Pinďova partička zkouší mít v případě Tomášové hlavní slovo na radnici

Pinďově partičce rostou křídla, zkouší na základě nezákonem opatřených dokumentů vylétnout do výšin, aby ve výsledku mohla v mnohem bezpečnějším prostředí opěvovat hodnoty představované neonacistickou módou Thor Steinaru či Nord Division. Je to tragikomické, že zrovna ukradená data pocházející z trestného činu Nacionálních hackerů mají posloužit k odchodu nepřítele číslo jedna. Extrémisté před volbami spoluobčanům ukázali na plakátech nacionálně socialistické smýšlení, přesto v oficiálních dokumentech odmítají označení nacista, nebo fašista. Kdo je tedy člověk smýšlející nacionálně, radikálně a socialisticky? Je to snad Šípková Růženka čekající na polibek od prince v bílé zbroji? Drzost partičky vedené podvodníkem a odsouzencem nezná mezí. Přesně takto kdysi před mnoha desetiletími vstával z hrobu nicotnosti nacismus, jež později uchvátil jako rakovina celou společnost.

Místo, aby se radnice osočila a odmítla projednávat případ vyrůstající na vratkých základech vycházejících z trestné činnosti, rozhodne se , že se o celé věci bude jednat v uzavřeném módu. Kam se poděla spravedlnost? Město zatím neví jak se zachovat. Poslechne rad právníků a dojde k pokusům dohodnutí se na odchodu Zlatuše Tomášové z úřadu terénní pracovnice sociálního odboru města? Dovolíme jako společnost ultranacionalistům páchání trestných činů? Budou snad výsledky asociálního chování bílých nepřizpůsobivců organizujících se do politické strany zaručeným důvodem k odstraňování nepohodlných lidí?

dux

 

 

 

 

 

 

 

Přestože se nacházíme ve 21. století, některé věci, chování a postupy politiků jsou naprosto nepochopitelné. Jsou představitelé Pinďovy sebranky natolik zažraní v duchcovské radnici? Bude starostka Bártová hájit právo, nebo se přidá na stranu extrémistů, s nimiž si na Facebooku tyká? Společnost nesmí být “vydíratelná” DSSS Tomáše Vandase.

Vyznavači bílé barvy štukatérů jsou nespokojeni, a proto znovu píší druhý dopis. Vystaví jej na internetu. Zakryjí adresu Zlatuše Tomášové, snad aby se na malý okamžik cítili jako ti, co dodržují zákony. DSSSkaři jsou pobouření občané, vůbec se nebojí po prvním kole o další simultánku, v níž se pokusí o další tah testující přátelství mezi radnicí  a Pinďovým útulkem neschopných uctívačů runového šílenství. Ultranacionálové z DSSS zvyšují svou drzost, obesílají dokonce i Zlatuši Tomášovou a požadují, aby z úřadu sociální terénní pracovnice odešla. A proč by to dělala? Jenom proto, aby se zavděčila duchcovským služebníkům minula?

dux

dsss_tomasova

Kdyby nešlo o vážnou věc, člověk by se musel smát. Co dopis Pinďova spolku nepřizpůsobivců, to gramatická chyba. Kolik potřebuje průměrný člen DSSS poradců, aby napsal alespoň jeden dokument správně? Takový průměrný DSSSkař by mohl směle soutěžit s vtipy o blondýnách. Někdo má Hřebenáře a jiní Hrebenara. Jeden by snad ani neuvěřil, že tato individua volají v ulicích Čechy Čechům……

dux

Komentuje pod fotkou na MO DSSS Duchcov Jan Švácha. Sám prosperuje na Romech(podle některých svědectví je sám polovičním Romem), vydělává na nich na jihu města ve své hospůdce, aby následně souzněl se zbývajícími dvěma členy z vedení místní pobočky podomních prodavačů zla. Pedofilní fotka blonďaté holčičky původně pocházející z nějaké úplně jiné internetové stránky byla nahrazena dospělou blondkou super nízké ceny……chtěli tím duchcovští extrémisté spoluobčanům něco vzkázat?

dux

Tentokrát ke svému řádění mají Teplický deník, který rovnou na titulce rozmáznul aféru s emaily a zprávami uveřejněnými na neonacistickém webu White Media. Místo, aby se noviny pídily po tom, kdo stojí za útokem na Facebook a emailový účet Zlatuše Tomášové, tak raději rozebírají stížnosti Pinďovy “brigády amatérských fotografů”.

