DSSS komicky nic nevychází….blíží se konec DSSS?

Vandasova parta ultranacionálů je opravdu spolkem komiků. Ještě před volbami do Poslanecké sněmovny  vykřikoval lídr pražské kandidátky Jiří Petřivalský, že chce v ulicích slyšet češtinu, zatímco jeho šéf poslal z čiré zoufalosti do Kyjeva zvací dopis ukrajinskému Pravému sektoru, za což si kvůli prounijnímu postoji fašounků z pravlasti banderovců vysloužil vnitrostranickou kritiku eskalující v odchod sedmi velmi vysoce postavených straníků.

Nedávno si stejný Tomáš Vandas podal ruku na demonstračním projevu v Ústí ruku s Romem  Štefanem Tišerem ze Strany rovných příležitostí, aby o několik dní později rovnou celá partaj po opětovném neúspěchu na ulicích českých měst pohořela s reklamní kampaní na Facebooku.

dsss_penize

Prosebné nářky o pomoc k ufinancování internetové kampaně tak díky extrémizaci partaje vyšla vniveč. Lákali od lidí dva stováky, aby následně dostali zasloužený políče za všechno zlo, které neustále provozují.  Po dlouhé době se nejrozšířenější sociální síť zachovala správně a odmítla prezentovat xenofobií a nenávistí nabytý program DSSS. Obtěžovat mladé lidi nacionalismem, znechucovat nevinným lide čas strávený na Facebooku reklamní kampaní antciganistů z DSSS, to je skutečně velmi nechutné a nemístné.

dsss_reklama

Rasisticly pojatý program se Vandasovcům nepodaří dodat na stránky Facebooků.  Hoši se ještě před volbami do Poslanecké sněmovny holetbali ochranou češtiny v českých městech, aby posléze jak jinak než bezcharakterně “kolaborovali” s ukrajinskými fašisty. Stejně smýšlející perverzisté přihnědlého tónu politiky klidně zašprechtí s německými bratry nad bojem proti demokracii.

Jsou to udatní bojovníci, jako komici se hádají s ostatními ultranacionalisty, zatímco ztrácejí jakýkoli významný podíl na utváření nacionální scény. Vítr z plachet Vandase přejímá poloviční Čech Tomio Okamura…..to musí zajisté působit na sebejisté duševno malého vůdce doslova drasticou silou. Udo Voigt z německé NPD je na tom podobně. Partaj díky krádeži straníka přišla o finance a následně politici hovoří o soudním zákazu strany……roste vnitrostranická moc bavorských buněk NPD, zatímco berlínské vedení slábne a s ní i pozice Udo Voigta propadá do časů zapomnění. Loosři se ‘9. května sešli, aby následně společně se společnými silami zaplakali nad těžkým osudem nacionála.

vandas_npd_setkani

Petřivalský neváhá a ve své pražské organizaci DSSS vyzývá z demonstracím před německým velvyslanectvím v Praze: ” Dělnická strana sociální spravedlnosti (DSSS) vyzývá všechny spoluobčany, kterým není lhostejná budoucnost svobody volby v Evropě, aby se připojili k našemu mítinku před velvyslanectvím Spolkové republiky Německo“.  13. kveten jako den boje za NPD…..to zni opravdu tragikomicky.