Zemanovo uhlazenější alter ego vystřídá prezidenta “z paneláku”

Miloš Zeman jako prezident z paneláku je pro novoroční proslovy příliš dobrý,  zvláště po novoročních oslavách plných zelené a šampáňa, a tak jej na Primě nahradí formou rozhovoru v Partii prezident v zastoupení. Vláda neodborníků byla reprezentována také Zemanovým přáteli, tak proč by přítel z politiky nemohl zastoupit kamaráda v nesnázích? Deklasování vývoje ve společnosti, stav čecháčkovství napojený na ultranacionální kýče minulosti….to všechno bude komentováno odcházející a nyní také znovu přicházející hvězdou “tradičních hodnot”. Kromě dvou policejních prezidentů v osudný první den nového roku Česká republika upgraduje do verze dvou prezidentů. Ten první bude sledovat televizní show z Hradu, zatímco ten druhý v zastoupení přednese národu ideály křesťanské společnosti a tradičních hodnot opírajících se o dehonestaci menšin v českém národě. 

Možná by si hlava státu připadala před televizními kamerami nedůstojně, a tak se raději usadí do ušáku, aby se sklenkou v ruce vyslechl dojmy a pojmy kamaráda z politiky. Uhlazená tvář přímo hledící do kamer je zajisté solidnější podívání, než věčné sledování koberce Milošem Zemanem. První přímo volený prezident se totiž rozhodl zrušit tradici novoročních projevů a poskytl tak šance dalším exhibicionistům v řadě. Srdéčko Jákla s Hájkem zajisté zaplesá radostí. Po delší době uvidí svého guru na televizních obrazovkách bez jakýchkoli dehonestačních komentářů. Obyčejným Čechům to bude jedno a ti aktivisté? Opět pochopí o čem je česká verze demokracie. Do obýváků se navrací zakonzervovaná představa tradiční společnosti, kde Bůh, víra v bílého člověka s heterosexuální orientací představuje alfu a omegu správného smýšlení.

Primácká Partie bude mít 1. ledna 2014 přesně 15 minut prostoru pro první rok nepolitického života Václava Klause. Natáčet se začne den předtím. Stoupenec uhlazenější formy extrémismu, exprezident a stoupenec ultrapravicového smýšlení v jedné osobě je jako bumerang. V případě potřeby se navrací zpět do společnosti, aby oblažil duše všem extrémistům, rasistům, xenofobům, homofobům a příznivcům Svobodných občanů Petra Macha, či klerofašistického hnutí D. O. S. T. Zemanova prezidentská kariéra je plná neotesaných příběhů, kdy rozšafný Miloš v Německu po arabsku pozdraví novinářku, aby následně 26. ledna 2013 natočil vánoční poselství, které se v onen osudný den v televizi vysílat nebude ani omylem. Zeman jako zastydlý národovec opět vytáhne ze šuplíku Masaryka, aby ve jménu národa obnovil vánoční chvilky s prezidentem.

dvojprezident2

Šálkový vladař s Mlynářem za týlem velmi rád obnovuje a naopak zase zapomíná na tradice Masarykovského kultu. Lidé demonstrovali před Hradem, a tak pan prezident nepřišel s poklonou před zakladatele Československa. Lidový obyvatel Hradu je až přespříliš lidovým, a tak nakonec s lidem opovrhuje jako mnoho dalších tzv. lidových předchůdců minulých dob. Vánoční projev bude o pět minut delší. Hlava státu tak v pozdějších časech oblaží své příznivce brilantní pamětí doplňovanou ryze čecháčkovskou pózou novodobého ochránce Masaryka se svatým Václavem v popředí. Zakončí štědrovečerní povídání milovník řízného alkoholu také oblíbenou hláškou Alláhu Akbar? Zajisté by Miloš z Vysočiny udělal radost ideovým přátelům Václava Klause…..