Rasistický odsouzenec Otto Chaloupka se společně s rasisty z CZDL zúčastnil proizraelské demonstrace

Příznivci Izraele se sešli, aby společně vyjádřili podporu systému apartheidu. Pod záštitou Mezinárodního křesťanského velvyslanectví Jeruzalém 6. 8. 2014 od 17 hodin na Václaváku Věra Tydlitátová, Mojmír Kallus, Miroslav Kalousek, Fedor Gál, obroditel českých skinheads, Jiří X Doležal, s nechvalně známým anticiganistou a supremacistou Otto Chaloupkou a dalšími tři sta padesáti účastníky ukázali, jakou spravedlnost chtějí. Zatímco světové metropole v demonstracích poukazují na porušování lidských práv a páchání válečných zločinů ze strany Izraele, podporovatelé sionismu chválí Tel Aviv za citlivý přístup, kdy příslušník IDF v podobě shozených letáků nejprve zaťuká a posléze zaútočí. Jako kdyby oběti agrese měly kam utéct.

Je to tragikomický okamžik, kdy Liga proti antisemitismu prezentovaná především Věrou Tydlitátovou demonstruje společně s představiteli extrémismu a ultrapravicové nenávisti za podporu Státu Izrael. Kluci a holky z Islámu v ČR nechceme zastřešované a provozované Konvičkovou Czech Defence League tak veřejně zosobňují účastí na demonstraci sionistů těsné sepětí s kruhy přátel Tel Avivu.

tydlitatova
Věra Tydlitátová na demonstraci v Praze dne 6. 8. 2014

Ultranacionálové vedení na Ministerstvu vnitra jako extrémistická organizace ohrožující bezpečnost státu, mají k porušování lidských práv velmi blízko. Nejsou ničím jiným, než pokračovateli Jewish Defence League, jež sama o sobě vznikla se semínka kahanistů, jejichž největší zábavou bylo zabít, nebo vyhodit do vzduchu každého Palestince v okolí. Jak by se na snažení českých sionistů dívaly oběti nacistické zlovůle? Určitě by se za sionisty styděly a nevěřily by svým očím, s kým vším jsou ochotni se spojit.

ivcrn
Stánek Islám v ČR nechceme shánějící podpisy pod islamofobní petici…..ps: Radek Smidt v černém triku a černých kraťasech na fotce vyměnil “firemní” rudou za černou

Společným nepřítelem je pro sionisty i představitele Czech Defence League islám s každým Palestincem bez rozdílu. Možná proto se dva druhy nenávisti a extrémismu, tolik hraničícího s neonacismem, rádi na akcích setkávají. Miroslav Kalousek, svého času pomocí TOP09 podporující ukrajinské banderovce, nyní přesedlal na podporu Davidovy hvězdy. Co na tom, že právě vzpomínaní banderovci v minulosti povraždili tisíce nevinných běloruských Židů, tisíce Čechoslováků……..bojovali přeci hlavně proti komunismu, a tak žlutomodrou vlajku Ukrajinců nyní vystřídají modrobílé ratolesti vyprávějící neexistující příběh o ochraně západních hodnot před barbarstvím muslimského světa. Kulturní šovinismus, stejně jako podpora přeshraničního fašismu přináší kýžené politické ovoce……. tak kdo by se vůbec staral. Miroslav Kalousek na svém profilu uvedl:

Připadají mi velmi alarmující projevy antisemitismu, které se v posledních dnech a týdnech objevují v celé Evropě. Cítím proto jako svou občanskou povinnost se dnes zúčastnit veřejného shromáždění na podporu Izraele a proti antisemitismu, které pořádá Mezinárodní křesťanské velvyslanectví Jeruzalém na Václavském náměstí od 17 hodin.

kalousek
Miroslav Kalousek

Zatímco se na propalestinských demonstracích nikdy nezapomene na podporu statečných Židů bojujících za podporu humanismu a lidských práv, proizraelské demonstrování se nikdy nevymaní z barev ultranacionalismu,  kdy zabité dítě je vinou Palestinců a nikoli izraelských raket, protože Izrael se pouze brání, zatímco v očích sionistů Palestinec pouze útočí. Sionisté provolávali slávu Izraeli, zatímco Islám v ČR nechceme sbíral mezi přítomným lidmi podpisy na podporu proti uznání uznání islámu za jednu z dalších uznávaných církví v České republice. Xenofobií přeplnění konvičkáři cupitali mezi přihlížejícími lidmi, vnucovali jim svou pobídku náboženského extrémismu, jako kdyby islám měl něco společného s tím, za co sionisté tento den demonstrovali. Těch, co podepsali petici Islám v ČR nechceme, bylo skutečně velmi málo.

