Milost pro Slávka Popelku? V žádném případě, trest si plně zaslouží

Petice s milostí pro Jaroslava Popelku? V žádném případě!!! Extrémista z Holešovské výzvy dostal trest za své nezákonné a provokační chování. Lidé z tohoto hnutí si tak nějak zvykli na svobodu k projevům extrémismu. Ukrývají se jako malé děti za nejrůznějšími akcemi a projekty, hrají si na pokračovatele národních snah dávno skonaných buditelů minulosti, aby mohli přede všemi vystupovat jako jedinečná síla schopná postavit se vládním papalášům. Jaroslav Popelka v devět ráno v osudný 10. dubnový den roku 2013 postaví auto přes koleje tramvaje, ve vozidle se uzamkne a nereaguje na výzvy policie. Za zvuků malebné hudby najíždí na policajty a ostatní spoluobčany.

Zcela svobodně se rozhodl k ohrožování ostatních, zcela nevinných spoluobčanů….Lídr krajních extrémistů zinscenoval mediální divadlo a nyní za trapné chování dostal zasloužený flastr osmi měsíců vězení s podmíněným odkladem  na 18 měsíců. Holešovská výzva je velmi nebezpečným podnikem. Tváří se jako krajní demokrati, aby posléze uvnitř pěstovali ducha dávno zapomenutých časů.

popelka
Zdroj: screenshot z Youtube

Radikálové dostali přes prsty. Brečí jako malé děti do sukénky nevinnosti, aby následně unisono vystoupili jako oběti zpolitizovaného procesu s elektronickou peticí za záchranu jednoho z mnoha radikálů, nad nimiž by každá slušná společnost měla vynést rozsudek odsouzení. Použít auto jako zbraň, použít auto jako následek nátlaku……to je čin hlouposti. Policie zakročila vůči Popelkovi zcela správně. Delikvent byl podle předpisů zadržen, následně převezen na Bartolomějskou, kam za extrémizujícím Slávkem přichvátali ostatní Holešováci s žádostmi, se skoro advokáty, s požadavky na propuštění. Bylo předem jasné, že takové chování nezůstane bez zasloužené odplaty.

Nežijeme někde na Divokém západě, aby si zde lidé dělali co chtějí. Je to dobrá zpráva do společnosti. Pokud Holešováci překročí mez krajností a začnou ohrožovat ostatní, budou taktéž po zásluze, jako všichni ostatní, stíháni orgány činnými v trestním řízení. Miloš Zeman by se  k Popelkovi měl zachovat jako k velmi nebezpečnému extrémistovi, který se s představiteli DSSS klidně pouští do další akce Blokace exekutorských úřadů. Nadále se stýká s neonacisty, rasisty a ultranacionalisty, s nimiž si hraje na ochránce všech exekutory pronásledovaných.

Zdroj: Facebook
Zdroj: Facebook

Možná si Slávek Popelka myslel, že mu policejní střet dopomůže, tak jako Kateřině Jacques, do Poslanecké sněmovny. Najel na policajty, měl se stát národním hrdinou, protože z protějšího okénka automobilu vykřikoval na policistku ať jdou nejdříve zasáhnout do Strakovky.

To je věru obrovské hrdinství. Je asi stejně prospěšné, jako promenádování se s neonacisty a ultranacionalisty z DSSS kvůli hrátkám na boje proti exekutorské lobby. Extrémisté přišli podpořit svého extrémistu…..tentokrát vynechali zneuctění praporu státu, raději jako buřiči ze špatného bijáku sem tam během líčení vykřikovali slova fanatismu, kdy obviněný sehrával role novodobé Horákové v mužských kalhotách.

Soud považoval škubnutí auta za použití zbraně proti veřejnému činiteli, kterému se nic nestalo, dokonce uvedl, že se ani necítil ohrožen. Takovéto obvinění a rozsudek jsou typická pro dobu Stalinova poskoka Gottwalda a ne pro demokratické státy, které se řídí demokratrickými principy a váží si boje za svobodu a lidská práva, ne jimi pohrdají, jak činí Česká republika, včetně u soudů všech úrovní, což je patrno z opakovaných vyjádření Soudu pro lidská práva ve Štrasburku.

