Otto Chaloupka je sexy pro extrémisty z Czech Defence League

Czech Defence skrze Islám v ČR nechceme podporuje rasistu a islamofoba Ottu Chaloupka. Představitel Republiky svého času kandidující na post senátora za Kladno tuší nebetyčnou prohru, a proto  mu zajisté nebude proti srsti, pokud se o něj a jeho politiku nenávidění budou zajímat extrémisté ze spolku hračiček s močůvkou. Průměrný xenofob se podívá na statusy o ohrožení bílé rasy v Londýně a po srdéčku se rázem rozlije pocit štěstí, že i ve 21. století v českém prostředí žije podivín se supremacismem v srdci. 

Kluci a holky ze spolku sádlomazačů  dávno projevovali sounáležitost s filosofií Babákova kolegy. Ještě v období před volbami do Poslanecké sněmovny vybízeli admini Konvičkovy tajné facebookové skupiny k podpoře Okamury i přeběleného Chaloupky. Radek Schmidt, který celou dobu loboval za volení sládkovského oparu nad horou Říp nakonec po osobních strkanicích v příspěvcích skupiny v osudový okamžik zvolil jiného anticiganistu a rasistu s polovičním češstvím, protože agresivního Oťáka by nikdy kvůli osobnímu sporu nezvolil za svého guru.

shmidtvolil_okamuru

Uplynulo několik týdnů, Smidt po prozrazení svého vzhledu z diskusí zmizel a na scén vstupuje další z adminů rádoby tané skupiny, Artur Dvořák.  Přichází opět s Ottou na vrchu. Rozhodl se hladovějícím a lačným fanouškům Konvičky předhodit rozhovor, na němž Otto Chaloupka odhaluje své politické cíle a vize. Je to malá domů, kdy zarytý člen skupiny “Islám v ČR nechceme – diskuse” dostane na proděravělém tácu naservírováno, to co by měl v následujících dnech na Kladensku volit.  “Rozhodli jsme se dát prostor Ottovi Chaloupkovi – kandidátu do senátu na Kladně -strana Republika, protože je jedním z mála politiků a představitelů stran, kteří se kromě paní Volfové (strana Domov), otevřeně staví proti Islamizaci“, píše na skupině xenofobně laděný Artur Dvořák.

V jednom příspěvku tak dochází k propagaci dvou extrémofilů naráz. Skalní fanoušek náboženského radikalismu by měl volit buď širokoprostorovou Volfovou, nebo soudy obšťastňovaného, dva dny bdícího, trestu se obávajícího Ottu Chaloupku. Píšou to z vedení, a tak mnoho komentujících neváhá a jako opičky v lese hulákají, že budou volit podle přání nevrchnějších zastánců radikalismu.

Co s islámem? Jak jsem již zmínil – ať si každý věří v co chce, ale nesmí mi s tím lézt do mého života. Tolik k náboženství. Islám, to je úplně o něčem jiném; není to náboženství, je to fanatická ideologie, jejímž cílem je likvidace všeho, co se jí plně nepodřídí. A jako k takové je k ní potřeba přistupovat. Bez ohledu na to, co nám přikazuje EU, je bezpodmínečně nutné zákonem islám v ČR zakázat.“, hlásá Otto chaloupka ve zveřejněném rozhovoru. Přesně těmito slovy hraje na strunu rasistům, islamofobům a proto jej také Artur Dvořák jako aktivní admin doporučuje svým členům. Naštěstí, dění kolem Konvičkova stáda nenávidění je virtuální a z více než 70 000 přívrženců a fanoušků reálně existuje pouze několik set na počítači vysedávajících, řídících fake profily a pouze několik desítek opravdu aktivních na ulicích českých, moravských a slezských měst a vesniček.

czdl_chaloupka

Xenofobové si v diskusích stýskají nad tím, ak to mají těžké. “S politiky je jeden problém, i když se nás neštítí a i když s námi sympatizuje“…….taky kdo by se takových kreatur extrémismu neštítil. Příjemci nepoživatelného, jedovatého a žlučovitého nenávidění se ztrácejí v křečích svých zájmů a ti ostatní mají dostatečně zdravý rozum na to, aby se vůbec zahazovali s abonenty na státní ubytování v nechvalně známých zařízeních. 

czdl_chaloupka

Kvůli krytí neeistujícího je podpora CzDL pro supremacistu z Kladna naprosto epizodní záležitostí, kvůli níž se může strachem z trestu sžíraný rasista zlepšit na okamžik náladu. Czech Defence League se chová jako partaj Petra Macha. Podpoří klidně rasistu, pokud bude proti islámu, multikulturalismu a bude stejně jako Konvička se svými slouhy věřit v kulturní šovnsmus, kdy kultura bílého mača je vždy něčím výš než cokoli jiného předtím. Proto nevadí anticikanismus ani příklon  rasisnu. Navíc několik členů CzDL jsou fanoušky nebo členy DSSS a mají názory neexistující NSDAP. Ostatně, mezi svým členy a sympatizanty má klub docenta z Jihočeské univerzity také mezi rasisty Janečkovy strany, která se nedávno zasnoubila s Francouzkou Le Penovou. Občanští konzervativci Jiřího Janečka společně s členy a sympatizanty CzDL napadali na sociálních sítí tělovýchovný spolek.

Otto Chaloupka nabízí radikální cestu a ta je pro sádelné mazače klik sexy.