Vytasili na Hradě vlajku Tibetu, zatímco podporují banderovce

Přátelé europoslance Štětiny se sešli na večírku po předávání vyznamenání na Pražském hradě. Kromě ochutnávek vína, šampaňského a nejrůznějších pochutin ukázala Ilona Markel Francková, Monika Elsiková Jiří Wonka, Jaroslav Gorbaněvský a řada dalších hostů, jakými velkými pokrytci jsou. Ještě nedávno blonďatá Ilona postávala pod transparentem Štěpána Bandery, zatímco dnes jako pozvaný host třímá v rukou společně s Monikou Elsikovou vlajku nesvobodného Tibetu. 

Malá momentka z večírku na Hradě neukazuje nic jiného, než pravdoláskaře ve své celé kráse. Oslavují Tibet, veřejně volají po jeho svobodě, zatímco bez jediného záchvěvu v obličeji souhlasí s kralováním ukrajinských fašistů v pražských ulicích. Banderovci, Pravý sektor a Štěpán Bandera jsou vnímáni těmito lidmi jako nepřátelé Ruska a jako takoví jsou náležitě oslavováni, protože nejpřednější a nedůležitější je rusofobie, která tvoří v mysli statistů z fotografie hlavní důvod všech jednání. Klidně se ve slepém nesnášení podpoří vyznavači rasismu, odmítači míšení ras požadující zánik demokracie, protože jako odměna přichází názvosloví stalinistů označující všechny oponentní názory za myšlenky agenntů KGB.

tibet
Zdroj: Facebook

TOP09 v předvolební horečce převzala patronát nad Majdany na Staroměstském náměstí. Doufala, že si protiruským tónem, podporou 20 % ukrajinských ultranacionalistů zajistí tučné povolební výsledky. Kalousek se Scharzenbergem už nejsou hosty na sešlostech Korshikova, Peszynského nebo Galiny Andrejcevy.

jenny_nowak_zajnullin

Jako stálice na voji zůstala neoficiální zástupkyně TOPky, Jenny Nowak, která s Kuklou a dalšími lidmi ještě včera pochodovala Prahou s transparentem “Zastavme Putina”.

franckova_band
Ilona Markel Francková Zdroj: Facebook

Vzpomněla si Ilona Markel Francková na tibetskou vlajku také v červenci, kdy se fotila před transparentem Štěpána Bandery? Vzpomněla si dotyčná návštěvnice ukrajinských demonstrací a facebooková přítelkyně Štětiny na Tibet a zásady demokracie během své návštěvy Kyjeva, kdy se před barikádami fotila s ukrajinským fašistou? Vyznávat svobodu Tibetu, zároveň podporovat banderovce a mít plná ústa svobody, zaštiťovat se osobou Václava Havla…….je to vůbec možné? Čína nesmí vraždit původní obyvatele a banderovci mohli pořádat útoky na Rusy? Copak civilisté mohou za činy Stalina, za skutky komunismu?

Pohlížejí snad stoupenci Tibetu na lidská práva účelově? sou ruští civilisté, Židé povražděni za Druhé světové války banderovci něco jiného, než Tibeťané?