Xindl dostal přes prsty, aneb Czech Defence League hlasitě pláče

Xindl dostal přes prsty, aneb Czech Defence League(CzDL) hlasitě pláče. Po letech vytváření náboženského extrémismu, Facebooku došla trpělivost. To, co předváděli stoupenci Martina Konvičky, to opravdu nemá s demokracií pranic společného. Náboženští fanatici pochopili, že nejsou vítanými a už vůbec se nemohou jako malé děti odvolávat na americkou legislativu zajišťující extrémistům svobodu slova. Czech Defence League odporuje Ústavě České republiky a činnost islamofobů je právem pokládána za bezpečnostní riziko. 

Se zrušením více než šedesáti tisícové skupiny došlo  odstranění také “tajné diskusní skupiny Islám v ČR nechceme – diskuse. Xenefobové s pravděpodobným napojením na White Media ztratili jednotné místo, na němž pravidelně vyzývali  náboženské nenávisti, ve jménu které je správné muslima terorizovat, zabíjet a přinejmenším mediálně zesměšňovat. Činnost českých islamofobů je založena na fikci, kdy sotva 200 milovníků Czech Defence League vytvoří tisíce falešných účtů, s nimiž také olajkovávali dnes již neexistující skupinu Islám v ČR nechceme. Stránka na jedné z největších sociálních sítí dostala vzhled místa s desetitisíci lajky.

Zrušením výtvoru falešných a neexistujících udělalo Czech Defence League čáru přes rozpočet. Hesla k tisícům falešných účtů se vytratila, část z nich byla Facebookem zablokována……proto se nyní Konvičkovi sexističtí následovníci horečně v soukromých zprávách, na nejrůznějších skupinách domlouvají a vytváření nových účtů, dochází k zakládání nových emailových účtů na seznamu.cz, část extrémofilů využívá peněz CzDL a kupují si SIM karty, aby mohli založit další a další profily na sociální síti…. některým extrémistům totiž Zuckerbergův projekt nedovolí založení účtu bez ověření skrz kód zaslaný na mobil…..Konvička s dalšími mazači sádla nechápe a bezpečnostní chování ksichtoknihy považuje za komplot BIS vycházející vstříct milovníkům islámu. Sledovat diskuse podobného ražení je opravdu komické.  Nejeden člověk by u nich zapochyboval nad akademickým vzděláním docenta z Budějek.

Podnikatelé  propadlí přihnědlému smýšlení neváhají a bez obtíží utratí nějakou tu kačku na další pracné vytváření obrazu Czech Defence League, jež se v zájmu většího mediálního krytí schovává pod vlastní značkou Islám v ČR nechceme, zapátrala v paměti a oslovila na první pohled skalní fanoušky jejich zaniklé skupiny, aby je následně pozvala do nově vytvořených skupinek, uvnitř kterých se nad prazvláštním brainstormingu domlouvají na budoucí strategii. Část fanatiků se domlouvá na taktice,  část z nich se nemůže probrat ze šoku a zkoumá, kdo mohl mít ten největší vliv na zrušení jejich “obří” skupiny. Na světlo světa se dostávají nejrůznější fantasmagorie od policejního spiknutí, přes spojené úsilí sluníčkářů. Milionkrát se v diskusi objevuje studentka Tereza Cajthamlová, která pouze využila situace a celou záležitost s vymazáním Konvičkářů zmedializovala na Týdnu.cz, zatímco zarputilí fanatici vepřového řádu spatřují v nevinné ženě vůdkyni dalšího zla.

Nejvtipnější na celém počínání Czech Defence League je zarputilá důvěřivost k nejrůznějším facebookovým účtům, s nimiž se vrcholní představitelé extrémistů nikdy nesetkali. Do “ultratajných” skupin, jak tato místa extrémofilové  nově nazývají, zvou také i ty sluníčkáře a pravděpodobně také zmiňované policisty s agenty BIS. Navenek se rasisté s nenávistí v islám tváří jako ucelená skupinka, uvnitř které se všichni znají z nejrůznějších táborů, ale ve skutečnosti tomu tak není.  Stačí vystupovat ve světě nul a jedniček jako ultraradikál a máte dveře otevřené nejen ke Konvičkovi, ale také do všech možných taných i neviditelných skupin na Facebooku.  Vylévači močůvky na Letné opravdu neoplývají přílišnou inteligencí.