To není nic nového. Byl to především Teplický deník, který před několika měsíci bez potíží zveřejnil v rozporu s novinářskou etikou fotografie ze zásahu městských policistů v bytě duchcovské Romky. Samotné prohlížení bytu v rámci “Nulové tolerance” byl nezákonný akt, ale to Teplický deník nezajímalo a bez problémů celou reportáž znázornil ve světle senzace. Celý článek začíná senzační titulkou: “V emailech prý pomlouvá město. Úřad to začal řešit”. Teplický deník situaci komentuje, místo, aby se snažil poukázat například na to, že data Pindík s dalšími přisluhovači získal z neonacistického webu. Tady nejde “jen” o pani Tomášovou, ale o celkovou situaci v Duchcově, kde DSSS úmyslně poštvává lidi proti sobě.

Těch náhod je ihned nějak moc. Nacionální hackeři napadnou sociální pracovnici, aby následně DSSS v Duchcově věděla o datech na tomto webu uložené. Kriminální činností získané informace nemohou být považovány za jakýkoli důkaz. Kdo zaručí, že screenshoty jsou pravdivé a nebylo do obrázků něco přidané? Samotný útok na účty není nutně žádným důkazem. Jindřich Svoboda má své dluhy nejen z podvodu na VZP a pro svou neschopnost splatit všechny své závazky mu bylo povoleno oddlužení. Nyní se tento soudem potrestaný vůdce duchcovských extrémistů  pěkně po stranicku pro Teplický deník rozpovídal:

Peníze z kapes daňových poplatníků jsou zde vynakládány na člověka, který se sice občas zapojuje do vyjednávání o řešení neklidné situace v Duchcově, ale současně s tím na veřejných sítích i ve své emailové komunikaci situaci zcela úmyslně zveličuje a dramatizuje, přičemž používá nepravdivé informace, kterými ovlivňuje nezúčastněné smyšlenými příspěvky o hrozícím nebezpečí rasistických útoků ze strany majority. Zároveň lživě obviňuje městský úřad z toho, že kvůli zavedení tzv. Nulové tolerance se místní cikáni ocitli v tíživých životních podmínkách, žijí v chudobě a hlady nemohou ani chodit

Možná by nebylo na škodu, kdyby Pinďa z družby dobrovolně ukázal svou emailovou schránku i s obsahem facebookové komunikace na chatu. Možná by se odhalila spojitost mezi duchcovskou DSSS, White Medii a Nacionálními hackery. Třeba bychom se také jako veřejnost divili nad jednotlivými formulacemi, větami a osobitě pojatými událostmi v dlužníkově a podvodníkově blízkém i dalekém okolí.

Do Teplického deníku přispěl také ředitel Agentury pro sociální začleňování při Úřadu vlády ČR Martin Šimáček. Jeho slova byla na místě a vystihovala podstatu celého dění ve městě:

 Velmi pravděpodobně se jedná o trestnou činnost ze strany těch, kteří si data opatřili a pak zveřejnili a zneužili, což by mělo být předmětem zájmu policie a proto se k tomu nemohu více vyjadřovat. Vedle toho neonacisté z duchcovské DSSS vyvíjejí brutální nátlak na paní Tomášovou, což je nepřípustné a zároveň nebezpečné. Mám obavu nejen o ni, ale i z vývoje v Duchcově. DSSS úmyslně rozeštvává lidi proti sobě, vytváří atmosféru strachu. Tak to dělali nacisté i před 80 lety

Jak bylo řečeno na začátku článku, celá situace je velmi nebezpečná pro celou společnost. A pokud radnice vyhoví DSSS, potom otevřeně ohrozí demokracii nejen v severočeském Duchcově, ale také v celém zbytku České republiky.

dux