Adam B. Bartoš po vzoru Gay Pride oslavil 17. listopad

Poučen z nezdarů, pod vlivem padajícího listí zlatavého podzimu, odhaluje Adam B. Bartoš národu své skutečné Já. Začal se Zpovědí, ve které koketuje s nenávisti vůči Židům, aby následně šéf českých národovců v památný okamžik oslav 25. výročí Sametové revoluce prostřednictvím komorně pojaté Gay Pride předvedl kolemjdoucím zvědavcům sexuálního otroka se špičatými hroty na krku. 

Podívaná to byla vskutku netradiční. S fakáčem v ruce dokázal všemi nedoceněný muž rozsvítit šedí prolezlou Prahu barvami duhy. Možná, že se Ladislav Zemánek během své cesty do nedaleké Rusi setkal inkognito s pronásledovanou komunitou homosexuálů, aby se od nich dozvěděl, jak nejlépe a nejúčinněji bojovat za práva gaů, leseb, bisexuálů a v neposlední řadě také transexuálů. Na kulturní obrodu není nikdy pozdě. Vandas se otevřeně pomocí DSSS hlásí ke komunistům, zatímco Bartoš jako správný Slovan se srdíčkem na pravém místě, posouvá prostřednictvím Národní demokracie boj za lepší zítřky k zásadám ochrany práv LGBT komunity.

bartos_lgbt

Kluci zatáhli za brzdu a v mezičase uvědomění sebe sama, se svatojiřskou stuhou na klopě, sdělují mírně šokovanému davu vize nové, vícebarevně pojaté národovecké politiky, ve které na prvním místě zůstávají Semínem nenávidění homosexuálové, zatímco prastarý ideál čecháčkovského fašizování dostává červenou. Bylo to patrné z transparentů a hesel, kterými pětice účastníků okrášlila nejbližší okolí. Do očí bijící No Pasarán! letmo pohladilo dušičku každého nacionalisty v zemi. Sexuální otrok z řad Národních demokratů třímal v rukou symbol české státnosti a potvrzoval tak úmysl sjednotitelů domácí ultranacionální scény.

bartos_lgbt_kluk

Hrdost z nosiče státní vlajky doslova sálala. Mužně vypadající partajník, jehož si Bartoš schovával jako překvapení na konec, zvládl svou roli na jedničku s hvězdičkou. Ukázal všem, že se nemají za co stydět, a že jinakost je přirozenou vlastností českého národa, kterou Adam B. Bartoš společně se svými kolegy kdykoli podpoří. Humanismus se po dlouhé době dočkal zastání. Ruku na srdce, kdo by to očekával zrovna od nejznámějšího antisemity v republice. Inu, každý má právo na druhou šanci a předseda Národní demokracie se jí chytil pořádně vší silou za pačesy a s pomocí oslavy homosexuality v originálně pojaté Gay Pride dokázal, že přirozeností každého z nás je podporovat a ochraňovat na světě druhou nejpronásledovanější minoritu. Možná, že příští listopadovou vzpomínku na pád komunismu a utýrané studenty okoření zakladatel Eurábie obhajobou Romů, homosexuálů i českých Židů, o kterých si díky poutavým románům myslí, že pijí mladíkům krev.

bartos_prde

Partnerství Bartoše s hošíky z DSSS mění uvažování pisálka z intelektuálního volnomyšlenkáře na neotesanou hroudu emocí nestydící se ukázat to, v co skutečně věří. Ostatně, nekonvenční, doslova zarážející chování je na Gay Pride zcela běžné. Také mohl vůdce nacionálů napodobit mnohem známější obdobu demonstrace za práva gayů s bičíkem v ruce. To by teprve škrabalové z nejrůznějších periodik koukali. Ale všechno se musí dělat s mírou. Však také všem dnům není konec. Možná příště se pánové pochlapí a roztočí to na plné obrátky, až se dychtivým divákům panenky v očích protočí.

Jen ta dál. Server Hrebenar.eu drží palce podobným akcím Národní demokracie. Boj proti fašismu s podporou práv LGBT komunity patří skutečně na ulice českých měst a vesniček.

————————————–

Zdroj fotografií: Vít Hassan photography