Czech Defence League organizuje kampaně proti halal potravinám

Stoupenci islamofobního Czech Defence League jsou zvláštními podivíny. Zatímco obyčejný člověk navštíví obchod s potravinami za účelem nákupu, náboženský extrémista ve jménu svaté církve a ochrany konzervativních hodnot vyráží do obchodního centra jako do nějakého specializovaného fotostudia. S mobilem v ruce, či malým fotoaparátem v kapse u kalhot studuje v odděleních s masem, zda svalovina vepříků, kraviček, slepiček, či kuřátek není prodávána v nekřesťanském obalu “mohamedánů”

Po dánském zákazu halal masa se stoupenci Konvičkova extrémismu po epizodě se sádlem na klice mešity vrhají do dalšího, neméně odvážného klání. Navenek své snažení zastírají touhou po humánním zacházení se zvířaty. Přitom si ve své neskonalé nevědomosti neuvědomují, že halal porážka zvířat není ve skutečnosti nic jiného, než porážka prasete při vesnické zabijačce, či useknutí hlavy slepici, či kuřeti na některém z dvorků českých vesnic. Chtějí snad náboženští fanatici školící se v táborech extrémismu bojovat proti tradičním hodnotám “staročeského” venkova?

Řeznický pult je po honbě za zákazem registrace Ústředí muslimských obcí druhou metou v organizovaném boji proti nekonzervativním, neboli zaostalým názorům náboženských fanatiků z Česka.

islam_halal

Ne nadarmo je CzDL vedena Ministerstvem vnitra jako extrémistická organizace, o níž se dle dokumentů Policie ČR zajímají specializované útvary zabývající se ochranou společnosti před radikálními projevy extrémismu.

islam_halal

Hon proti Halal masu je organizován s dokonalou precizností. Člen nebo sympatizant Czech Defence League vyfotí v  obchodě zboží, o kterém se domnívá, že by mohlo obsahovat prvky označující halal maso. Tuto fotografii vloží na předem vybrané, před veřejností uzavřené facebookové skupiny, nebo je zašle rovnou emailem příslušným osobám. Z fotografií se vytvářejí databáze a na základě shromážděných obrázků vakuově balených potravin dochází k cílenému, předem plánovanému “útoku vůči obchodnímu řetězci. Několik set horlivců se domluví a pravidelně ze skutečných nebo účelově vytvořených emailových adres rozesílají řetězci ohlasy plné nespokojenosti. Jeden člověk ta může zaslat třeba i  několik desítek emailů

islam_halal

Příznivci nedemokracie využívají toho, čím ve skutečnosti pohrdají. Posílají spamy, vydávají toho či onoho za zarytého nepřítele halal, aby supermarket a jeho majitelé dospěli  názoru, že prodejem halal připraveného masa ztratí významný podíl zákazníků. Je to organizovaná hra na ovlivňování společnosti podle zájmů náboženského extrémismu. Kdyby bezmyšlenkoví ochránci protilidského koloritu se stejnou energií bojovali proti neonacistům ve prospěch lidských práv, byli by alespoň k něčemu prospěšní. “Armáda” náboženských fanatiků se rozhodla k ponižování ostatních, pokud část společnosti žije jinak než podle představ náboženského extrémismu Czech Defence League.

halal_czdl

Je to především partička docenta Martina Konvičky z Jihočeské univerzity, jež svou činností přispívá k rozšiřování ultrapravicové nenávisti nejen vůči jinověrcům a nepřímo také vůči Arabům pobývajících na území České republiky. Organizace jako Czech Defence League do 21. století nepatří.