Česko by mělo přestat s podporou ukrajinských fašistů

Česko nabídlo na posílení ochrany východní hranice NATO 300 vojáků a čtyři gripeny, na místě mohou být do týdne.“….zní vítězoslavně titulky českých médií. Vláda se rozhodla sehrát minikomedie na křídlech rusofobie, kdy raději jako stát podpoříme ukrajinskou vládu fašistů, pozveme majdanské marody, hostíme představitele antisemitské a xenofobní Svobody…..zatímco vehementně zcela správně poukazujeme na velmocenský komplex Ruské federace. Česká republika díky politické reprezentaci zapomíná na antifašistický postoj, chová se jako prodejná děvka, jež bez obtíží přijme fašisty, pokud to vyhovuje  mezinárodním zájmům Evropské unie, Spojených států……

Demokracie pod horou Říp nabírá prapodivných siluet. Demokraticky zvolený senátor, pobývající v bezpečí ukrajinského hotelu Ukrajina cestuje po republice a jako novodobý Nick Carter vypráví napínavé příběhy o tom, jak bojovníci z vysokých škol povstali proti Janukovyčovi a ruské nadvládě v regionu.

Kolem TOPkaře se pohybují jako mouchy na hnoji představitelé ukrajinské fašistické obce, ale to jak se zdá, vůbec nikoho netrápí. Senátor Štětina si tak zvesela může vtrhnout pozván na některou z prezentací rusofobie, pozdraví nevědomé hosty pěkně po banderovsku, aby následně za doprovodu kozlích tanečků pseudomoderní bojovníci UPY po pravici na některé z rusofobních demonstracích uctívali památky nebeské sotni přímo na ulicích matičky Prahy.

zajnullin_extremismus

uhlir_demo_praha

Banderovci v UPA uniformách vlasatí i holohlaví jako prdelka batolete, se prohánějí našimi ulicemi, hrají si na bojovníky demokracie, aby následně oblbovali hlavy českých neonacistů, kteří následně jako poslušná pacholátka přijíždějí do Kyjeva na barikády mediálně proslulých majdanů.  Zatímco Německo podobné týpky vyhazuje jako shnilé ovoce pryč ze země, sousední stát Čechů odpadní jímky klidně přijme za své. Jako kdybychom se nepoučili z chyb První a následně Druhé republiky, kdy uprostřed podivné demokracie vyrůstala zhouba nacismu přímo pod okny parlamentářů.

Etos rusofobie je jako umrtvující injekce, povoluje kralování přeshraničího zla nenávisti, aby se následně vlast praotce Čecha tvářila jako supermoderní a nekonečně demokratická. Za peníze daňových poplatníků se léčí fašounci z Kyjeva přepravovaní Dokoupilem a Člověkem v tísni, aby následně mohl o pár metrů opodál vyrůstat další protipól extrémismu přeplněný pro změnu rusofilními sny o nekonečně velkém Rusku odolávajícímu vlivu všemocné lobby z Bílého domu. Tam na setkáních přátel Ruska za Vyvadilova formálního vedení zastávají místečka ukrajinských fašistů fašisté a extrémisté z českých luhů a hájů, jež na piedestálech řečníků v méně extrémním tónu lákají kolemjdoucí a hosty setkání na prapodivnou předvolební agitku.

Rusofilní i rusofobní extrémisté jsou ochotni přímo nebo nepřímo podpořit fašisty,případně další extrémisty, pokud tito morální perverzisté vyhoví jejich požadavkům. Na obou stranách názorového spektra dochází k převracení morálního vědomí, kdy hákové kříže přestávají mít smysl, jsou vydávány za něco jiného…….. kdy antisemité s dýmkou v ruce jsou esencemi demokratických požadavků odmítajících sice na jedné straně fašistické banderovce, zároveň však stejní odmítači banderovců prosazují a oživují Kramářův fašismus……právě kvůli akceptaci fašismu jsou oba dva tábory rusofilní i rusofobní prakticky stejní, pouze jsou ochotni jít s nácky a fašisty z navzájem odlišných důvodů.

