Anonymous odhaluje členy Ku-Klux-Klanu

Protesty v americkém Fergusonu napomohly k odhalování pravé identity členů Ku-Klux-Klanu. Prostěradláři se vydávali za poctivé Američany, aby v zápětí ve světlech televizních kamer coby slušní a zákon tolerující tátové od rodin demonstrovali svou náklonnost k policistovi, jenž v rozporu se zákonem zabil neozbrojeného afroameričana. Xenofobové se domlouvali na sociálních sítích, následně scházeli na domluvených místech a společným úsilím přispívali k eskalaci násilí, v němž si bělobou přesycení chlapíci libují. 

Aktivity Ku-Klux-Klanu na sociálních sítích sledují také hackeři z Anonymous, kteří přikyvovačům násilí vyhlásili válku. Zveřejnili seznam členů výše uvedeného uskupení s fotografiemi a informacemi o jednotlivých osobách, jež by mohly ve Fergusonu a St. Louis přispět k většímu krveprolití. Ku-Klux-Klan začal v oblasti distribuovat letáky, ve kterých varuje demonstranty ze smrtící síly prostěradlářů, pokud nepřestanou s obhajobou zabitého chlapce. Smrtící sílu považují představitelé tří káček za legitimní formu “sebeobrany”, s níž by v představách nesnášenlivců zavražděný afroameričan, nebo také příslušník majority stojící na straně zabitého mladíka, představoval legitimní cíl zhmotněné zloby.

Zahraniční formace Anonymous jsou profesionálové ve světě nul a jedniček. Bojují za základy demokracie. Nebojí se postavit zlu a veřejnosti odhalují lidskou podobu srabů ukrývajících se po bělobu kápí. V akci nazvané jako    Anonymous napadá weby rasistů, které posléze shazuje a nenávistný obsah tak a malý okamžik není veřejnosti dostupný. Dochází ke zveřejňování čísel kreditních karet, přihlašovacích údajů  sociálním sítím  a  dalších osobních údajů vrcholných představitelů Ku-Klux-Klanu.

Nedávno hackeři převzali kontrolu na hlavním twitterovým účtem Ku-Klu-Klanu  KuKluxKlanUSA, na kterém zveřejnili útočníci informace vůdce  amerických supremacistů.

kkk
“Všechny informace byly získány. Tento účet bude koncem týdne vymazán od rasistického odpadu

Mezi odhalenými osobami jsou také policisté, jako například Justin T. King, nebo veteráni z války, jakým je například Gary Burnette. Každý, kdo se na tyto dva extrémisty podívá, ihned pochopí, že jejich představy o společnosti jsou poněkud mimo realitu. Mezi členy Ku-Klux-Klanu byli odhaleni vysocí představitelé police. Jak takoví lidé mohou velet zásahům , zasahovat bez závanů rasismu?

kkk_policie

Byl policista střílející na afroamerického mladíka také členem Ku-Klux-Klanu, nebo souhlasil s jeho ideologií? Anonymous dělá velmi záslužnou práci, když odhaluje a ukazuje tak pravou tvář šovnistických mačochistů. Lidé díky nespravedlnosti vyšlí ve 170 městech Ameriky do ulic.  Akce Anonymous,  , je hlasem humanismu útočícím proti neonacistům, rasistům, jež bez obtíží schvalují útoky vůči minoritám.

kkk_bar_obl