Okamura může demonstrovat s DSSS i Dělnickou mládeží..mají na Pechance stejný názor

Okamurovi příznivci ztratili “Boha” na nebi. Jejich věčný bojovník ukázal světu svou stránku povahy, o níž lidskoprávní aktivisté měsíce píší. Tvor co udělá cokoli, aby si vytvořil cestičku k větší moci opět zazářil. Tomio Okamura je zdatný manipulátor a nyní svou manipulaci nezvládl. Zapomněl na to, že si celá léta za sebou vláčí představitele ultrapravicové scény….klikači karmy, zdatní komentátoři pod blogy zase jednou ukázali co po svém idolu chtějí. Nezapomněli na mačetáře, nezapomněli hlavně na svou rasistickou nenávist vůči všemu romskému, vůči všemu minoritnímu. Slavný Tomio, velká naděje přímé demokracie, “dostal přes prsty”. 

Kdysi dávno se poddrobil dobrovolně koloritu ultranacionální scény. Bez potíží vyšplhal po zádech Romů, aby na jejich problematice ukázal hráčům s neviditelnými joji, že i on může být lepším než nějaký Tomáš Vandas z DSSS. Ne nadarmo se říká, že chamtivost a chtíč dokáží hory přenášet. V zájmu politikaření přizval obchodník s pravdou do svého týmu advokátku Samkovou. Ta jako vějička na kostelní věži tradičních hodnot češství povede úsvitářský pochod do dalekého a mnohdy nenáviděného Bruselu, aby za hranicemi svět poznal podstatu upgradované verze českého ultranacionalismu.

okamura_pechanec
Autor fotky: Vít Hassan

“Jak může být klub přímých demokratů rasistickým, když evropskou kampaň povede ženština zastávající se v kauze mačetářů diskriminovaných Romů? Jak může být spolek jaderných teoretiků xenofobním, když v popředí bdí dnem i nocí osoba známá především romským manželstvím?”, řekl si možná předseda úsvitářů a sáhl po jinak osvědčené volbě, postrachu novinářů …..Volba Samkové je čistě prozíravou potřebou politického sobectví, v němž Tomio s několika kroky dopředu počítá s popíráním podstaty svého politického hnutí. Zastírací manévr, podivná podoba palmáre za advokátní služby se nelíbí ultranacionalistům, kteří svého dobrodince peskují kde jen mohou. Opouští skupiny, píší rozhořčené zprávy, nechávají vyplouvat navrch svůj rasismus…..

Kvůli uklidnění fanoušků musí populista ve státních službách udělat něco pěkně národního. Co třeba navštívit vraha Pechance a zahájit myšlenkovou perverzi o nevinně na sedmnáct let zavřeného nacionalisty. Zatímco členové DSSS připravují pravidelně demonstrace ve Svitavách, Tomio Okamura má jako zákonodárce mnohem větší možnosti. Využije navštívení k malému pokusu. Vydá po návratu “dobrozdání”, v němž jako bloger pomluví Veseckou, aby následně tvrdil, že policie zatajovala informace kvůli obvinění kriminálníka z plakátů. Obyčejné srdéčko extrémisty musí prožívat další chvilky nefalšované radosti. Poslanec se známou tvářičkou a ještě více profláknutou partají nepartají začne od tohoto okamžiku pomyslný “boj” jak na blogu, tak ve světě pozemské reality. Vandas může odejít do “odpočinku”……na hroudě Čechů vyrostla silná osobnost se schopností popřít ke svému úspěchu prakticky cokoli. Už jednou čechojaponec sebral svým ultranacionalismem hlasy ve volbách, nyní se pokouší o převzetí nacionální nadvlády nad bílým nebem hnědých myšlenek pomocí obhajoby rasistických vrahů.

okamura_pechanec
Autor fotek: Vít Hassan

Okamura hodil ultranacionalistům, tedy své fanouškovské základně, bakšiš a nyní očekává, že za řeči o zmanipulování dostane náležitou odměnu. Chvilku vydrží odchod nepravověrných, aby následně díky podpoře rasisty a recidivisty získal ještě více nadšenců. S trochou štěstí snad zapomenou na Samkovou……stejně, pokud bude zvolena, skončí jako ztracený pionýr v Belgii, kam omezené oko psychických nedospělců ultranaconalismu nedohlédne. V Očích Tomia každý z nás může být Bátorou, Pechancem, Hilsnerem, jako kdyby každý z nás mohl klesnout na duševní dno, v němž si Úsvit přímé demokracie skvěle lebedí. Je to stejná pohana národa, jako když Okamura tvrdil, že české ženy narozdíl od Japonek smrdí.

okamura_pechanec
Autor fotky: Vít Hassan

Poslanec se zastává vraha……..je tohle vůbec možné? Všude jinde na světě by takové chování bylo považované za totální konec politika, zatímco uprostřed Evropy samotný Tomio považuje své jednání za ekvivalent duševní ryzosti a čistoty. Je to přibližně stejné, jako když považoval propagaci skoro tchána za výhodu čistoty budoucí politiky senátora na Zlíně. Tomio se pokusí o “mediální štvanici”, v níž bude jako gramodeska využívat špatného puncu tehdejší krajské státní zástupkyně Renáty Vesecké. Okamura nově nabytý mandát nevyužije pro obhajobu matek samoživitelek nebo k propagaci lepší péče o zdravotně postižené. Vrhne se na obhajobu rasistů….tedy jednoho z potenciálních fanoušků svého tábora. Kolik podobných rasismem naplněných individuí sedí například ve Fanklubu Tomia Okamury?

okamura_pechanec
Zdroj: koláž serveru Hrebenar.eu

Pechanec zapadá do ideologie Národní strany, z jejíž myšlenek tehdejší senátor ze Zlína čerpal. Také je jako Národní strana zastáncem bílé rasy, státu bez Romů a černochů.  Zastal by se novopečený poslanec stejně vehementně Roma odpykávajícího si trest rovněž za vraždu s rasovým podtextem?