Vandasova DSSS požaduje od příznivců peníze na reklamu

Vandasova Dělnická strana sociální spravedlnosti na ekonomickém dně…….to je vskutku komická, velmi zábavná představa. Kde jsou ty časy, kdy si mladý Tomáš nenávratně vypůjčil z kanceláře Sládkovy skomírající partaje podpisové archy……ty časy dávno odvály písky času. Neonacistická, fašistická a extrémistická scéna se mění a na místa nedělníků se drápou novodobí čeští fašisté přinášející snůšku přímé demokracie jako nový prostředek pro získání více vlivu v české společnosti. Už dokonce i Machovi Svobodní občané sebrali v minulých volbách svým programem DSSS hlasy a spolek extrémistů tak v povolebním klání nedostal za utrženou důvěru 0,87 % voličů od státu ani korunu. Nepomohla dokonce ani plastiková hra na  denacifikaci partaje.

Vandas s oblibou pro svůj malý vzrůst postávající na podstavci například od Coca Coly, dožadující se protiromských nálad nyní s prosíkem předstupuje před příznivce, členy strany, aby finančním darem dvou stovek přispěli na facebookovou reklamu. Po vnitrostranickém harakiri s pozvánkou adresovanou ukrajinský fašistům z Pravého sektoru a následného odchodu sedmi vlivných straníků(odstoupili kvůli zvaní proevropsky orientovaných fašistů z Ukrajiny), partaj nespíš zažívá odliv stranických financí. Jaká to ironie. Neonacistická strana zakázaná soudem, později oživená v navazující straničku vznikla za nevědomého přispění Sládkovců z archů, aby nyní za pomoci nástrojů Sládkovů také sháněla peníze.

dsss_penize

Po zrodu fašistické strany Adama B. Bartoše vstoupila Dělnická strana sociální spravedlnosti do eurokampaně v podobném stylu sloganů.  Pod číslem 29 vykračují s logem nebruselu. Je tragikomické, jak se anticikanismus snaží z posledních sil partajníci nebruselu.dsss.cz zakrývat odmítáním Romů ve jménu Evropské unie, ve jménu evropských dotací.

dsss_plakat

 Vandasovci odmítají Unii, ale zároveň jsou ochotni jako všichni euroskeptici čerpat výplaty a další případné výhody z postu europoslance. O neoficiální obrození sládkovského odéru se pokouší Chaloupkova Republika….každý ví, že je to neúspěšná partaj, protože ve střední Evropě není Sládkova stopa sexy, a tak své předvolební úsilí kromě poloprázdných setkání na náměstích orientují DSSSkaři na sociální sítě, kde jsou neonacisté, ultrapravičáci a čeští fašisté nejaktivnější. Vytvoření akce……to členům partaje nedělá problémy……k širší distribuci je třeba peněz, a tak se zapadající extrémisté, chytající se kolegů z Duchcova a severu Čech jako hlavní bašty potenciálních úspěchů, nestydí požádat fanoušky o malý dar třeba dvou stovek.

dsss