Česká republika podlehla lobbingu z Unie a podporuje fašisty z Kyjeva. Kvůli tomuto postoji neváháme a s chabou armádou schopnou ubránit sotva Českou republiku, s půjčenými stíhačkami a třemi stovkami vojáků klidně přispějeme k vojenské eskalaci mezi Ruskem, Unií a Spojenými státy. Zcela dobrovolně na sebe bereme role nárazníkových zón, aníž bychom si uvědomili, že pokud by Rusko chtělo, během několika hodin by Česká republika byla v područí Kremlu. Slováci, natož Poláci bojeschopnou armádou nemají, stejně jako my. Energeticky závislí na ruské ropě, ruském zemním plynu si hrajeme na různé dodavatele ropy a zemního plynu, aníž bychom si opět uvědomovali, že Ázerbajdžánem neteče nic jiného, než ruská ropa a zemní plyn…..

Rusko nemá co pohledávat na Krymu, nemá co pohledávat na Ukrajině. Putin má velmocenské choutky a jako stát bychom takové chování měli rezolutně odmítnout. Nikoli však formou generalizací, kdy všechno ruské je špatné, každý Rus je špatný, stejně jako každý Ukrajinec není zlý a špatný. Zlí a špatní jsou pouze stoupenci antisemitské Svobody a Pravého sektoru. A tito lidé by měli mít distanc, ať už se jedná o baletky, nebo zakladatele občanských sdružení Ukrajinců. Tito lidé by měli být s okamžitou platností vyhoštěni jako velké bezpečnostní ohrožení České republiky.

vkontante_plakat
Zdroj: vKontakte

Na Ukrajině se nyní zcela otevřeně pořádají demonstrace a protesty za mrtvé neonacisty. Ta 19. května 2014 bude za předáka nacistické strany “Patriot Ukrajiny” Čajka Maxima, který byl při jedné akci nácků 17. dubna 2009 v Oděse smrtelně zraněn. Pochod Paměti může představovat paměť nácka a nikoli paměť demokracie a lidských práv. Snad ještě v roce 2009 by ukrajinští neonacisté neměli možnost k podobným shromážděním. Nyní, po majdanech a neonacistech v prozatimní ukrajinské vládě mají tito nebezpeční lidé pole působnosti volné.

V Praze  27.03.2014 se od 19:00 v řeckokatolické katedrále sv.Klimenta konal žalozpěv za Nebeskou sotňu(mimochodem výraz Nebeská sotňa je výraz pocházející z Pravého sektoru)

topov_sotnaV Nebeské sotni oslavují neonacisty a extrémisty pocházející většinou z Pravého sektoru, Samobrany a radikálního křídla strany Svoboda. Mezi vzpomínanými během pražské akci byl zcela určitě také zabitý Muzyčko.  Je snad i tento člověk  hrdinou? Jak je vůbec možné, že si tu Ukrajinci pořádají tryzny za padlé neonacisty a masové vrahy?

 Politika České republiky by neměla být ovlivněna podporou žádného extrémismu, protože demokratický stát extrémisty, notabene neonacisty a fašisty, nepodporuje ani když mají přímou nebo nepřímou podporu senátora nebo poslance. Česká republika by zároveň měla vědět, jaké jsou možnosti státu a zájmy občanů Česka. Podpora fašistické vlády mezi zájmy demokratického státu nepatří. Politika České republiky by neměla být ovlivňována rusofobními, ani rusofilními náladami. Bezpečnostní informační služba by měla co nejdříve zasáhnout proti ukrajinskému fašismu etablujícímu se v naší zemi.

bandera_bez_nich

Vojenské manévry s nefunkční armádou rozhodně ničemu nepřispějí.  Česká republika by měla být nadále demokratickou a podpora fašistů ke znakům demokracie nepatří a ukrajinská vláda, s proextrémními ukrajinskými spolky v Čechách k demokracii rozhodně nepatří.