Czech Defence League vytváří falešné profily muslimů

Czech Defence League je seskupením xenofobních podivínů k smrti nesnášejících multikulturalismus. Vyvolávají náboženský extrémismus, zakládají výcvikové tábory, kde se radí ak účinně bojovat proti muslimům a cizincům v České republice…..zkrátka jsou to extrémisté jejichž činnost ohrožuje bezpečnost státu. Ne nadarmo je tento spolek docenta Konvičky na Ministerstvu vnitra veden jako vysoce nebezpečné uskupení extrémistů…..pravděpodobně bude konvičkářský spolek vepřomilovníků v nějakém spojení s White Medii. Ve skupinách jsou rozebíraná jména…..ta jsou posléze napadena hackery, emailová konverzace nenáviděných muslimů je zveřejněna…..není to nějak moc velká náhoda?

Extrémisté útočící vůči všemu odlišnému jsou  schopni doslova čehokoli. Dokonce se vydávají za muslimy, aby se dostali na účty lidskoprávních aktivistů. Požádají ho o přátelství, podporují multikulturalismus a dokonce vystupují proti rasismu, který ve skutečnosti valná většina členů Czech Defence League považuje za základ správné filosofie moderního nacionála. Jeden ze stupňů infiltrace, je vytvořit ze sebe ve světě virtuálních identit horlivého muslima, získat si důvěřivost u správných lidí…….skupinka nenávistníků tak získá přístup k informacím, k nímž by se nikdy nedostala.

Bojovníci vepřového čumáčku ve svém snažení postupují ještě mnohem dál. Ve falešných profilech vystupují jako horlivé muslimky, horliví muslimové…. prudce reagují proti nemuslimskému světu. Sami členové CzDL vytvoří odkaz, v němž pomluví nemuslimské vlády…..pochválí trestní právo v šárie, vyberou z něj ty nejméně běžné tresty pro evropskou kulturu, nahrají videa poprav zločineckých organizací Boko Haram, Al-Kájda a dalších, aby následně po internetu začali představitelé Czech Defence League šířit umělohmotná svědectví o radikalizaci muslimek a posléze i muslimů v Čechách. Představitelé Konvičkova stáda extrémistů využívají fake účty  utváření obecného názoru na muslimskou komunitu.

Ovládá se veřejné mínění, vytváří se virtuální realita, ze které Czech Defence League vytváří svou vlastní realitu opravňující náboženské fanatiky k razantnímu boji proti islámu. Takových účtů může být několik desítek, stovek….. oba dva druhy falešných profilů jsou součástí nejrůznějších diskusí. Nejrůznější prvky infiltrace jsou jednou ze součástí výukového výcvikového kurzu Czech Defence League svolávaného na 17. 1. 2014 Jiřím Bartákem .

czdl_tabor
Zdroj:Akcuj.cz

Mladí lidé, skalní fanoušci rasismu a nenávisti se scházejí pod širým nebem, aby se kolektivně naučili nenávidět, organizovaně plánovat akce, organizovaně napadat na internetu debaty na téma multikulturalismu, islámu, náboženství, filosofie, multikulturalismu, rasismu……..

Pokud do vyhledávacího pole na Facebooku zadáte emailovou adresu, zjistíte facebookový účet, který byl pod danou adresou vytvořen.  Zkuste na Facebooku napsat tuto adresu a dejte ji vyhledat: [email protected] . Je to oficiální emailová adresa Konvičkova týmu extrémistů.

markovic_facebook

…..je to další fake účet tentokrát vytvářený někým, kdo má přístup k emailu Islámu v ČR nechceme. Pravděpodobně fake účet Maroše Markoviče vytvořil někdo z vedení Czech Defence League. Přinejmenším ho vytvořil někdo z vedení Konvičkova týmu. Možná to byl samotný Konvička, možná Radek Shmidt nebo někdo úplně jiný z úzkého kruhu nejvyšších představitelů CzDL.

markovicÚčet Maroše Markoviče je prvním typem fake účtu. Neslouží ke špinění islámu. Přímo naopak. Úkolem Maroše Markoviče, tedy osoby, jež účet zřídila a provozuje, je získání dobrého okolí přátel……vytvoření dobrého dojmu, který by někoho z vedení CzDL dostal k akcím muslimů, ke statusům jednotlivých prominentů lidskoprávního nebe v Česku….účet Maroše Markoviče byl vytvořen 15. dubna 2011. Má 49 přátel a mezi nimi je například Hamza Jan VeličkaSelma Muhic DizdarevicSlovakia IslamhouseJiří DienstbierCajovna Baghdad a řada dalších.  Fake účet vytvořený Czech Deence League je členem ve 13 skupinách jako je například skupina Islám v ČRHradec Kralove Muslim CommunityHalal MarketSpolečnost česko-arabská nebo Nevadí mi české mešity .  Czech Defence League chce být zřejmě informovaná, proto také lajkuje facebookové  stránky Uznání muslimských obcí 2014Příběhy obrácení českých islamoklastůNaked Czech Defence LeagueČesko-egyptský forumMultikulturní centrum Praha (MKC Praha) a další.

Fanoušci a členové Czech Defence League jsou velmi naivní osůbky. Doposud pokaždé křičeli, že tvrzení o tom, že vytvářejí falešné účty nejsou pravdivá……nyní je nadmíru jasné, že že falešné účty skutečně vytvářejí. Co budou z CzDL tvrdit nyní? Islamofobní fanatici pokaždé tvrdí, že nedělají to, či nono a nakonec se stejně potvrdí, že odpůrci islamofobie měli pravdu. Je pouze otázkou času, než se prokážou napojení CzDL na White Media i Nacionální hackery.