Staňte se zlodějem, ultrapravičáci z Pro-Vlasti vám to radí

Ultrapravičáci nabádají ostatní příznivce nenávistí ke krádežím. “Ukradni vlajku Evropské unie a staň se tak správným národovcem”. Lidé jsou naváděni, aby se ve jménu ideologie bílého muže stali ještě většími služebníky kindernáckovství. Euroskepticismus je podobně jako boj proti exekutorům zneužíván k povýšení hodnot hákových ratolestí. Spoluobčané s holými, ale také prázdnými lebzami se srocují ve speciálních facebookových skupinách, aby se navzájem pochlubili se svými úlovky. Městu, státní organizaci způsobí krádeží eurovlajky škodu v řádech stovek korun, ale to zajisté nevadí, správný extrémista okrádá stát, aby ho ideologicky ochraňoval před nebezpečenstvím minorit v některé z neonacistických pochodů uličkami českých, moravských i slezských měst a vesniček. 

Extrémisté si hrají na hrdiny, aby v některé z bezpečnostních kamer zvěčnili své holé plešky, nebo diletantské šátky zakrývající identitu novodobých chuligánů.  Zloději modrých praporů s hvězdami se naivně považují za jediné aktivisty, bojovníky za suverenitu Česka.

Neřečníme, konáme. Zde všude místní aktivisté sundali vlajky Evropské unie: Praha, Kladno, Nový Bor, Ústí nad Labem, Krnov, Teplice, Český Krumlov, Plzeň, Znojmo, Soběslav, Přerov, Bohumín, Jablonec nad Nisou, Přeštice, Neratovice, Mělník, Brandýs nad Labem, Čáslav.

Jsme jediní, kdo aktivně činem vystupuje proti vměšování Evropské unie. Podívejte se na mapu okresů, kde se již místní zbavili vlajek EU. Váš není ještě na mapě? Přidejte se! Všichni společně k úspěchu, který ti nahoře nepřehlédnou!

Uvádějí milovníci trapností na svých webových stránkách. Celé své počínání pokládají za hru a také jako soutěž ji koncipují. Dokonce lžou svým příznivcům, když mistifikují o tom, že Evropská unie ani žádnou symboliku jako vlajku nemá. Do 28. února 2014 mají neonacisté, euroskeptici a chuligáni všemožného ražení fotografovat místa s eurovlajkami a pokud je ukradnou a nahradí vlajkami českými, dostanou dvojnásobek bodů. Pražáci mají smůlu, a proto se ostatní extrémisté musejí snažit. “Silní bojovníci” proti osmadvacítce států zřejmě tak moc silnými nebudou, když se skrývají, boí ukázat pravou tvář proozovatele nenárodního a nevlastenekého webu http://pro-vlast.org.

Web je podobně jako White Media hostovaný ve Spojených státech amerických, viz. výpis z databáze Whois:

Domain ID:D169006657-LROR
Domain Name:PRO-VLAST.ORG
Created On:20-Jun-2013 10:12:43 UTC
Last Updated On:20-Aug-2013 03:45:44 UTC
Expiration Date:20-Jun-2014 10:12:43 UTC
Sponsoring Registrar:Wild West Domains, LLC (R120-LROR)
Status:CLIENT DELETE PROHIBITED
Status:CLIENT RENEW PROHIBITED
Status:CLIENT TRANSFER PROHIBITED
Status:CLIENT UPDATE PROHIBITED
Registrant ID:CR145712888
Registrant Name:Registration Private
Registrant Organization:Domains By Proxy, LLC
Registrant Street1:DomainsByProxy.com
Registrant Street2:14747 N Northsight Blvd Suite 111, PMB 309

Jak se zdá, sami si velmi dobře uvědomují, že porušují zákon…..dlouho by nevydrželi, pokud by stejný web provozovali na území České republiky. Národovci s kolenatými hlavičkami zvolí raději hosting za oceánem, aby následně kromě Unie, zaútočili také a Spojené státy americké, jejichž náruč tak vřele využívají.

euvlajka
Zdroj: Facebook

Zatímco Vandasova tlupa hráčů s neviditelnými joji napadla právně výstavu romských vlajek Tomáše Rafy, další extrémisté s nenávistí sobě vlastní nabádají ke krádežím regulérních vlajek Evropské unie.

euvlajka
Zdroj: Facebook

Přitom ultrapravicoví extrémisté nemají ani úctu k české vlajce, několikrát ji nesli před sebou obráceně, jako kdyby chtěli světu dokázat míru své duševní kolaborace s neonacismem, jemuž zaslíbili svou bílou přítomnost. Samotná zahnědlá Vlast.cz dělá prakticky totéž co Tomáš Rafa, také na symbol státnosti doplňuje o další grafiky a symboly……podobně se například zachoval zpěvák z ultrapravicového Ortelu. V popředí špalíru na plzeňské protiromské demonstraci s hrdostí sobě vlastní  třímal v ruce obrácenou vlaku národa, za nějž se ideově přišel do ulic “prát”.

euvlajka
Zdroj: Facebook

 Zloději skutečně patří za mříže, a proto by se lidé z Pro-Vlasti měli hromadně udat Policii České republiky za navádění ke krádežím. Je tragikomické, když se tito milovníci rasismu a odpůrci multikulturalismu snaží o hry ochránců národa, aníž by si uvědomovali kdo nebo co je skutečný národ.

Vlastenectví v českém prostředí získává perverzní podoby nenávisti a ochrany bílé rasy, kdy národ znamená jen seznam zvrácených vlastností rasismu…..je to veteš minulých dob. Vlastenectví má v českém prostředí význam extrémismu, kdy lidská práva nemají význam, protože je důležitější ochrana “tradičních hodnot”, které ve svém důsledku odporují podstatě a potřebě člověka. Skutečné vlastenectví je hrdost na národ, tedy národ mnoha ras a mnoha etnik žijících na stejném území. Skutečné vlastenectví je o úctě k lidským právům , je to o touze jako národ společně čelit nepřízni osudu….to je pravé vlastenectví.

To, co prosazují ultrapravicoví extrémisté, to je česká verze nacismu, jehož základy před mnoha lety založil Národní front Castistů.