V deseti se to Czech Defence League líp táhne

Stará, velká, desítkami tisíc lajků nadupaná skupina odešla jako mršina do věčných lovišť, aby následně předvedla všem zájemcům pravou tvář islamofobních extrémistů.V Češku, v Anglii byla stránka Defence League smazána, jen ti čeští extrémisté s těmi anglickými považují smazání z Facebooku za přínos popularity, lákání více fanoušků…..dokonce náboženští extrémisté začali skupovat reklamu na sociálních sítích, aby následně ukázali ve  včerejší demonstraci, že jsou sdružením komiků deseti, dvaceti lidí, tisíců falešných účtů a internetových kecalů.

Konvičkáři po vtipem překořeněné diskusi na uzavřených skupinách vyrazili před Hrad aby v počtu deseti kousků prokázali podporu stejně xenofobnímu a islamofobně naladěnému prezidenta z paneláku. Na náboženských extrémistech, majících pravděpodobně nadstandartní styky s White Media, je nejvtipnější jejich tupost neuvědomující si souhlas s neinteligenty republiky, zatímco se sami považují za nejsvětější génie na světě.  Ldé z organizace na Ministerstvu vnitra vedené jako extrémistická, všeobecně BIS považovaná za bezpečnostní hrozbu státu, přišli demonstrovat proti militantnímu islamismu, aby v zápětí při nejbližší příležitosti vylili hektolitry prasečí močůvky na Letnou nebo blízké okolí.

Ostatně, proč ne. Den před nimi před sídlem  hlavy státu demonstrovali fašisté v hromadném soustředění proti fašismu. Vzduchem létaly židobijecké konspirace Adama B. Bartoše, kolemjdoucí se dozvěděli o nebezpečí Židů pro českou společnost, aby následující den islamofobové židy vystřídali muslimy a pro ně nebezpečným Koránem. Nenávist vůči rase vystřídala nenávist k náboženskému přesvědčení. Oproti deseti odpíračům ústavou zaručených svobod na náboženské vyznání. Padesátka novinářů a turistů přihlížela, jak pod sochou Tomáše Garrigua Masaryka promlouvají radikálové. Jejich radikalismus a nevzdělanost ve věci humanismu byla srovnatelná s tou mezi zdmi Pražského hradu.

Malé rozdíly mezi Zemanem a Czech Defence League přeci jen existují. Nad konvičkářskou sexistickou simultánkou se tiše, ale jisté houpe pomyslná oprátka a pomyslný kat postává opodál…… Je vidět, že skutečný vliv v počtu aktivních podporovatelů Czech Defence League je rozhodně oproti fanouškům marihuany zanedbatelný. Nedávno šikulové s nenávistí vůči jinověrcům bombardovali zájemce z facebookových stránek “Islám v ČR nechceme” soukromými zprávami vyzývajícími k činnosti proti uznání Ústředí muslimských obcí.  Neumí vytvořit PR jedné své akci a chtějí vést cílenou kampaň vůči jinověrcům. To je opravdu velmi komické.

Včerejšek ukázal, jaký je rozdíl mezi virtualitou a skutečným světem, v němž s Konvičkou a jeho skupinkou tragikomiků rádoby hrajících si na krutopřísné extrémisty, nikdo nepočítá. Panoptikum vepřomilovníků v  podobných nesetkáních zasouvá malinkaté hřebíčky do rakvičky……..Zemanova demagogie tak kupodivu oslabuje islamofoby v jejich dalším konání. Jak by asi vypadala kdys iniciovaná chuť uspořádat demošku se svázanými ženami? Deset do hábitů oděných ženštin vedeno třeba Jiřím Bartákem…..taková akce by byla opravdu k smíchu. Bylo by to podobné, jako Bartákova jednodenní konverze k islámu, kdy študákům vykládal smyšlenost o šárie, aby později Czech Defence League, tedy IVČRN za kterým se Konvička ukrývá, vypracovalo nic neříkající studii zkreslených lží.

Czech Defence League hraje o poslední šanci hry, o kterou pomalu ale jistě přichází. Česká republika by neměla být baštou extrémismu. Neměla by být ochranitelkou porušovatelů Listiny základních práv a svobod.  Czech Defence League a jim podobní by měli okamžitě skončit. Nikdo o tyto příznivce nesvobody nestojí. Jak se zdá, začátek léta nebude pro Konvičku a jeho tým létem zaslíbeným….. a to je jedině dobře.