Náckové zkoušejí radikalizaci skrze “výcvikové” tábory v přírodě

Neonacistická scéna zkouší další cestu ke své obrodě. Část z nich se transformuje do cool a sexy role přestárlých mladíků z Generace identity, zatímco ti neúspěšní pochodáři s komickým tónem v hlase kopírují ukrajinské kolegy zakládáním nacionálních táborů. Neonacistická scéna zkouší všechno možné, aby oslovila co největší publikum podobně smýšlejících individuí. Po hrátkách na klub milovníků historie přichází na pořad letních dnů nacionalistické tábory neonacistické družby. 

Milovníci hákových křížů se navzájem svěří se svou nenávistí vůči Romům, cizincům, homosexuálům i Židům, aby v podvečerních hodinách pěkně za doprovodu kytary a dobou ověřených, neonacisty znásilňovaných šlágrů Karla Kryla zavzpomínali na zašlé časy esesáků, nacionalismem přebujelých devadesátých let, kdy Landa s Matáskem, Franzem a dalšími povzbuzovali český nacismus jako jednu z forem obrody xenofobie národa. Na sociálních sítích, a nejen tam, se s předstihem objevují na uzavřených skupinách různé inzeráty nabízející přihnědlým holohlavcům s kérkou černého slunce na hrudníku to pravé letní povyražení.

PROČ JET NA VLASTENECKÝ KEMP???22.-24.8.2014,sev.Čechy..
1.Komunikaci 21.století nahradíte starým dobrým osobním kontaktem…
2.Strávíte víkend s lidmi,pro které slovo vlastenectví není jen prázdnou frází..
3.Zdokonalíte se jak fyzicky,tak psychicky..
4.Zkrátka a prostě dobijete baterky a získáte inspiraci pro další boj…
JEDEN LID,JEDEN BOJ,JEDNA VÍRA!!!
Pro další info zašlete e-mail..

Neonacisté, ultrapravicoví radikálové hledají nové cesty, jak se osobně seznámit s ostatními souvěrníky, s nimiž by mohli kout ty velké pikle. Neonacistické tábory neslouží ani tak k naučení se něčemu novému. Extrémistická scéna potřebuje širší členskou, fanouškovskou základnu s ověřenou identitou. Na sociálních sítích hrozí nebezpečí, že přítel iks ypsilon může být nasazený policajt, neexistující identita, kdežto bližší setkání face to face nebezpečí neexistující osoby totálně zabraňuje. Tábornické rauty nad plápolajícím ohněm doplněné o hry na vojáky učící se základům bojových technik mají sloužit především k přitvrdění neonacistických akcí, kdy prověřené osůbky ze setkání mezi stromy, klidně splní plány nejrůznějších nápadů pokoušejících se o narušení demokracie a  ochrany lidských práv.

Není proto divu, že účastníky nacionálních táborů prověřují policisté a svolavatelé jsou pod dohledem BISky. Demokracie nesmí svolit k trendu radikalizace pole recepisu ukrajinských banderovců, ruských fašistů, s jejichž výcvikovým táborem se mohli spoluobčané seznámit z vysílání večerních zpráv, kdy BIS rozprášila výcvikové snažení WotanJugend, na jejichž výcvikovém táboře byli i někteří bývalí členové severočeské buňky DSSS. Tábornickému radikalizování napomáhají také banderovci, jež po násilnostech na Ukrajině za podpory nejrůznějších spolků z Čech pronikají také na území pod horou Říp. V České republice vzniká Pravý Sektor Česko, ten také podle dostupných informací vytváří další výcvikový tábor, v němž by se fanoušci banderovského násilí měli naučit “dovednostem” banderovců z celosvětově známých majdanů.

Ukrajinský plevel pyšnící se členstvím ve straně Svoboda nebo v Pravém sektoru, ohrožuje bezpečnost v zemi mnohonásobně víc, než kdejaký neonáckovský čecháček, Ukrajinští banderovci ze Svobody, Pravého sektoru, mládežnické organizace Svobody Sokol, UNA-UNSO přivádí partizánský způsob boje, který čeští neonacisté neovládají a jemuž by se na “letním soustředění” mohli přiučit.

Neonacistická a ultranacionální scéna z domácích luhů a hájů většinou netouží po partizánství, protože na takový styl odporu nemají, obrazně řečeno koule. Hrají si na vojáčky, aby následně mohli napadat jednotlivce, aby lépe a organizovaněji komunikovali na sociálních sítích, aby terorizovali jednotlivce, zatímco si budou hrát na důsledné hledače skulinek demokracie, kdy se neonacistům musí dokazovat účel odkazovat na nacistické Německo, a nikoli realita použití toho, či onoho neonacistického symbolu.

Ultrapravicová scéna je jako hydra, vždy si hledá prostor, ve kterém by přežila a pěstovala své zvrhlosti jak jí napadne. Proto je důležité, aby policie a orgány činné v trestním řízení jednaly s neonacisty bez jakýchkoli ohledů, s tvrdostí a důsledností práva ukazující milovníkům neonacismu kam ve 21. století patří.