Rasista Otto Chaloupka chce získávat mediální pozornost skrze trestní oznámení

Jak se zdá, Otto Chaloupka je velmi smutný z toho, že jeho Republika nemá očekávaný mediální zájem. Nedávno, před několika měsíci ještě supremacismem nabujený rasista tesknil nad tím, že na tiskovku nově založené partaje nikdo nepřišel. Inu, o plastikovou veteš nemoderního charakteru pravděpodobně nikdo nemá zájem.

Dokonce neúspěšnému kandidátovi do voleb nevyšel ani pokus o comeback, strana nezískala ani potřebné kvórum pro získání státního příspěvku za každý hlas, a tak je na řadě poslední výkřik do tmy představující nervy drásající post o podávání trestních oznámení na blogery a mediální servery za to, že informovaly o kauze Otto Chaloupky a jeho xenofobních blábolech.

Kdyby Otto Chaloupka nezakládal nové partaje a nekandidoval za ně do nejrůznějších voleb, nikdo ze světa médií by o zmiňovaném navrátilci z Ameriky nenapsal ani čárku. Extrémofilní jedinci na kolbišti politiky zkoušejí před volbami oslovit co nejvíc potencionálních voličů. Proto se účastní mediálně přitažlivých a kontroverzních akcí,  jeden druhého virtuálně překřikují, aby sami sebe ukázali v co nejpříhodnějším, rozumějme radikálnějším světle. Někteří z nich mají soudem udělenou podmínku, a tak si nemohou dovolit totéž, co amatérský svolavatel ultrapravicových spolků Adam B. Bartoš. Ten díky zatčení z Prague Pride a negativním šmaku na přebalu partaje o partě spolustraníků hovoří jako o sedmi statečných, zatímco Chaloupka o své účasti na demonstraci proizraelsky laděných spoluobčanů o sobě nemůže říct vůbec nic.

Zamýšlená akce kontroverzity Otto Chaloupky nezabrala, a tak jako eso v rukávu zbývá jiná, legální cesta jak zvýšit zájem médií o sebe a svou “republikovou” stranu. Vezmou se trestní oznámení a fotka exposlance Věcí veřejných na pikosekundu zůstane na hlavních zdech dnes proklínaných médií. Chaloupkova účast na demonstraci proizraelských aktivistů byla totiž tak trochu kontraproduktivní, hlavně pro nejradikálnější osazenstvo Republikových fanoušků, jež následně svému vyvolenci nadávali za podporu přátel Davidovy hvězdy. Snad veřejné postavení se médiím a nejviditelnějším blogerům v Chaloupkově mediálním okolí pomůže překonat odpor nejradikálnějších v nadcházejících komunálních volbách.

chaloupka_oznameni
Zdroj: Facebook

Především by Otto Chaloupka neměl zapomínat, že mu byla udělena soudem podmínka, a že již není poslancem a nemůže se dětinsky vymlouvat na to, že ten či onen příspěvek psával v kanceláři Sněmovny.

Panu Chaloupkovi se nelíbí nadpis jednoho z článků uveřejněného na serveru Hrebenar.eu. Tam byl nazván “rasistickým odsouzencem”, a to je podle mínění neúspěšného politika “prolhaná a nenávistná drzost a primitivní sprostota”. To, že je pan Chaloupka rasista, o tom se snad ani nemusíme bavit. Viz tehdy ještě poslancova rétorika o Londýně a genocidě “bilých lidí”,

viz Chaloupkova slova o rekonstrukci koncentračního tábora v Birkenau

Mezi vyvolenými kamarády Otto Chaloupky z Republiky je například extrémista a neonacista Jaromír Pytel, či odsouzená VelkoozubenostMarek Hirato. Svůj rasistický naturel předvedl známý exvéčkař dokonce na půdě Rady Evropy ve Štrasburku, kde  ze všech Čechů udělal před celý světem přihlouplé rasisty bílého břehu Vandasovců. Na své faebookové zdi dokonce kdysi zveřejnil video rasistické White Medií o přístupu islámu k ženám. Z toho vyplývá podezření, že pan Chaloupka není jen rasista a anticiganista, ale zároveň islamofob. Jaké zájmy obhajuje poslanec Otto Chaloupka? Jsou to zájmy extrémismu, rasismu a dalších druhů nenávisti. Ale to už dávno všichni lidé vědí.

Jak je to s tím odsouzencem? Otto Chaloupka, jak říká iDnes.cz: ”

dostal u Obvodního soudu pro Prahu 1 půlroční podmínku za výroky o Romech na sociální síti Facebook. Soud tak rozhodl trestním příkazem, tedy bez výslechů a předkládání důkazů. Exposlanec podle soudu podněcoval k nenávisti vůči etnické skupině.

Jiným slovy: Otto Chaloupka byl odsouzen a dostal podmínku za rasistické posty na Facebooku, a tudíž je rasistickým odsouzencem, který si nyní musí dávat pozor, aby udělenou podmínku neporušil například facebookovými příspěvky nazývajícím jiné lidi odpadem

Bez názvu - 1
Příspěvek napsal Otto Chaloupka 7. srpna 2014

Případně opět na sociální síti xenofobně útočí na země afrického kontinentu

Chaloupka_rasis
Příspěvek ze dne 19. 8. 2014

SDÍLET