S Okamurou za znesvéprávnění seniorů

Úsvit přímé demokracie nepovažuje seniory za svépravné….Ochránce přímé demokracie ukázal před zraky svých kolegů co všechno znamená české svítání. Odebere se svéprávnost, aby se ze starého člověka mohla dělat nemyslící bytost. Po touhách o Romistánu tak čechojaponec s diplomatickým pasem přichvátal se stejně neinteligentní myšlenkou. Zatímco ještě před volbami žadonil o hlas u každého seniora, dnes staršími ročníky pohrdá a bez problému významnou část spoluobčanů přivádí do říše zákonem omezených dětí. 

Zkrátka jsi starý a nepotřebný…….nejsi schopný se sám o sobě dokonale chránit, a tak přichází předseda ultranacionalistů, aby tě zbavil svéprávnosti. To je opravdu absurdní myšlenka. Přímá demokracie prezentovaná na nejrůznějších sociálních skupinách hovoří o otevřenosti a větších právech pro každého, zatímco realita představuje něco jiného. Zastánce plánů Národní strany opět zaperlil a nadzvihl tak krevní tlak svým poslaneckým kolegům. Dnes se budou brát práva důchodcům…..kdo přijde příště? Budou to muslimové, Vietnamci, homosexuálové, nebo zdravotně postižení?

Lídr jaderného svítání nad zemí praotce Čecha začíná se simultánkami nedemokracie, v nichž se jako zkažená plíseň líhnou nejrůznější varianty autokratického vládnutí shodné také s názory polomrtvé Holešovské výzvy, v níž exmluvčí cestovek také působil. Volili by čeští senioři Okamurovu partaj, kdyby již v období volebních kampaní znali politikovy úmysly a názory? Pokud někdo není podle názoru chráněný, nastává čas na porušování Listiny základních práv a svobod? Okamura touží “pomoci” lide starším sedmdesáti let, a tak se jim odeberou práva, kterými disponovali celý život? Všichni staří se překvalifikuji na nemyslící bytosti…..stejně už odevzdali hlasy …..nyní nemohou ohrozit další nadvládu extrémistů……no a když se opět přiblíží časy voleb, nějak se to všechno okecá touhami o lidskoprávní pomoci před “šmejdy”.

okamura

Možná je na čase přemýšlet také o speciálním zákoně pro Tomia Okamuru. S poslanci, kteří považují staré lidi za nemyslící individua, je třeba zacházet ve speciálním režimu. Oni ti chudáčci s imunitou na krku nechápou mnoho věcí. Potřebují speciální režim, v němž by konečně pochopili co to jsou lidská práva. ak symbolické bylo Tomiovo angažmá zrovna v tento den, kdy si celý svět připomíná nutnost ochrany lidskosti. Šéf s ultranacionalismem a neskonalým češstvím v krvi pojal oslavu nesvobody tak nějak po svém. Příští schůze Sněmovny by měla začít se speciálním návrhem ochraňujícím extrémistu Tomia Okamuru před ním samotným. Už tenkrát prosazoval v pořadu Báry Tachecí plány Národní strany, o níž vesele hovořil jako o neextrémistickém sdružení národovců. Také  Tomio zpopularizoval vyháněcí plány s hypotetickým Romistánem…..opravdu takový ultranacionál s hrou na přímou demokracii potřebuje speciální režim….