Czech Defence League skončilo v “Sexistickém prasátečku” na 4. místě

Konvičkova partička sexistů skončila v anketě Sexistické prasátečko s 279 hlasy v rubrice “Stereotypy a jazykový sexismus” na čtvrtém místě. Kampaň facebookové skupiny Islám v České republice nechceme ukázala, jakým způsobem smýšlí o ženě. Vidí v ní sexuálního otroka, prsa a přirození, jež mají sloužit k choutkám těžce pracujícím islamofobům k užitku. 

Jejich kampaň vychází z kampaně strachu ze ztráty kontroly nad ženami, která je v mysli jednoduše smýšlejícího rasisty zobrazována největším možným množstvím nahoty. Průměrný islamofob je typickým “čtenářem” pornografické literatury, z níž čerpá informace o tom, jak něžné pohlaví má vypadat a jak by se mělo ke svému, nejlépe mužskému okolí chovat. Svoje vize o sexistické společnosti ideoví společníci Martina Konvičky bez obtíží rozšiřují po okolí, jako novou filosofii přinášející pravidla správného světa. Živočišně smýšlející individua přitahují stejně jednoduché ženštiny, jež nemají problém s tím, že jsou pokládány svými kolegy za nástroje ukájení, nikoli jako lidé s mozkem určeným k přemýšlení.

Čím méně má něžné pohlaví šatů na sobě, tím je více stoupenci Czech Defence League vítané. Stoupenci islamofobie pudově v nozdrách ucítí pižmo erotiky a instinktivně předpokládají, že prsíčka s co nejvíce odhaleným zadkem znamenají nedostatek rozumu. Proto také odmítači mešit brojí proti hidžábu a zahalování něžného pohlaví, protože u takové ženy by xenofobové nemohli pokřikovat oplzlá hesla. Sexisticko-islamofobní materiály postrádají jakoukoli úctu k člověku a předem si instinktivně vybírají tvárné duše, s nimiž by si mohli demagogové nepravd dělat co chtějí. Vzdělaná, sebejistá žena v nikábu nebo burce je nepřítelem náboženského extrémismu, protože nenaskočí na laciné teorie spolupracovníků sionismu.

Sexismus se v Czech Defence League nezobrazuje pouze na plakátech a materiálech, vyskytuje se také v myšlení jednotlivých členů, kdy je “nepřítelem” kdokoli, kdo dokáže přebrat majoritáři holku. Není divu, že se to amatérskými sexuology v IVČRN jen hemží.

konva_sexismus

S přibližujícím se obdobím uznání Muslimských obcí do stavu druhého stupně vzrůstala v extrémistech nervozita. Hráli si jako malé děti na odbojáře podporované Volfovou, Janečkem a dalšími exponenty ultrapravicové scény. Dokonce ve spolupráci s fotografem začali vydávat xenofobní trička, jež si pořídil také vysoce postavený člen DSSS Jiří Petřivalský. Fotografie, kvůli které byla IVČRN zařazena do ankety “Sexistické prasátečko” působila trošku zmatečně.

ivcr_czdl_sex_pras_obrPoukazovala zahalením hlavy na útlak žen a zároveň stejnou ženu ukazuje jako odhalenou nevěstku sexistických fantazií nadrženců z týmu vedeného na Ministerstvu vnitra jako velmi nebezpečné extrémisty. Milovníci močůvky a vepřového zajisté slintali blahem nad vytvořeným dílkem. Možná Konvička coby docent z univerzity chtěl poukázat na nepotřebnost ženské hlavy, protože to nejdůležitější se nachází mnohem níže. Hlas nicotné a protiústavní petici mají dát pouze polonahé kvočny zahalené do prádla, bot a punčoch. Kdo ví, jak se kulturní šovinisté a radikálové mezi sebou chovají.

Jisté je jen to, že CzDL je plné sexistických prasáteček znevažujících žen jako člověka. Inu, každý extrémismus potřebuje  blbce k následování  a nahá, či polonahá žena myslící si o sobě, že s velikostí poprsí získává více vážnosti, je jednoduchou konzumentkou nesmyslů Martina Konvičky i jeho následovníků, a proto tito xenofobové hájí právo být za každou cenu odhalená