Farage s českými rasisty musí trpět únavovým syndromem

Pozor, únava může způsobit rasismus!!!! Právě s tímto absurdním vysvětlením nevhodných slov namířených vůči Rumunům přišel nedávno britský rasista Nigel Farage. Byl unavený, mozek mu pracoval na hranici nevědomí, a tak spustil v rozjívenosti malého děcka xenofobii na špacír.  Předseda nacionálů tvrdí, že se stává rasistou, když se unaví. Homofobním zcela určitě bude, když dostane hlad a xenofobii v něm vyvolává touha po správném peru.  Z rasisty obdivovaném také v dalekém Česku je během okamžiku třeskutě vtipný klaun. 

Bojuje za Chaloupkův bílý Londýn, vyvolává nenávist vůči muslimům a jako třešničku na dortu útočí v období absolutní únavy na imigranty z kontinentálního Východu.  Nejdříve předseda UKIP, Nigel Farage, zaútočil v živém vysílání rádia LBC na imigranty

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/TmkPXC” standard=”http://www.youtube.com/v/-pyYoL9ngtE?fs=1″ vars=”ytid=-pyYoL9ngtE&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep1139″ /]

……každý Rumun je mafiánem, zločincem, od něhož může ohrožený Brit očekávat jen to nejhorší. Po rozhlasové disharmonii oslavující prádelnické metody nenávistníků vydala Nigelova partaj k projevu svého předsedy  komentář, v němž ze všech obyvatel “východní Evropy” vytvořili politici s euroskepsí v těle předem odsouzené kriminálníky usilující o život průměrného Brita. Jak se zdá, v největší ostrovní straně xenofobů je každý její člen těžce unaveným, smutným, oči klížícím bělochem. Šlaftrunk požívající seladoni v kravatách a nedobře padnoucích sáčcích nabízejí stejně únavnou a nezáživnou politiku okamurovských elegií.

Zatímco kontinentální extrémisté sází na nenávist k Romům, muslimům, Evropské unii a Spojeným státům, v ostrovním království příznivci politiky “národ v hrobě” sází na zakořeněné xenofobii vůči obyvatelům evropského kontinentu, kde všichni z postkomunistického bloku představují kobylky pochutnávající si na sociálním systému Londýna. UKIP nepřichází s ničím novým. Nenávist  východoevropanům si vybrala krutou daň v období hitlerovského ohrožení, kdy bohatší němečtí Židé byli přijímáni k azylu, zatímco ti mnohem více ohrožení Židé z Polska azyl vůbec nedostali. Nenávist dokáže zabíjet a britská zahraniční politika v časech nejhorších ukázala, že uznává finance před obyčejnou pomocí člověku.

Na staré kýčovitosti nesnášení tak zahájil antiveropan Farage svou politickou kariéru. Předseda ultranacionálů řekl, že je více než pravděpodobné, že Rumuni jsou zločinci a většina Britů by nechtěla Rumuny za sousedy, zároveň však dodal, že takové tvrzení není rasistické. Nešťastnou skutečností pro ideál Svobodných občanů z Česka je , že Británie je v politické unii s postkomunistickými zeměmi, ve kterých se hojně daří organizovanému zločinu……..populismus, který by v Praze slavil zlaté časy, byl velmi ostře odsouzen nejen politiky, ale také nejrůznějšími nevládními organizacemi následovanými serioznějšími médii v zemi. Na první pohled je jasné, že Spojené království je zvyklé na jinou politickou kulturu, ve které člověk stojí trošku výš než v nějaké zemičce uprostřed stařičkého kontinentu.

Chování typického xenofoba je veskrze groteskní. Pokud není v dohledu žádný výrazný odpor nebo požadavek na zpovídání se z pronesených lží nenávisti, poté je přebělený šovinista hrdinou, velkým supermanem spasitelem ochotným  tvrdit cokoli, jen aby připoutal zájem rasizující části spoluobčanů. Jakmile se musí jedinec s rasizoidními sklony zpovídat, poté se vymlouvá a hledá jakékoli omluvenky pro nehorázná tvrzení.

Nyní jsou na pranýři Rumuni……..to je jednoduchá přesmyčka, jak vést nesnášenlivost proti Romům, vůči kterým kdysi vedl nenávistnou kampaň David Blunkett, jež se následně po několika týdnech na základě veřejného nátlaku za svá tvrzení namířená vůči Romům z kontinentální Evropy omluvil.

farage

Úředníci Rumunského kulturního centra v Londýně se zcela správně vůči extrémním názorům ohradili. Jak to mají čeští rasisté a extrémisté. Velmi rádi napodobují Farageho. Ultralbertariáni Petra Macha byli radostí bez sebe, když britský zjev přihnědlých koutů obšťastnil okolí sympatiemi k tehdejšímu prezidentu Václavu Klausovi. Možná byl onehdá Petr Mach také unavený, když vyprávěl v kultovním interview ochotu tolerovat apartheid v české společnosti. Otto Chaloupka tolikrát dožadující se tažení proti multikulturalismu, bude zcela určitě trpět chronickou únavou……..Takových povadlých kytiček extrémismu je nepřeberné množství. Volí tragicky unavené uchazeče o křeslo také těžce unavení voliči?

Alespoň Nigel Farage svým komickým komentářem přispěl k pochopení rostoucí vlny rasismu a extrémismu v Evropě.  Na starém kontinentě panuje neznámá forma únavového syndromu , a proto v Česku na eurokandidátkách je tolik xenofobních partají. Proto také v Německu zrušili kvóty pro vstup do europarlamentu….proto také roste skupina euroskeptiků…. ve skutečnosti jsou to velmi nemocní lidé, chtějí spát a místo toho se uvolili bojovat za bílou rasu……přemáhají klížení očí a potom v médiích vykládají rasistické poučky, souhlasí s apartheidem, odsuzují muslimy, prosazují klerofašistické hodnoty bílých malířů………