Smrt palestinského velvyslance probudila k životu nenávist českých islamofobů

Vánoční svátky s Novým rokem jsou za námi, a tak mnozí Čechové pod náporem událostí zapomněli rychlostí blesku na láskyplné chování k bližnímu svému. V Praze po výbuchu zemřel palestinský velvyslanec, a tak internetové diskuse opět zaplavuje čecháčkovské nevědění napojené na odpor vůči všemu muslimskému. To je voda na mlýn českých islamofobů, kteří neváhají a veškeré dění z prvního dne roku 2014 dávají za vinu islámu. Náboženský extrémismus fanatických křesťanů pracuje na plné obrátky. Jako kdyby se náboženští fanatici jeden přes druhého snažili překonat svého guru Lukáše Lhoťana, který v rozporu s pravidly na iDnes den co den popouzí k náboženské nenávisti proti islámu.

Najednou z přání pár exotů máme uprostřed Prahy obdobu dalších islamistických útoků, jako kdyby za událost z palestinského velvyslanectví mohl některý muslim či muslimka. Extrémistům antimešitáckého snažení stačí malinký kousek naděje, aby spatřili v nejasném sledu událostí jasné provinění plné pum, bomb a dalších propriet vojenského vyzbrojování. Tito zhýralci lidství by zcela jistě nepopřáli muslimovi k muslimskému svátku. To muslimové v České republice a nejen tam jsou mnohem více tolerantnější. Nedělá jím potíže pozdravit své křesťanské sousedy a dokonce jim  k Vánocům popřejí šťastné a veselé. Obyčejní muslimové nejsou Satani s rohy na hlavách a kopyty místo chodidel. Takto by je vylíčil jedině náboženský extrémista jako je například již zmíněný Lukáš Lhoťan.

Možná se islamofobové skutečně vzdělávají v nějaké wahhábistické škole, kde se pěkně in natura dozvídají o extrémních rysech nemuslimského wahhábismu, o němž posléze informují jako o základním a jediném možném koloritu mešitami oplývajícího náboženství. Extrémisté vyprávějí o extrémismu, aby spoluobčany slabé duchem nalákali na stejnou vlnu nenávisti. Lhoťan by nejradši potíral ambasádu Saudů krví, zatímco ostatní bez potíží uchopí své kalašnikovi, aby v ukrutné vřavě položili život proti islamizaci Česka. Debaty pod jednotlivými články s výbuchem ve velvyslancově bytě působí, jako kdyby je sepisovali chovanci uzavřených oddělení psychiatrických léčeben.

Ultras se sešli, aby opět po delším, svátky narušeném období vyzývali ke společnému útoku vůči jinověrcům z cizích krajin. Nepřítelem muslima číslo jedna, podle fanatické mysli islamofoba, je křesťan, proti němuž páchají muslimové útoky, třeba jen formou islamizace společnosti . To ale není vůbec pravda. Mnoho muslimů, především tam, kde žijí spolu s jinověrci křesťanům a občanům nemuslimských oblastí k Vánocům přejí a někteří dokonce spolu s křesťanskými přáteli tyto svátky slaví. Vůbec nikdo nepřemýšlí o útocích na své známé, přátele a obyvatele hostitelské země. Pro muslima není křesťanství nepřítel.

Muslimů, kteří naprosto odmítají Vánoce není ve skutečnosti moc. Wahhábismus se po vzoru Cháridžovců drží křečovitě Koránu, aby následně to samé činili čeští islamofobové. Nerozumí kontextu. Nerozumí historii ani filosofickému řádu  následovníků Proroka, přesto z Koránu citují zkratkovitě a útržkovitě. Účelové lži putují jako karavana velbloudů krajinou v očekávání budoucích úspěchů. Jsou to především konvertité, kdo vykládají islám ve stylu wahhábismu, a to je také případ Lukáše Lhoťana, který se podle svědectví lidí snažil být velmi radikálním muslimem. Mnohem větší nebezpečí hrozí od některých českých konvertitů, kteří většinou narazí a kvůli radikalitě musejí opustit českou muslimskou obec.

islamofobie

Zatímco muslimové milují Ježíše jako proroka, islamofobové nenávidí Mohameda jako ikonu nekřesťanských hodnot. Alespoň je vidět, kdo je v Česku pravým radikálem. Islamofobové většinou nevnímají realitu, a proto jim unikají souvislosti doslova v přímém přenosu. Pro ně je Stern gang, proti němuž bojovala britská MI5, pouze uskupením národovců bojujících za samostatnost Izraele jako židovského státu na Blízkém východě. Přitom ještě v dubnu 1945 a začátkem roku 1946 existovaly tajné zprávy, že Irgun se Stern gangem hodlá v Londýně zřídit 5 teroristických buněk majících za cíl páchání teroristických útoků přímo v srdci britského impéria. Cílem atentátů měl tenkrát být britský ministr zahraničí Ernest Bevin, jež byl sionisty pokládán za hlavní překážku v existenci Izraele jako takového. Mimochodem, Stern gang v roce 1944 také zavraždil britského ministra pro Blízký východ. 29. červen 1946 je mezi sionisty znám jako “Black Sabbath”, kdy v tajné akci britské MI5 nazvané jako Operace Agáta došlo k zatčení 2700 sionistických vůdců, mezi nimiž byli příslušníci obranných sil Hagana a sionistického komanda Palmachu. Akce Britů si vyžádala protiakci sionistů, a tak Irgun pod vedením Menachem Begina podnikla pumový útok na Hotel krále Davida, v němž měla také sídlo britská MI5 i SIS(Secret Intelligence Service)

Smýšlení islamofobů je totiž naprosto totožné s myšlenkami sionistů, kteří ještě v roce 1946 podnikli pumový atentát na hotel v italském Římě, kde zemřelo rukou sionistického Irgunu mnoho nevinných lidí. Mimochodem Irgun se podílel také na sabotážních útocích vůči britským okupačním jednotkám v Německu a v březnu 1947 ten samý Irgun nechal bombu přímo v blízkosti centra Londýna.