Martin Konvička “doznává”, že v Czech Defence League jsou náckové i fotbaloví chuligáni

Martin Konvička se ve svém nejnovějším postulátu nepřímo doznal  k sympatiím k ultranaionalistům a přátelení se s extrémisty a ultranacionalisty. Jako největší guru nesnášení v oblastí náboženského extrémismu omlouvá své bratříčkování s ultranaconalisty za nutnost, pomocí níž je schopen porazit odvěkého nepřítele jinobožství. Konvička, coby docent Jihočeské univerzity tak v jednom jediném sletu písmenek pošlapává zlatou aureolu vysokoškolského učení, kde bez problémů může působit extrémista, jehož organizace je vedena na Ministerstvu vnitra jako extrémistická, pro stát velmi nebezpečná organizace. 

Czech Defence League ledacos nevychází. Vytvořili petici proti uznání Ústředí muslimských obcí za církev…….skoro nikdo jim to nechce podepisovat. Během hodinového stání seženou jen 10 podpisů. Na kulturní akci, kde je více než 200 lidí, seženou pouze 30 podpisů……plni frustrací navíc ztrácejí nádech utajení, když Radek Smidt, jeden z adminů a významných činitelů Czech Defence League, přichází o pláštík anonymity a jeho podobizna s nevybíravým, extrémistickým chováním spatřuje světlo světa ihned na několik místech internetu.

Plni zklamání, neschopnosti uspořádat demonstraci na podporu sionistů, doznávají nakonec to, co celou dobu tragikomicky popírali. Martin Konvička dokonce a konci svého článku nabádá čtenáře, aby přehodnotili názor na ultranacionály, fotbalové chuligány a ostatní plankton české společnosti:

Jistěže oni „islámofobové“ sdružují všelijakou čeládku, včetně těch obávaných kluků z dělnických rodin, juchajících na fotbalových zápasech a nemajících daleko k všelikým předsudkům. Tedy těch, jichž jste se naučili obávat. Jenže je čas to přehodnotit. Nemusí vám „vonět“ třídně, kulturou, vystupováním či stylem zábavy, ale plavíte se na jedné lodi, které zatéká do podpalubí. A buď si navzájem pomůžete s pumpováním, nebo ne, ale pak to může dopadnout všelijak.

Zdroj: Blog Martina Konvičky na iDnesu.cz

Štvavý článek žongluje s myšlením extrémismu, kdy není ostudou sdružovat “všelijakou čeládku, včetně těch obávaných kluků z dělnických rodin, juchajících na fotbalových zápasech a nemajících daleko k všelikým předsudkům“, protože je to základní vlastnost Konvičkova týmu sádlomazačů a rozlévačů prasečí močky. Šéf náboženských fanatiků tak zároveň mezi řádky nonšalantně oznamuje, že taková individua používá k plnění cílů Czech Defence League, protože “buď si navzájem pomůžete s pumpováním, nebo ne, ale pak to může dopadnout všelijak“.

Czech Defence League si tedy vzájemně pomáhá s ultranacionalisty………poté se nesmí divit, že je vedena na Ministerstvu vnitra jako extrémistická organizace. Spolupráce mezi White Medii a Czech Defence League……o tom existuje mnoho indicií, kdy se stejný slovosled, používání stejných slovních obratů Radka Smidta nápadně objevuje jak na skupinách Czech Defence League, tak na White Medích i Exotopedii…..je to náhoda, mylně viditelná souvislost, nebo další z důkazů provázanosti islamofobů s neonacisty? Stejně tak, Nacionální hackeři z Whitemédií provedou protizákonný útok a Czech Defence League tměř okamžitě zveřejňuje hackery ukradená data……je to také náhoda?……nicméně, na facebookových skupinách Czech Defence League jsou neonacisté i rasisté….Samotný Radek Smidt v předvolebním období podporoval Chaloupkovu Republiku i Okamurův Úsvit přímé demokracie…..tedy významný člen Czech Defence League inklinuje k ultranacionálním a xenofobně laděným politickým proudům.

Konvičkově skupince šašků zatéká do podpalubí, a tak postupně odhalují ochotu být extrémisty, protože tím lákají neonacisty, skinheady, sionisty, nerozhodutou chásku z Generace identity a spoustu dalších, jež jsou ochotni ve jménu kulturního šovinismu, ve jménu rasismu a nenávisti  multikulturalismu ochotni promazávat kliky muslimských modliteben kousky nashromážděného sádla. Nikdo jiný totiž o Martina Konvičku a jeho Czech Defence League zájem nemá.