Facebooková skupina Černá síla je svědectvím o rasismu, egoismu a nedospělosti duše

Černá síla, bílá síla….to je jako kdybychom byli na šachovnici a navzájem sehrávali simultánky o to, kdo komu dá první šach chmat. Chceme svět bez rasismu, zatímco tam někde ve světě sociálních sítí, někde v srdcích z kamene vyrůstají rádoby armády útočníků lačnících po krvi ideového nepřítele . Jsou mladí Romové ve skupině “Černá síla” opravdu Romy, nebo se jedná o nastrčené účty?  Přinejmenším je to tragická výpověď o světě, v němž blbost se zahleděností do sebe tříská zárubněmi dveří. Obecně existují romští i bílí rasisté. V čem jsou hypotetičtí mladí Romové s rasistickými vášněmi odlišní od skinheadů hulákajících mantry odpornosti? Rasista Rom je stejný jako rasista majoritář. Oba dva jsou zatracenci, otroky svých mindráků, jež se neuměle pokoušejí pomocí extrémismu zakrývat. 

Parchanti bez vlasů hajlují, ožerou se do bezvědomí, aby vedle nich stanuli na opačné straně barikády podobní služebníci minula. Tyto archaické duše se zaprodaly zlu. Naivně si myslí, že když vytrousí z rukávu urážlivá slova směřující na nenáviděnou skupinu obyvatel, tak spasí svět, spasí vesmír vyvoláním vášní vůči nevinným. Ženy, děti, starci, zdravotně postižení….ti všichni zajisté mohou za to, že skupinka násilníků pod vedením Vandase, nebo někoho jiného zaútočí na nevinného Roma.

Romští i majoritní rasisté jsou slepci. Nevidí skutečnost. Nejsou schopni vnímat realitu. Mají mlhu před očima, přes kterou nejsou schopni uvažovat podle zásad slušnosti. Mládež se rozhodla být in, baví se na cizí účet, aníž by si možná uvědomovali závažnost svých činů. Nemůžete být proti rasismu a zároveň být rasistou s miliony slov namířených proti ostatním. Členové výše uvedené skupiny se chovají stejně jako neonacisté, jako rasisté z přebělených putyk čtvrté cenové kategorie. Kdyby neměli rasističtí Romové ze skupiny(za předpokladu, že sou skutečnými Romy) odlišnou barvu kůže, klidně by si mohli s příslušníky Dělnické mládeže dát jedno pivko na kuráž.

Žádný rasismus není akceptovatelný. Nikdo nemá morální právo o ostatních přemýšlet pomocí generalizací. Všichni majoritáři nejsou rasisty, jako všichni Romové nejsou zloději, útočníci a feťáci…..jsme lidské bytosti. Není možné o každém smýšlet jako o odlitku součástek z nějaké dílny. Každý z nás jinak cítí….každý z nás jinak přistupuje ke světu a každý z nás se jinak vyrovnává s obtížemi života. Zlo vás může srazit na kolena a může vyvolat v duši démona nenávisti, nebo naopak z vás může vytvořit pokorného a tolerantního člověka, protože to, co jste zažívali nepřejete ostatním. Je na každém z nás jakými budeme. Zda se staneme rasisty……zda budeme nenávidět odlišnosti a zda dokážeme pracovat sami se sebou, se svými mindráky. Pokud se necháme sežrat zlem, potom nikdy nepochopíme zásady správného světa. Proto majoritní i romští rasisté nikdy nepochopí nic o lidských právech. Uvidí jen sebe, aby nevnímali potřeby ostatních.

cerna_sila

Pouze silní se dokáží vyrovnat se svými nedokonalostmi. Pouze moudří dokáží přemýšlet o někom jiném, než pouze o sobě samém. Každý, kdo zakládá podobné skupiny nemůže být silný, nemůže být moudrý. Uzlíky mindráků se sešly, možná si vytvořily naschvál romské účty a možná jsou tam skuteční Romové…….na tom ani tak moc nezáleží, protože zamindrákovaní lidé mohou způsobit největší zlo, aníž by si to sami uvědomovali. Adminem skupiny Černá síla je údajně šestnáctiletý kluk z majority. Nejedná se o Roma…..možná se jen majoritní rasisté baví a využívají skutečné Romy s rasismem jako oběti ke svým perverzím, aby neonacistické skupinky měly důvod poukazovat na nenávist Romů vůči většinové společnosti.

Ať je tomu jak tak či onak, členové skupiny bez ohledu na rasovou či etnickou příslušnost jsou idioti, rasisté a zahledění pitomci.