Okamura se ovečkami z plakátu zosobňuje do Národní strany

Okamurovo hnutí jaderného vzplanutí oprášilo plakátek Národní strany, o němž nyní tvrdí zřejmě ze strachu z případného trestního stíhání, že se jedná o plakát vycházející z grafického talentu švýcarských nacionalistů, kteří pomocí ovečkové demagogie vyzývali zcela kontraproduktivně k vyhoštění všech nepůvodních Švýcarů ze země pryč. Totéž nyní dělá xenofobně,  islamofobně a neromsky naladěný poloviční Čech Tomio Okamura. 

Využívá rozkladného stavu Vandasovy DSSS, pokouší se svůdnými tanečky přilákat ztracené duše Machových Svobodných občanů, po očku pošilhává po autonomních nacionalistech a Českých lvech, aby s pomocí absolutní nesnášenlivosti, za níž se v minulosti trestalo pokutami a případným vězením, přilákal sympatie všech čecháčkovských nedělníků. Po té, co vehementně vysvětlil zaběleným palicím, že Samková, coby lídr do Bruselu není Romka, může zahájit svatou válku na ochranu bílé rasy přepatlané otřepaným klišé ČESKÝ, ČESKÁ, ČESKÉ.

Jako kdybychom se navraceli do hořkých devadesátek, kdy dnešní nacibijci jako Jiří X. Doležal zkoušeli pomocí obrody skinhedů v Československu zapálit doutnající vatru segregace na požár století. Oplakátovaná Praha výzvami na opuštění Čech vyvolává historické de javu, kdy za Druhé republiky české nacistické spolky zkoušely něco podobného, jako přípravku na závody na vraždění tisíců. Tomio Okamura se původně pasoval na stoprocentního Čecha odhodlaného dělat politiku pro ohrožený lid, aby následně v několika vteřinách roztřídil snad z pohledu asijského nacionalismu, kdo je a kdo není opravdový Čech, pro něhož je úsvitářská politika určena.

Bílé ovečky vykopávají ty černé, aby následně ve stejném xenofobně nechutném tónu zvítězila ta “žlutá” z dalekého Kjóta, kde gaidžin, neboli cizinec z Evropy byl odsouzený prodávat leda tak popcorn nebo sloužit jako popelář u jedné z místních společností. Porevoluční čecháčkové věčně nadávající na politiku, společnost……obviňující všechno nevšední a nemajoritní za chyby ostatních…..čekali na svého guru. Tímto guru je bývalý mluvčí cestovních kanceláří, jež se rozhodl ve jménu osobního prospěchu přepsat historii vývoje ultrapravicových hnutí v zemi.

ČESKÝ, ČESKÁ, ČESKÉ a všichni vidí, jak to není hezké, když se lídr jedné z parlamentních stran tváří jako klon Miroslava Sládka střižený s některou z person českého fašismu. Obroditel tzv. přímé demokracie se stal naprosto otevřeným obroditelem českého fašismu, kdy i ten nejnicotnější jedinec ve společnosti okusí to, před čím byl díky geografickému rozdílu ušetřen. Japonský sklon k totalitarismu z jedné třetiny peroucí se s korejskou vynalézavostí opepřený polovinou české nátury dělá své. Třaskavá nálož vybuchá a nová Hirošima přímo uprostřed Evropy zasahuje jaderným spadem všechno české, moravské i slezské.

Květnové dny tradičně zahalené do kabátku lásky přemění ultranacionalismem opojený Okamura v zahrádku oveček, kdy bača v kimonu katanou mile rád přivítá běloskvoucí ovečky do salaše kamikadze dobrovolníků. Díky neschopnosti státu ochránit demokracii mohou kralovat jarním dnům rozjasněn přírody upgradované plakáty Národní strany, o nichž už dávno soudy řekly, co jsou zač. Jak to, že slovutní právníci nepodávají na Tomiovu sebranku žaloby? Předseda svítání otevřeně šíří nenávist a pokud opravdu nikdo neřekne stop, potom se můžeme těšit na ještě větší eskalace, kdy se úsvitáři přemění v ještě větší příšeru, než jakou jsou v současnosti. Zatímco politologové jsou radostí bez sebe z toho, že mohou sledovat chameleonské přeměny z vteřiny na vteřinu, lidskoprávní aktivisté se s dalšími slušnými lidmi obávají, co Okamurova sebranka přinese příště.

Úsvit přímé demokracie s sebou přináší všechno, po čem touží srdce neonacisty, nacionalisty, islamofoba, homofoba….když bude třeba, Tomio do seznamu nenávistí zařadí některou z dalších nenávistí…….k politice přistupuje steně jako ke psaní svých článků. Čtenáře neonacistických, homofobních, islamofobních a šovinistických luhů a hájů neopouští a jako zdatný demagog vaří jako pejsek s kočičkou otrávený dort.

Volební plakát hnutí Úsvit pro květnové Evropské volby – finální verze. Co na něj říkáte? Design s ovečkami vychází z úspěšné kampaně k referendu o imigraci, které proběhlo ve Švýcarsku v únoru 2014. Jestli souhlasíte, prosím sdílejte. Po celé republice ve všech městech a obcích a také v pražském metru budou na více než 12 tisíci místech vylepeny tyto plakáty. ; Facebook Tomia Okamury

Tomio coby doposud neuznaný šéf českých ultranacionálů a xenofobů vyzývá všechny občany v zemi k  občanské neposlušnosti, kdy je povinností každého slušně smýšlejícího člověka takové předvolební plakáty strhávat dolů, případně je přelepovat něčím mnohem vkusnějším. Ultranacionální, doslova fašistické porno na ulicích demokratického státu nemá co pohledávat. Možná by se hodila mnohem lépe takováto verze správného rozhodnutí

okamura_ne

Volby se kvapem blíží, a proto také Tomio Okamura bude chtít se svým týmem a zaručeně “necikáskou” Samkovou přitvrdit na propagaci. Je vysoce pravděpodobné, že sáhne ještě po mnohem tvrdší rétorice a obnoví některý z dalších skvostů ultranacionální scény z Česka nebo zahraničí. Je na ostatních voličích, aby takové počínání, bartošovské navracení se do devádesátek minulého století dostalo náležitý distanc.