Pinďova partička z Duchcova požaduje propuštění sociální pracovnice

“Dnes jsme předali zastupitelům města Duchcova otevřený dopis, ve kterém žádáme okamžité odvolání Zlatuše Tomášové z funkce terénní sociální pracovnice.”, pochvalují si Pinďovi stoupenci přímo na své duchcovské fanstránce Vandasova spolku neúspěšných.  Terénní sociální pracovník není pro ultranacionalisty běžně se pyšnící s německou mluvou doprovázenou symboly árijské nadřazenosti žádným přínosem. Poukazuje na kroky extrémistů, ve jménu své funkce pomáhá nejchudším……to všechno je v rozporu s ideologií zla, kterou pánové a dámy ze severočeského městečka podivností vyznávají. 

Zadlužený a soudem označený podvodník Jindřich Pinďa tak po dlouhé době mohl svolat skupinku amatérských hlídkařů k pomyslnému útoku na nenáviděnou osobu. Jiří Obr, jako správce facebookové stránky DSSkařů, nešetří svým nadšením. Pod kopií otevřeného dopisu si xenofobové, rasisté a kryptoslužebníci ultranacionalismu popěvují nad skvěle odvedenou prací.

dux

dsss_dopis_duchcov

Paní Zlatuše Tomášová často plula proti proudu duchcovské radnice tím, že odmítala nastolený diktát rasismu a populismu…….proto se také stala osinou v pozadí Jiřího Obra, Jindřicha Svobody, Jana Šváchy a dalších. Ten, kdo nesouzní na bílé vlně bílých Čech je pro členy Dělnické strany sociální spravedlnosti automaticky pokládán za rasistu. Šéf duchcovské buňky DSSS, Jindřich Svoboda, jezdí za inspirací do koncentrační táborů,

Jindřich Svoboda

a proto má možná osobní problém s Romkou na pozici terénního pracovníka…… Takový extrémisty jmenovaný ultranacionál by šel neradničí partaji skvěle na ruku. Nenamítal by nic vůči rasistickému pojetí nulové tolerance namířené především proti duchcovským Romům, neměl by vůbec nic dokonce ani proti fotománii samozvaných hlídkařů….Extrémisté protěžovaní radnicí nyní zkoušejí štěstí a snaží se o prokázání ještě většího vlivu, než jaký skutečně mají. Předseda, tajemník a pokladník Vandasova spolku extrémistů se spojili, aby se otevřeně postavili proti Romům. Ultranacionál a spoluvlastník hospody na jihu Duchcova, Jan Švácha(podle některých svědectví je sám polovičním Romem), se přítomným diskutérům na facebookové skupině DSSS  omlouvá za gramatické chyby v otevřeném dopise.

dux

Je to tragikomické, když ti “správní a stoprocentní Češi” sami neovládají svůj rodný jazyk a dopouštějí se v oiciálních dokumentech partaje takových chyb. Zřejmě to s češstvím u nich nebude až tak horké. Počínání nedělníků je velmi zajímavé. Nejdříve hackeři z Nacionálních hackerů napadnou facebookový účet i emailovou schránku paní Zlatuše Tomášové, aby následně za několik dnů partajníci ze spolku rasistů sesmolili veřejný dopis. Není to nějak moc náhod najednou? Má odsouzený podvodník Jindřich Svoboda s dalšími rasisty ze strany styky s lidmi z WhiteMedií? Objednala si duchcovská organizace u přebělených médií útok na sociální pracovnici?

Tajemník Vandasovců, Jiří Obr, myslí nacionálně, a proto neskrývá zklamání nad postupe radnice, respektive zastupitele Prchala, který chce námitky extrémistů projednávat v uzavřeném jednání. Nějak to těm “pravým Čechům” hrajícím si na bílé hlídky bílých lidí

Proto také v celé své zlosti zveřejňuje na svém profilu zprávu na Romy vydělávajícího Jana Šváchy.

dux

dux

Duchcovští ultranacionálové jsou slušní lidé, a proto jsou reprezentováni na nejvyšší úrovni odsouzencem a podvodníkem nedávno nepřímo vyzývajícím ke střílení romských dětí. Je docela vtipné, jak si tito lidé věří a vydávají se za slušné občany. Jejich slovíčkaření, fotografování Romů a následné provolávání hesel vypovídá o něčem naprosto jiném. Duchcovská DSSS se doslova klepe na příští komunální volby. Očekávají, že se  promění v oficiální partnery radnice. Ta nyní okatě bere v úvahu názory ultranacionálů, i když tito čekatelé na moc nepředstavují žádnou reálnou podstatnou část Duchcovanů.

Je tragikomické, k čemu v tomto severočeském městečku dochází. Radnice měla odmítnout jakékoli projednávání stížností pocházejících s Vandasova spolku rasistů. Je jasné, že se těmto kryptovyznavačům minula jakékoli snahy o sociální práci s chudými nebudou líbit. Vyhledají si jakékoli námitky jenom proto, aby z veřejného místa zmizela překážka v dalším rasizujícím konání.

Členové duchcovské DSSS zajisté nejsou neonacisté, a proto dostávají k Vánocům trika od Nordic Division. Je to neonacistická oděvní značka využívající symboliku nacistického Německa, starogermánských run a nejrůznějších hlášek nácků.

dux1

Ostatně, pánové z duchcovské DSSS jsou na tom podobně. Zatímco Jiří Obr dostal triko od Nordic Division, Jindřich Pinďa Svoboda  byl mnohem hodnější a na Vánoce předběžně dostal triko od THOR STEINAR a ještě očekává triko a mikču od Dobermans Aggressive.

dux

Oba dva pánové nejsou zajisté neonacisté,  proto se vesele oblékají značky neonacistů se symboly neonacistů……s takovými individui chce jednat duchcovská radnice a požadavky takových individuí hodlají radní pojednávat. V pozadí celého stěžování si nestojí nic jiného, než obavy Jindřicha Svobody, Jana Šváchy a Jiřího Obra z prozrazení své pravé tváře extrémistů. Zatímco se před lidmi ukrývají za starostí o slušné Čechy, veškeré své počínání podnikají na základě rasismu, extrémismu, ve jménu hodnot oděvních značek, do nichž se oblékají.

dux