Islamofobní fanatik z Czech Defence League volí pouze xenofobní partaje

Když amatérští vyznavači vepřového a milovníci sádla na klikách, promluví o volbách a svých následných preferencích, odhalí doposud skrytý cit pro extrémismus, který se neúspěšně po celou dobu existence Czech Defence League snaží maskovat. Admin jedné neveřejné facebookové skupiny Konvičkova klubu náboženských fanatiků zahájil zjišťování politických nálad formou ankety. 

Znalý poměrů v partě náboženských fanatiků, na první pozice admin umístil Okamurův Úsvit následovaný Machovou Stranou svobodných občanů a Chaloupkovou, těžce xenofobni Republikou. Výběr je to vskutku brilantní. Co partaj, to náklonnost ke xenofobii, extrémismu, náboženské nenávisti, doprovázené ukrývanou, či těžce prosakující homofobií. Inu, co očekávat od organizace, jež sama o sobě není ničím jiným, než spolkem mindráky obohacených individuí.

czdl_diskuse

Veřejně nedostupná skupina Islám v ČR nechceme – diskuse je místem, kde se extrémisté domlouvají na různých akcích, upozorňují se navzájem na prodávané halal maso, nebo pouze ve vzájemném porozumění tlachají nad tím, jak je správné a společensky žádoucí před mešity v Česku a na Moravě házet prasečí nožičky, čumáky…. případně se navzájem hecují fotografiemi, kdo kdy a jak namazal vepřové sádlo na kliky muslimských svatostánků. Obzvláště aktivními byli v nedávné době, kdy se guru českých islamofobů, docent Konvička s dalšími přisluhovači, snažil zabránit úplné registraci Ústředí muslimských obcí.

Práce je to věru zajisté náročná, a proto v diskusní skupině sleduje dění nad 908 členy na 14 adminů: Vojtěch MerunkaJan Sládek(Konvičkův “kolega” z Jihočeské univerzity), Martin Konvička(docent Jihočeské univerzity), Jiří ČížekArtur DvořákRadek SmidtPetr PospíšilPetr Hevy HrdličkaJiří BartákSkara WilliamsMartin SvobodaBhai DayalaJaroslav Novotný,  Tomáš Potoczech

Mezi členy uzavřené skupiny jsou představitelé neonacistické, či jiné extrémistické skupiny obyvatel. Nouze tam není taktéž o příslušníky Vandasovy DSSS: Jirka Obr MoravákMiloslav JandíkJindřich Pinďa Svoboda. Mezi dalšími členy jsou například ultrapravicový extrémista Jirka KmochLukas von MoraviaMarek Čech a další. Mezi členy nechybí také jeden z neznámějších islamofobů, bloger z idnesu Lukáš Lhoťan. Po takové skrumáži dalších a dalších extrémistů, je jasné, proč na prvních místech stojí Okamura. Ten se taky v následující diskusi pod anketou ocitá v myšlenkách islamofobních extrémistů. Je to rasisticky laděná debata, kdy jednotliví členové, či sympatizanti CzDL Martina Konvičky pouštějí aticikanismus s homofobií na špacír.

czdl

Thomas Maria Miklas jako správný Čech s německými prapředky nevolí Okamuru, protože je polojaponcem a jeho eso v rukávu, advokátka Samková je “cikánka”. Pozadu nestojí ani jeden z adminů, Tomáš Potoczech. Ten považuje jako správný náboženský fanatik islám za “pedofilů ráj”, který pomocí šárie ovládá ulice temného Londýna. Potoczechova mluva je blízká s mluvou Okamurovou.

Czech Defence League  v místech, kam se nečlen nebo nepříznivec nemá možnost dostat, ukazuje zahnědlé trenýrky s pokálenými hodnotami dávno zapomenutých časů. Viz například admin Tomáš Potoczech, který v diskusi nazývá romské spoluobčany “cikorkami”. Samotný  Radek Smidt bude mít také xenofobní sklony, protože jinak by větou:  ” za úsvit nekandiduje jen samková ale i další” nepromlouval k ostatní diskutérům. Nepřímo tím posílal vzkaz: “nekoukejte na cikánku Samovou, protože v Okamurově straně jsou také xenofobové a rasisté jako jsme my.

Islamofobní extrémisté odmítají multikulturalismus, tvrdí nesmysly a nepravdy……hrají si se skutečnostmi…..bloger a člen  CzDL Lhoťan uveřejňuje ukradené informace od hackerů z White Medií…… kdyby Czech Defence nebyla xenoobní a rasistická, administrátoři skupiny by nenechali bez povšimnutí rasistické příspěvky a rovněž členy skupiny by nebyli lidé z Vandasovy DSSS, či další jiné xenofobní strany.

[Best_Wordpress_Gallery gallery_type=”image_browser” theme_id=”1″ gallery_id=”2″ sort_by=”order” image_browser_width=”540″ image_browser_title_enable=”1″ image_browser_description_enable=”1″ popup_fullscreen=”0″ popup_width=”540″ popup_height=”500″ popup_effect=”fade” popup_interval=”5″ popup_enable_filmstrip=”1″ popup_filmstrip_height=”70″ popup_enable_ctrl_btn=”1″ popup_enable_fullscreen=”1″ popup_enable_comment=”1″ popup_enable_facebook=”1″ popup_enable_twitter=”1″ popup_enable_google=”1″ watermark_type=”none” watermark_link=”http://web-dorado.com”]