Jana Volfová jako černá paní vyzývá k nenávisti vůči muslimům

Tuhle hru s námi hraje Czech Defence League. Využívá sv členy šikující se do xenofobně laděných partají k rozšiřování zhoubných myšlenek nenávisti. Jana Volfová už ani nezakrývá svou islamofobně-xenofobní povahu, když nedemokraticky ve videoklipech a nejrůznějších vystoupeních hraje na strunu milovníkům přihnědlého tónu politiky. Zhouba extrémismu se rozhodla zdevastovat republiku středoevropanů. Pokud zahalená předsedkyně České suverenity představuje islám, potom zcela jistě ten islám bude nebezpečný. S takovými vyznavači by to neškodná víra nikam nedotáhla. Extrémisticky zkostnatělá CzDL je tragikomicky nebezpečná všude, tedy i v samotném islámu. 

Co všechno je ještě možné? Navracíme se zpět do hořké extáze nacionálů, kdy se připitomnělí šéfové partají usilovně předhánějí v tom, kdo společnost nejvíce šokuje. Antimuslimské, antiromské, antiimigrantské, antilidské……to všechno je nabízeno případnému zájemci v předvolebním klání do Bruselu. Zákonem stanovená propagace předvolebních klipů, nudná čtvrthodinovka na veřejnoprávní televizi poskytuje prostor nesvobodným myšlenkám šlapajících po náboženských a lidských právech každého z nás.

Rada pro televizní a rozhlasové vysílání se s železnou pravidelnosti potýká se stížnostmi té či oné strany. Rasisticky zavánějící, k nenávisti vyzývající spot nebyl vedením televize vpuštěn do oběhu a představitelé extrémistů na sociálních sítích doslova s rychlostí blesku pořádají novodobé hony na čarodějnice, kdy vysoko sahající, extrémisty pojmenovaná třeba i neexistující  síla, neznámý lobbing mocných,  nedovolí promluvit “pravdě” xenofobních hlupáků. Jako kdyby amatérští odborníci na špinavé a čisté prádlo požadovali po všech ostatních právo na rozšiřování nenávisti do širého okolí. Vymýšlejí si komploty, spekulují nad neexistujícím spiknutí, aby výsledně zatajili škodlivost a nebezpečnost svých zhoubných záměrů.

https://www.facebook.com/photo.php?v=1445455882362495

volfova_czdl

Po kydání močůvky na Letnou, postávání s transparenty poblíž modlících se muslimů nyní ukazují Jana Volfová se svým týmem nacionalistů co jsou zač. Předsedkyně partaje vylézá v půl minutovém spotu zpod hrnku evropských barev, aby následně za pomocí kýče zabaleného do zesměšnění jinověrců ukázali partajníci, členové a fanoušci Konvičkova klubu milovníků vepřového, jak hluboko může člověk padnout. Hned v úvodu na mnoha extrémofilních skupinách lidé právem pochybují, zda toto nesvobodné popírání náboženství bude možné zařadit do vysílání jako předvolební klip.

Podobné perverze na téma nic než národ by neměly dostat žádnou příležitost k prezentaci. Nyní se zesměšňují muslimové…..příště to budou Romové, aby dalším cílem nenávisti zůstali homosexuálně orientovaní spoluobčané. Pokud jako společnost dáme příležitost takovým výtvorům vyvolávajícím nenávist, potom se nesmíme divit, že demokracie skomírá. Po ovečkové plakátománii Tomia Okamury přichází třicet trojka, aby s předstihem představila svým fanouškům další paket extravagance, kdy zahalená, prostorově výraznější Volfová obětuje své islamofobní nadšení, aby na okamžik sehrála trapnou hru varující před neexistujícím nebezpečím. Je tragikomické, že zrovna Suverenita přejímá role hlídačů katolického světa.

Jana Volfová působí spíš jako černá paní, co přišla ze záhrobí, aby vyděsila všechny žijící nesmysly překypující v neznalost odlišného vyznání. Je to celkem směšné video, kdy jsou naši předci vydáváni za rasisty bojující za čistou vlast. Bílá dáma v černém trochu zapomněla, že naši předci bojovali také za připojení Bosny a Hercegoviny k mocnářskému Rakousku-Uhersku. Neúspěšná partaj zkouší hru trudomyslnosti, kdy výhra ve volbách je založena na nenávisti, výmyslech a vyvolávání odporu debužírujícího na úmyslném zneužívání a obracení faktů.

Jana Volfová de facto říká: “podívejte se, jak je islám odporný, protože i já sem odporná”, je to chyba láska…..islám nelze ani náhodou posuzovat na základě ohavnosti, či ošklivosti zahalené Jany Volfové. Konvičkovci ve zosobnění v Janě Volfové chtějí úspěch, zatímco se zcela správně sunou ke dnu. Ve svém první půl minutovce Volfová jako Česká suverenita lže o sudetských Němcích, varuje před neexistujícím nebezpečí. Místo vyvolávání nenávisti vůči muslimům tentokrát sáhla podivná parta po citu nenávisti ke všemu německému.

Slova vlast a domov v ústech suverenitářů dostávají přisprostlý význam. Strany podobné České suverenitě by neměly existovat. Steně tak Konvičkova Czech Defence League by měla být státem zakázána za nedemokratický boj proti svobodě vyznání.