Náckové jsou rození komici, neví ani jak správně držet vlajku Národního odporu

Čeští neonacisté jsou tragikomická stvoření. Pendlují si to ulicemi měst, křičí do okolí “Čechy Čechům” , vyzývají ostatní do práce, hrají si na drsňáky, zatímco ani omylem netuší nic o správném patriotismu, o symbolech státu, k němuž se tak hrdinně hlásí. Inu, v opileckém delíriu, bez znalostí co skutečně znamená patriotismus…. to je poté velmi složité udělat na shromáždění všechno přesně tak, jak se má. 

“Čecháčkové” s drsnými kérkami na pažích, předhánějící se za not Mešity v erekčních cvičeních pivem potřísněných pravaček, se tentokrát sešli před Orlojem, aby náckové dalším náckům v blízké Ukrajině projevili náležitou úctu, přesně tak jak se patří. Banderovci mají obrovské štěstí, že nemají na svých praporech složitou symboliku, protože všechno co je o více jak dvoubarevných pruzích je pro holé, svastikou přeplněné hlavinky nad schopnosti jejich uvažování. Česká neonacistická scéna by chtěla hrát roli ochránců národních zájmů, národa Čechů, národních symbolů…….zatímco jsou to především ti stejní náckové a radikálové, kdo komicky jako novodobá coververze Hašova Švejka pošlapávají všechno co souvisí s národem…..viz. exhibice frontmana plzeňské kapely Ortel:

Modrý klín, červené a bílé pole na vlajce dělají protiromským pochodářům jasné obtíže. Inu, pochodoví nadšenci jsou “pravými Čechy”, to je na první pohled vidět. Alespoň tu omšelost banderovců účastníci minishromáždění “střihli” zcela správně……že by to byla náhoda, nebo se konečně neonacisté naučili co je dole a co nahoře? Ve jménu osobní hrdosti nad hrdinskými čina Pravého sektoru a představitelů neonacistických bojůvek UNA-UNSO se v černých bundičkách a modrých džínách sešla skupinka nenárodovců před objektivy lačného amatérského fotografa.

nackove_v_praze
Praha, 10.3.2014, Zdroj: Facebook

Památka, nepamátka, klidně se u ní rozsvítí světlice, aby atmosféra nevypadala tak omšele jako obvykle. Ultrapravičáci v sousedství banderovského fáboru vytáhli na světlo světa také prapor neonacistického, státem zakázaného Národního odporu. Je tragikomické, že právě neonacisté netuší, jak se správně drží zástava této rasistické organizace.  Zcela po svém čapli za konce, aníž by si uvědomovali, že lev v rudém poli má směřovat doleva a nikoli doprava. Neonacisté opět předehrávají divadlo a nestydí se před očima ostatních rasistů špinit vlastní symboliku nenávisti…..nezbývá jen než těmto hochům v podobných przněních symboliky neonacismu držet palce.

Zase na druhou stranu…..dva ze tří symbolů trefili nadšení fanoušci patetických fotografií zcela správně. Snad jen pro jistotu měl Národní odpor místo lva, doprostřed umístit čtverec nebo kruh, tak by to alespoň nikdo nepopletl……nicméně propagace praporů banderovců je v České republice trestné a přítomní se tak hypoteticky dopouštějí trestného činu podpory a propagace hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka.