Samková na to má….po zprávě ze sletu čarodějnic může začít s eugenikou

Samková z Úsvitu na to má. Z nemastné a neslané právničky zpočátku pomáhající začínajícímu politikovi s bojem proti novinářům a blogerům vyrostla schopná zaručeně neromská přebělená dušička nacionalismu. Kousek, jen malý kousíček stupínek za stupínkem a už se do úsvitářského snažení poločecha Okamury přibližují eugenické úvahy o zdraví národa. Volby se blíží, a tak se přidává plynu na šokujících prohlášeních, kdy lidé na berlích, zdravotně postižení, nebo jen spoluobčané po úrazu představují ve filosofii nic než národ nehodnotné, zdegenerované bytosti nevědomého Česka. 

Tomio s neromkou na čele kandidátky už ani nepřekvapuje. Každý, snad i ten nejzatrolenější jedinec mezi námi očekává, že hnutíčko přímých demokratů každým dnem šokuje s nějakou rádoby novinkou. Správný Čech nebo Češka jsou po vzoru Kramářova fašismu pouze zdraví, stoprocentně mobilní spoluobčané ochotni kdykoli zatleskat při vyslovení některé z rasově zabarvených floskulí. Jako kdyby mezi DSSSkaři, Českým lvy, Národními odporáři a Generacemi identity nebyli nějací ně náruživí jedinci.

samkova_eugen

Co přijde potom? Dnes jsou propíráni ve filosofickém průjmu kandidátky do Bruselu handicapovaní, předtím to byli Romové a muslimové…….možná se Klára Alžběta Samková s vervou sobě vlastní vrhne na důchodce, který začne po vzoru svého stranického guru požadovat zbavení svéprávnosti každého seniora nad sedmdesát let. Možná se ještě do eurovoleb symbolicky navrátíme do staré Sparty, kde se nemohoucí shazovali ze skály. Zbývá jen, aby hysterizující nacionálka v některém ze svých průjmařských záchvatů označila dostatečně vysoký kopec a instruovala své devíti členné osazenstvo k  brigádě zachraňující národ před škodlivými geny.

Úsvit přímé demokracie chce mermomocí předehnat všechny neonacisty a extrémisty tím, že nenechá nic svaté, zaútočí i na ty, kdo se nemohou aktivně bránit. I takto vypadá hrdinství, nebo spíše pokleslost politické scény ochotna propadnout se v předvolební horečce až ke středu Země.  Nedávno byla noc čarodějnic……

možná Klára ve víru popularity zavítala mezi “kolegyně” a navzájem si spočítaly dámy počet bradavic a výrůstků, aby v některém z dalších nevtipných příspěvcích mohla skoro europoslankyně informovat veřejnost o stavu čarodějnictva v Čechách. Inu, je to složitá a přetěžká práce z proromsky orientované právničky s romskou přítomností v rodině, najednou přehodit výhybku a dělat všechno tak, jak to dělají kluci a hoši v “Čechy Čechům” na jazyku. To by se skutečně kde kdo zjančil. Když už jaderný úsvit prohraje, tak alespoň s pořádnou pompou, na kterou jen ta nezapomene. Dnes útočí na postižené a nemocné krasavice Samková, zítra to bude Tomio. Ten s už jednou posteskl nad tím, jak české ženy páchnou, když si nevyholí klín s podpažím…….to by japonské ženy určitě neudělaly. Málokdo věřil, že tehdejší bloger s politickými ambicemi myslí své hodnocení žen vážně………nyní je to stoprocentně jasné…….. ano myslel a Klára taktéž myslí svou úvahu vážně.

samkova_iko

Úsvit každým dnem připomíná šílenou tmu bezmesíční noci, kdy chlad jako smrtka sahá nad měsíční krajinou na každého přeživšího tvora……….zbývá jen doufat, že zmutované svítání na nemoc z radiace brzy pojde a óda na český fašismus bude zase pološedou minulostí hlouposti.