Pýcha Czech Defence League nefunguje: nezaplatili hosting

Czech Defence League to poslední dobou nejde. Facebook jim smaže uměle navyšovanou stránku, aby následně pyšně ukazovali na svůj web jako na jedinečný zdroj informací, na něž si niko sáhnout nedovolí. Lidé mají sledovat www.ivcrn.cz, protože tam najdou výplody náboženské nesnášenlivosti, po níž mnozí extrémisté donekonečna touží. 

Po ráně na sociálních sítích se ozývá další zaškobrtnutí, když se se na internetu hrdá a zcela početná rodinka xenofobů odkope v desetičlenné demonstraci před sochou TGM u Pražského hradu. Ta sláva a podpora lidí nebude mít s realitou pravděpodobně nic společného, když místo tisíců nebo stovek demonstrantů odhodlaných slít nejbližší prostory prasečí močkou bylo pouze komorní ani ne fotbalové družstvo. Czech Defence League ztrácející se ve své vlastní nenávisti pokládající září za konec celosvětové civilizace tak zažívá jednu ránu za druhou.

czdl_web
Nefungující web Czech Defence League

Když po několika dnech Facebook navrátí zrušenou skupinu, klekne odhodlaným sádlomazačům a pojídačům vepřových kolen další nemilá věc. Hrdinské eposy o odhodlaném boji dojednávaném od nynějška jen na vlastním webu dostala další trhlinu. I když je doména IVCRN.cz občanským sdružením zaplacena až do 22. ledna 2015, není dnes webová prezentace Konvičkova týmu xenofobů dostupná.

Webové stránky Czech Defence League jsou hostovány v zámoří u stejné společnosti jako je web White Media, Exotopedia a další extrémisticky laděný obsah.  Konvičáři s oblibou sobě vlastní říkají, že s White Médii nemají nic společného, přesto mají svůj internetový výtvor na stejném místě? Je to náhoda, nebo to pouze dokazuje blízkost konvičkářů a fašistů?

Czech Defence League pravděpodobně nezaplatilo za hosting, proto jsou jejich stránky stažené. Je to další komický příklad amatérismu a neschopnosti xenofobních přicmrndávačů zla. Jak je vidět, nejspíš sami Konvičkovi rozlévači prasečí moči chápou, že jsou k ničemu. Po tragikomických vytahováních o tom, ak je ten jejich web veledůležitý, vykašlali se na jeho funkčnost, snad aby posléze mohli tvrdit, že je napadl nějaký hacker. To jim uvěří opravdu snad jen ten největší jeliman, kterými se to v Czech Defence League jen hemží.