ivcrn2
Aktivisté z Islám v ČR nechceme sbírají podpisy mezi lidmi

Demonstrace na Václavském náměstí byla také o symbióze, kdy dva podobné druhy extrémismu ukazovaly, že sionismus, sionisté a sionistická vláda nejsou totéž co Židé. Protože Žid nepodporují vraždění civilistů. Židé podporují mír a stojí narozdíl od sionistů  na straně lidských práv, tak jako například organizace Židé proti genocidě a řada dalších. Ostatně ve skupině Věry Tydlitátové “Liga proti antisemitismu”, přední představitelky sionismu v Čechách, excelovali mezi ostatními také ultranacionální extrémisté a islamofobové známí z již zmíněné Czech Defence League jako například Běhounek, Vítová a další…….Věra Tydlitátová facebookovou skupinu “Liga proti antisemitismu” po zveřejnění xenofobních příspěvků pocházejících z výše jmenované skupiny, skupinu raději zrušila.

jxd
Jiří X. Doležal

Sionisté přišli vyjádřit na demonstraci svůj nesouhlas s taktikou lidských štítů, zatímco zapomněli na to, kdo na okupovaných územích používá taktiku “sousedských procedur”, kdy voják izraelské armády jako živý štít před sebou pod pohrůžkou zbraní tlačí Palestince, nebo kdy je izraelskými vojáky Palestinec donucován zjišťovat, zda cíl útoku je na živu či nikoliv. Extrémisté sionismu si společně odkývali správnost útoků na školy OSN, protože pole jejich slov jsou tato zařízení plná raket Hamásu……co na tom, že se v budově ukrývaly děti, starci, ženy, muži…….co na tom, že neexistují jakékoli důkazy, které by osvědčovaly pravdivost sonistických tvrzení o raketách v prostorách budov OSN. Říká to Likud, a ta to musí být stoprocentní prav a pravdoucí. Mimochodem, byl to také poslanec Likudu, jež nedávno adoroval za zřízení koncentračních táborů v Gaze.

chlapec

Nehumálnost a nelidskost mnoha protestujících dokládal ideologicky zneužitý zdravotně postižený chlapec, kdy organizátoři tomuto člověku do rukou vrazili do rukou transparent “IZRAELI, JSME S TEBOU!”……zastyděli se přitom lidé z sympatizující s politikou Tel Avivu? Vzpomněli si na katolickou školu, kterou raketami izraelská armáda srovnala se zemí? Na té škole totiž studovali zdravotně postižené děti…..některé z nich možná měly stejný handicap jako kluk z fotografie……ten zdravotně postižený možná ani neví o co přesně jde….možná ani díky své nemoci nechápe dění na Blízkém východě, přesto je vtažen do n ěčeho, čemu možná nerozumí…..je takové chování organizátorů skutečně morální? Možná odráží to, o co na dnešním setkání celou dobu šlo. A sice podporu nelidskosti, protože nelidskost dává prostor sionismu, jemuž lidé kolem paní Tydlitátové slouží.

Zdaleka ne všichni účastníci souhlasili s tím, co se dělo v okolí demonstrace. Redaktor Pražského Zpravodaje byl osloven starší paní, která se ho zeptala na to, zda vidí stánek iniciativy Islám V ČR nechceme, kde se podepisovala Petice proti uznání Islámu a zeptala se ho na to, zda mu to příjde normální. Obratem odvětila: “Tedy mě to normální nepříjde, mě ti lidé příjdou jako fašisté!”

chaloupka
Otto Chaloupka

Otto Chaloupka sice neřečnil, ale vedle extrémistů z Islám v ČR nechceme a postávajících sionistů dotvářel kolorit události, kdy odsouzený rasista obávající se o osud bílého obyvatelstva v Londýně podporuje svou přítomností to, pro co celou dobu  se svou Republikou a Babákem  po boku bojuje. Soud označil ve svém rozsudku příspěvek exposlance Otto Chaloupky na sociální síti za podněcování k nenávisti. Tentokrát se pan exposlanec přišel podívat, jak podněcují jiní. Přísný pohled a zatmělé oči lídra Republiky signalizují exposlancovu podporu ultranacionálnímu mámení sionistů, s nímž by stejný Otto Chaloupka mohl zdárně v případě neúspěchu v partaji pokračovat v boji za bílý svět bílého muže.

—————————————–

Autorem fotografií je Vít Hassan, více fotografií z demonstrace si můžete prohlédnout na webu Pražského zpravodaje