdroj: Facebook

V mysli vysokoškolského pedagoga jsou koncentrační tábory připraveny. Zatímco ještě před několika týdny šéf ultrapravicových extrémistů žvatlal cosi o tom, že Czech Defence League není semeniště náckovských odpadlíků, poslední dobou ujíždí s větší razancí. Každý muslim je podle docentovy ideologie zvrácenosti nositelem hypotetické viny, pro kterou si zaslouží útrpnou smrt.  Docent Konvička diskutoval jako neonacista. Kdybychom slovo muslim nahradili slůvkem Žid, ta by se vyjadřoval stejně jako představitel nikoli Czech Defence League, ale NSDAP.

Martin Konvička se svou hláškou dopustil trestného činu, ve kterém schvaluje masové vyvražďování lidí podle metod architektů nacistického Německa. Nechal by Martin Konvička v koncentrační táboře povraždit také kojence a starce z řad muslimského etnika?