Blokace exekutorských úřadů se zahnědlým ultranacionalismem v pozadí

Blokace exekutorských úřadů….další akce neonacistů a extrémistů. Ultrapravicová scéna zneužívá problematiky exekutorů ke svému prospěchu. Zapojí se do boje proti všeobecně známému zlu, aby stoupenci svastiky, milovníci rasismu a nenávisti vytvořili pohádku o zarputilých bojovnících. Je to jednoduchý způsob infiltrace extrémních názorů do společnosti. Holešovská výzva nevyšla, podobá se oživlé mrtvole šílence, a tak je na pořadu dalších dnů stejně trapný pokus neuvědomělých spoluobčanů. 

Je to jako Ariadnina niť, její klubíčko vzniklo u Holešováků, aby se kousek po kousku rozmotávalo v dalších, jakoby nesouvisejících projektech. Bezák, Naxera, Soňa Csiffáry, Popelka…..ti všichni byli ve spojení v Holešovské výzvě, aby nyní jako hlavní svolávači vyzývali k “boji proti exekutorům”. Co na tom, že tito lidé skrytě nebo otevřeně sympatizují s ultrapravicovou scénou a nemají problém přijmout do svých řad prakticky kohokoli.

Bezák jako exkandidát Okamury kdysi dokonce žádal o členství v neonacistické skupině na Facebooku. Naxera byl nestranickým kandidátem na listině ultranacionální Národní strany. Soňa Csiffáry sama měla potíže s exekutory kvůli svým dluhům a podílí se na ultranacionálním projektu Jana Valenty, který byl po celá léta předsedou rasistické ultranacionální Národně demokratické strany. Dokonce je místopředsedkyní neexistující virtuální strany a nemá problém hovořit lži o Valentových Národních listech…. tito lidé jsou i nejsou tak nějak napojeni na blokace exekutorských úřadů…….

Slávek Popelka….. člověk neměl problém jednat s Tomášem Vandasem a v kuloárech je známé, že není odpůrcem nacionální politiky, Holešovská výzva také měla silně nacionalistický ráz. Za své protizákonné jednání nyní pan Popelka stojí před soudem.

Zdroj: Facebook
Zdroj: úvodní fotka facebookové události Blokace exekutorských úřadů

Fotografie z protiexekutorských shromáždění jsou plné neonacistů, neofašistů, rasistů, islamofobů, budičů českých verzí fašismu. Zkušené oko znalce na ultrapravicový extrémismus si skutečně přijde na své. Viz  například tato fotka. Člověk znalý extrémismu v Česku velmi dobře ví kdo je na fotografii. I neznalí lidé si mohou povšimnout Popelky a po jeho pravici stojí člen DSSS Miloslav Jandík. Na této fotografii je mnoho dalších ultrapravicových extrémistů.

Facebookovou událost na Blokaci exekutorských úřadů vytvořil člen DSSS Miloslav Jandík

exekutor

Mezi protiexekutorskými demonstranty se vyskytují také představitelé Národního odporu a dalších ultranacionálních a neonacistických organizací. Oficiálně organizátoři na tuto kritiku řeknou, že nemohou za to, kdo se k protestům přidá. Je to klasická písnička….jenže už samotní svolavatelé a lidé v pozadí jsou lidmi s ultranacionální, neonacistickou, či jinou extrémistickou minulostí.

Jen namátkou, mezi účastníky jsou také rasisté, ultrapravicoví extrémisté

exekutor

Je tragikomické, že se do celé akce přihlašují také někteří Romové, aníž by si uvědomovali, že celou událost vytvořil člen Vandasova spolku anticiganistů. Aníž by si uvědomovali, že mezi účastníky budou také účastníci protiromských pochodů, rasisté…..bylo by zajímavé sledovat reakce neonacistů na Romy…..možná by v okamžik “blokování úřadů” na malý okamžik zapomněli na nenávist vůči Romům přesně tak, jako na ni zapomněli u romského neonacisty Davida Kostlána.