Rasisté z Czech Defence League útočí na multikulturní vzdělání

Kluci a holky z Konvičkova klubu náboženských fanatiků a extrémistů jsou skupinou pořádných rasistů. Zatímco navenek jakýkoli rasismus a xenofobii popírají, v uzavřených skupinách přístupných pouze skalním fanouškům odhalují pěkně zvesela shnilé jádro svého Já. Zkrátka, Czech Defence League, to je velký úlet. Těmto milovníkům antimešit postačí k radosti v životě kousek syrového vepřového, pixlička sádýlka, případně další chystaná výstavba muslimských svatostánků kdekoli v republice. 

Někteří islamofobové by z fleku mohli vystupovat jako estrádní umělci v nějakém televarieté. Postačila by čepička se zvonečky, slušivý obleček a scénář ústřední role by mohly ztvárnit ofocené statusy žehrající například nad filosofií správné výchovy extremofilního potomka.  Děcko v omezené mysli nesnášenlivce nepotřebuje rozhled a vystačí si se zorným polem tatínka. Na vesnici se s kvalitním vzděláním nepáří a ve městě si konkrétně Konrad Bender(vlastním jménem Jan Bruncko) s avatarem hololebce poradí pěkně po svém. Zatímco ostatní rodičové poučují publescentní dceru o sexu a jeho bezpečném provozování, Konrad tuto kapitolu vynechá a nahradí ji povídkami o tom, proč je islám škodlivý. Přeci jen, pro extrémistu není důležitý detail přivedení nezletilé do nechtěného mateřství, nad touto “životní příhodou” bdí okem přísnosti antiislamofobní výchova budoucích pokolení.

czdl_status

Holka sice nebude vědět, proč nemá ten islám nenávidět…….ale když to tatínek onehdá říkal, tak pravděpodobně věděl co dělá. Bylo by zajímavé, jak by se stejný tatínek choval, kdyby si za svého životního partnera vybrala milovaná dceruška muslima. Ironie osudu často přináší roztodivné životní události. Výbavou každého dítka islamofoba je výslovné, písemné upozornění na to, aby školní personál za horami vesnických luhů a hájů zapomněl na vyvážené vzdělání. Bude to mít copatá holčina přetěžké, když uprostřed hodiny bude jako fracek vykázána ven pryč z třídy, aby nepochytila nějaké informace o jiném náboženství, než je katolické křesťanství. Přesně tímto způsobem vznikají traumata, kdy se ostatní děcka smějí a na chodbách pokřikují nejrůznější hesla sesílající malinkou dušičku do nejtemnějšího rohu místnosti. Není divu, pokud takto těžce zkoušené dítě začne nenávidět islamofobii a pudově vyhledává zakázané. Tatínek ničí vztah s potomkem, ztrácí v něm autoritu, aby o několik let později copatá rošťanda s tatínkem lepící vepřové sádlo na kliky mešit, zapomněla na veškerou nenávist vyvolávající hlavně odpor ke katolické víře i vepřovému naráz.

czdl_status

czdl_status

Extrémisté nemají obecně úctu ke vzdělání. A islamofobní trosky humanismu jakbysmet. Není důležité, aby budoucí generace chápala svět v kontextech jako barevnou planetu mnoha názorů, mnohem důležitější je vytvoření informační bariéry kolem vyrůstajícího člověka. Nemají to anticikánisti s islamofoby skutečně jednoduché, musejí každý rok předem procházet učebnice svých ratolestí a když narazí na něco závadného, vytrhnou to, případně začerní fixkou, nebo danou problematiku předem s dostatečným předstihem po svém osvětlí v barvách nenávisti, kdy muslim ubližuje ženám a  krade děti. Členové a stoupenci Czech Defence League zajisté nejsou rasisty, to si jen tak mimo řádky vykládají příhody ze svého života, kdy romské dítě zbilo v dětství Lucia Flavia a ten nyní kvůli mindráku všechny Romy nenávidí. Ale on není žádný rasista, to je předem jasné.

Nejhorším nebezpečím pro týpky z Czech Defence League je nakladatelství Fraus. To si dovolilo pro druhé třídy základních škol vydat učebnici prvouky poukazující na rozdílnosti mezi islámskými a křesťanskými svátky.

stranka
Zdroj: Facebook

Multikulturní výchova není, jak se zdá, pro mazače klik ničím vítaným.

czdl_status

Alespoň si společně pěkně v uzavřené skupince před ostatními mohou rasisté, anticiganisté a islamofobové v jednom ulevit na klávesnici. Spustí kvantum xenofobních pokřiků, aby následně na otevřených facebookových skupinách vystupovali jako umírnění, anticikanismem nepostižení jedinci dožadující se pouze znesvěcení a porazení nebezpečí islámu. Není nad společné rady jak postupovat, aby se nebezpečné učebnice nedostávaly do soukromých i státních škol.  Přinejmenším je tady Lukáš Lhoťan a ten zajisté mile rád jako poskok Czech Defence League pomůže.

czdl_status

Ze všeho nejlepší obvinit učitelku z rasové nesnášenlivosti……to zaručeně pomůže. Přinejmenším se náboženští fanatici mohou sdružit, tak jako to dělají pokud je v obchodech halal maso, nebo nedávno, když Ústředí muslimských obcí žádalo o provedení druhého kola registrace. Xenofobové se umí domluvit, pokud skutečně jde o obhajobu nenávisti k níž se jako novodobí Faustové vlastní krví upsali. Společenství extrémistů se snaží všemožně ovládat dění v republice. Islamofobní požírači vepřového nenapadají “pouze” Romy…..oni se projevují také jako těžcí  antisemité, kdy Izraelci jsou špatní, protože podle tvrzení Honzi Skulla Jelena jsou z 76 % Židy

czdl_status

Když už nic nezabere a islamofob se cítí sám jako uprostřed Sahary, vždy tady existuje Tomio jako zachránce před vším multikulturním. Proto také v malém rozjíždí petici proto imigrantům. Ten, když uvidí screenshot se stránkou rozebírající křesťanské a muslimské zvyky, tak určitě jako správný poslanec zakročí. Lhoťan i Okamura jedno jsou a postaví se za svou voličskou a čtenářskou základnu, bez níž by čechojaponec neusedl jak v senátu, tak v poslanecké sněmovně.

czdl_status

V nejhorším mohou islamofobním perverzistům vypomoct lidé z Výboru na obranu rodičovských práv. S těmi se mohou spojit odpůrci islámu. Je tragikomické, jak v uzavřených skupinách stoupenci Czech Defence League doslova dojemně ukazují svou rasistickou, antisemitskou i homofobní tvář. Kdyby takové postoje byly v rozporu se zásadami Konvičkových skupin, okamžitě by byly jednotlivé posty nenávratně smazané.

czdl_status

Ve svém boji proti islámu jsou ochotni podpořit kohokoli, i když sami lidé z Czech Defence League rádi hovoří o své židovské a romské sekci. Na veřejných skupinách si tak lakují spolek do barev humanismu, i když ve skutečnosti jednotliví členové propadají různým druhům ismů, xenofobií a dalších forem nesnášenlivosti. Obecně prý CzDL nemá nic proti homosexuálům, zároveň klidně využije služeb těch, kdo proti homosexuálům vedou “boj” na školní půdě dnem i nocí. Ti nejradikálnější píšou dopisy na ministerstvo školství nebo přímo do nakladatelství Fraus

czdl_status