Štětina by měl rezignovat kvůli podpoře ukrajinských fašistů

Senátor Štětina by měl rezignovat kvůli podpoře ukrajinských fašistů. Už se vůbec netají svou náklonností vůči banderovcům. Veřejně se hlásí k neofašistické Nebeské sotni, v níž většina členů pochází z fašistické militarizované politické strany UNA-UNSO, Pravého sektoru….aktivně s kalašnikovy, basebolovými pálkami a molotovy v rukou útočili na příslušníky policejních sborů, přepadali policejní autobusy s příslušníky Berkutu….zřizovali velení například v Kyjevské městské radě, kde mezi výzdobou kraloval portrét Bandery s prapory White Power. 

Demokraticky zvolený zástupce lidu ohrožuje svým chování bezpečnost České republiky. Všude jinde by musel odstoupit, ale v Česku se postarší dinosaurus těší svému kralování, protože neexistuje ,orální autorita, která by poukázala na špatné a naprosto nevhodné chování parlamentáře. Senátor ve svém statusu zcela veřejně přiznává, že se osobně setkal s padlými neonacisty, a tudíž zároveň nepřímo spoluobčanů sděluje, že se na Ukrajině plánovaně setkával s členy neonacistických bojůvek jako byl Pravý sektor, UNA-UNSO a další.

stetina_rasismus

Díky takovým politikům jako je Jaromír Štětina, dochází  ohrožování národní bezpečnosti, kdy banderovci za pomoci Martina Uhlíře a dalších, zneužívají pohostinnost České republiky  k provozování extrémismu na území hostitelského státu.