Karel Schwarzenberg s banderovcem v uniformě UPY na pietní akci nacionalistů

Topka se zřejmě rozhodla pro otevřenou podporu banderovců. Před několika měsíci, dnes již bývalý člen partaje, Martin Uhlíř , navázal styky s ukrajinskými nacionalisty. Konečně našel fanatické odmítače komunismu a Rusů v jednom. Coby politolog a PR odborník Mladé fronty určitě nevěděl, co jsou banderovci zač……vždyť “jde jen o mladé hochy” s pistolkami u pasu, se zálibou ve White Power módu doplněnou o perverzní zálibu v maskách a basebalových holí na ztemnělých ulicích Kyjeva……

Avantgarda duševna pozvolna přeměňující se v ataku psychedelické mánie bude nejspíš velmi nakažlivou, protože sympatie k ukrajinskému extrémismu projevují  v TOP09 jak Uhlíře odmítající Kalousek, tak i kníže Schwarzenberg, pro něhož není překážkou zasnít se do šlágrů ukrajinských bratří třeba v přítomnosti banderovce v uniformě UPY. Holohlavý khaki nacionalista ve spojení s kněžstvem možná vyvolává pocit nutkavého bezpečí, kdy případné střety s nesouhlasnou klakou páté kolony rusofilních komančů odvrátí bodyguard zastupující v tartaru přebývajícího Štěpána Banderu na boží Zemi.

knize_zajnullin
Zdroj: Internet

Odhodlá se Zemanův souputník z prezidentských voleb k banderovským zdravicím, ke kterým s oblibou sobě vlastní pravidelně sahá vousatý senátor Jaromír Štětina?