Uvádějí Holešováci na svých stránkách. Pohrdají demokracií, pohrdají soudy, pohrdají spravedlností…….jak je to pro ně typické……

[embedplusvideo height=”340″ width=”420″ editlink=”http://bit.ly/1cgERcl” standard=”http://www.youtube.com/v/-XX-o0yTTvk?fs=1″ vars=”ytid=-XX-o0yTTvk&width=380&height=300&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep7480″ /]

O rozsudku píše také podivínský Jan Valenta v Národních listech.  Jan Valenta ideově zapadá do ideového rámce Holešovské výzvy. Provozuje Národní listy, je předsedou ultranacionální a xenofobní Národně demokratické strany, požadoval spojení se Sládkem, vydává se za předsedu neexistující virtuální partaje ČMND-NDS.

Snad jen pro úplnost k Valentově Národně demokratické straně……na kandidátku této partaje byli přijímáni ve volbách 2002 neonacisté. K volebním propagacím používala nefér techniky překračující únosnou míru slušnosti, a dokonce i zákona. Silně xenofobní rétorika byla namířena zejména vůči Romům. Televizní klip, kterým se Národně demokratická strana prezentovala, kritizoval kriminalitu, drogy i prostituci tím, že ji vykládal jako základní povahové vlastnosti Romů. Manipulacemi a rasismem okořeněná předvolební agitace straně nepomohla a ultrapravičáci se následně museli vyrovnat s předpokládaným neúspěchem. Cibulka z Pravého bloku se pravděpodobně cítil zaručeným vítězem, a proto vytvořil fiktivní Cibulkou sestavenou vládu, v níž by Jan Valenta vykonával funkci ministra průmyslu a obchodu. Více k Janu Valentovi a Národních listech naleznete v článku: “Národní listy vypadají spíše jako projekt Jana Valenty“.
 
Jan Valenta ve svém článku v Národních listech dodává: 

Novodobá totalitní justice jmenovaná soudkyně Václavem Klausem – exprezidentem, obvodního soudu pro Prahu 1 odsoudila dnes mluvčího Holešovské výzvy Jaroslava Popelku k 8 měsícům vězení s podmíněným odkladem 18 měsíců za to, že bránil občanská práva a nikoliv se dopustil zločinu neuposlechnutí policejních výzev na demonstraci občanů před Strakovou akademií 10.4.2013. Komentuje účastník jednání za NÁRODNÍ LISTY
šéfredaktor Jan Valenta několik hodin po jednání.

Předseda xenofobů a šéfredaktor Národních listů, Jan Valenta, vidí v extrémismu a ohrožování ruky zákona ochranu občanských práv……jiný postoj od takového člověka lze očekávat zřejmě stěží. Článek pana šéfredaktora je tragikomickou, vtipnou glosou, kdy soudní moc právem nevyhověla přáním ultranacionálům, a proto je slovy Valenty “vymalováno hůř jak za normalizace a v duchu padesátých let“.

Zdroj: screenshot z Yutube
Zdroj: screenshot z Youtube

Talent komičnosti se panu Valentovi upřít rozhodně nedá. Pokračuje v legračních mystifikacích, když uvádí, že se sejdou jakési zemské sněmy “ČS NÁRODNÍ DEMOKRACIE”….taková strana neexistuje, proto je vtipné, že se budou scházet její sněmy:

Národní listy budou komentovat pokračování justičních omylů zaprodaného soudnictví v naší zemi . Ale i vývoj odvolání aktivisty Slávka Popelky. Jv Předseda ČS NÁRODNÍ DEMOKRACIE A ŠÉFREDAKTOR JAN VALENTA bude pokračovat zítra v přípravě ZEMSKÉHO SNĚMU ČECH MORAVY A SLEZSKA.

Pravděpodobně bude Zemský sněm i s návrhem na ČESKOSLOVENSKÝ SNĚM svolán na březen . Přípravná fáze proběhne do února, kdy se očekávají výsledky dlouhodobého výzkumu české a československé státnosti

Svolávání sněmů…..to zavání praktikou neonacistického Národního frontu Castistů, kteří jako první prosazovali myšlenku sněmování na slovanských sněmech a na sněmování je taktéž založený další projekt ultranacionálních eugeniků, Pochodu Bohemia.