Stánkaři z Czech Defence League klidně proti “černé svini” vymyslí trestný čin

Jak se zdá, letní slunečné počasí zanechává na extrémistech, rasistech a islamofobech z Czech Defence League nesmazatelné stopy. Fantas ve spojení s absolutní nenávistí zapracoval u islamofobního blogera Ivana Běhounka. Ten neváhal a jako malé děcko přeplněné žlučovitostí a odporu vůči multikulturalismu sepsal kratičký postulát, v němž bez kapky studu rozšiřuje na blogerské sekci iDnesu poplašné a pomlouvačné informace. Snažlivý pomocník Konvičkova týmu sádlomazačů nepíše o ničem jiném, než o nenávisti vůči islámu. Czech Defence League pravidelně uváděná na seznamu Ministerstva vnitra jako velmi nebezpečná extrémistická organizace by neměla dostávat ani pomocí svých členů jakýkoli prostor k prezentaci názorů. 

Extrémisté se zálibou v prasečí moč sáhli po dalším porušování základních práv a svobod. Zřídili si stánečky, pomocí nichž sbírají podpisy proti uznání Ústředí muslimských obcí za další církev v Česku. Hloupá petice bez jakéhokoli úspěchu, odporující ústavnímu pořádku republiky tak dává prostor k rasovému mámení jednotlivých fanoušků náboženského radikalismu. Průměrný klerofašista nebo radikál s nenávistí vůči všemu romskému a multikulturnímu žádá spoluobčany po zachování světa v jednobarevném schématu, v němž všichni odpůrci a nepřátelé ideologie zkázy budou degradováni do podoby myší, zatímco antimešitáři sehrají krátkou jednoaktovku na lvy českých salonů.

czdl_stanek_2
Stánek Czech Defence League

Konvičkovi lidé zrovna včera využili demonstrace veganů, aby opodál, jako laciná trhovkyně s veteší, postavili svůj stáneček. Bez ponožek, v letním outflitu antimultikulturních triček vyrazili radikálové přímo na pražské Náměstí republiky, na němž hledali další nechápající a rasismem přeplněné spoluobčany k podpisu pod Konvičkovu anabázi divadelní hry blbí a blbější. Těžkého úkolu mámení se tentokrát mimo jiné ujali neznámá dívka v modrém společně s Radkem Smidtem(muž v červeném triku).  Oba dva nechtěli být nikým fotografováni. Dokonce oba dva byli poslušni svému zarezlému Já, když se pokoušeli od stánečku islamofobie všechny, kdo s ideologií nenávisti teoreticky nesouhlasí.

czdl_stanek
V červeném Radek Smidt, v bílém tričku s fotoaparátem Vít Hassan a v modrém tričku s kraťasy příznivkyně Czech Defence League

Stačilo málo, být třeba trošku vzhledově odlišný nebo jen obyčejným lidskoprávním aktivistou  a obětavá islamofobka předvedla kolorit svého xenofobního slovníku. Bez mrknutí oka ideově odhodlaná islamofobka s pěstičkami v bok nadávala novináři Vítu Hassanovi do “černých sviní”. Nenávist toužící vybít si vlastní frustraci na jiných zvítězila. Ze strachu z přivolané policie rasistka přitvrdila a během vteřiny se z odhodlané služebnice Konvičky přeměnila do role křehké puťky. Doufala, že její neschopnost fyzicky vybít si vztek na novináři nahradí lidé přítomní na zdejším náměstí. Najednou z ničeho nic obvinila Víta Hassana z krádeže peněženky a začala řvát, aby novináře kolemjdoucí návštěvníci náměstí chytili a snad i potrestali, protože si troufnul okrást nebohou stánkařku.

Nešťastní fobici se strachem vůči čemukoli jsou schopni lhát a vymýšlet si prakticky cokoli. Obviní druhé z trestného činu a navíc neváhají a do svého světa nesnášení s radostí sobě vlastní vtáhnou třeba nic netušící turisty opodál. Naštěstí nikdo na výzvu extrémistky a rasistky nereagoval. Naopak se našlo mnoho svědků, kteří přivolaným mužům zákona dosvědčili skutečný průběh události v reálných barvách, kdy lidé z Czech Defence League reagovali jako nefalšovaní rasisté. Pořizování reportážní fotografie bylo důvodem, proč Konvičkova stánkařská četa porušila zákon, používala rasistické nadávky a obviňovala z neexistujícího trestného činu.

Odhodlaní rasisté a příznivci islamofobie před přivolanou policií doslova zjihli a jako mávnutím kouzelného proutku se pokoušeli o přeměnu z pozice agresora do role oběti. Najednou lidé z Czech Defence League udělali totéž, co dělají všichni tuctoví extrémisté…….tedy zachovají se jako srábci a vytvářejí z oběti své nenávisti důvod, proti němuž se museli bránit. Naštěstí, tato strategie byla lidem z Czech Defence League k ničemu.