Nacionální hackeři – skupinka nácků hrajících si na zloděje dat a lamače hesel

Nacionální hackeři….skupinka analfabetů, co se jen trošku naučila ovládat klávesnici pro účely rasové nenávisti, se rozhodla zpestřit si chvilky čekání na neúspěch předluženého ultranacionalisty z Chotěbuzi, útoky na lidskoprávní aktivisty a další organizace zabývající se ochranou lidských práv. Náckové s hákovým křížem každodenně prokazující svou běloskvoucí nadřazenost na WhiteMédiích, páchají trestné činy, aby ulehčili ostatním milovníkům hnědé teorie o křišťálových nocích orientaci v protifašistických sdruženích. Skrývají se pod IP adresami TORu a proxy serverů, aby následně naváděli ostatní rasisty a kulturní šovinisty k útokům na své ideové nepřátele.

Policie je většinou na takové provinění krátká. Chybí jí vybavení a zákony nejsou rovněž plně v souladu k ochraně humanismu, a tak si jednotliví útočníci bez problémů provádějí útoky na vybrané cíle. Nacionální hackeři bojují proti multikulturalismu, a proto nemají žádný problém s eugenikou, vražděním zdravotně postižených…..co také očekávat od takových pokřivených osobností? Neonacistická lůza se zkouší profesionalizovat. Tato profesionalizace se skládá z několika proudů. Na vrcholu je tzv. smetánka, na první okamžik nemající nic společného s neonacisty. Připravují svými právními znalostmi a dalšími aktivitami cestičku pro ty nácky níže. Jsou považováni za poctivé občany a jejich neonacistická minulost je vnímána jako hříchy mládí.

Zavádí se tu podobná hierarchie, s jakou se můžeme setkávat například v sousedním Německu. Ostatně, nebylo by to poprvé, co se čeští neonacisté inspirují u svých spřátelených sousedů například v NPD. Autonomní nacionalisté nejsou ostatně nic jiného, než počeštěný klon německého náckování. Součástí ultranacionální smetánky sou také nejrůznější rasově rádoby čisté partaje. Rostou jako houby po dešti a dokazují každým dnem, jak slabá je česká demokracie. Po neonacistické smetánce nastupuje bojovnická sekce ve světě počítačů. e propojena a napojena na jednotlivé neonacistické skupinky. Jednotliví členové nacistických partají mohou kdykoli kontaktovat na speciální emailové adresy kontaktní osoby Nacionálních hackerů. Nahlásí ta potenciální cíl. Tak například hochům z dělnické partaje se nelíbí jak o nich píše ten či onen bloger a tak kontaktují osobu na emailu.

nacionalni_hackeri

Možná má nepřítel kontakty na jiné nepřátele, a tak si rádoby hackeři rozdělí úkoly. Jeden si vybere emailovou schránku, zatímco druhý a třetí si rozebere třeba Facebook s dalšími případnými zdroji aktivit nepřítele. Vhod přijdou také webové stránky. Je notoricky známé, že ty bývají nejméně chráněné. Úkolem takového útoku e získání dalších kontaktů, vystavění jakéhosi stromu propojení antifašistů a v neposlední řadě také zesměšnění protifašistického aktivisty. Takové milostné korespondence, osobní fotky, chaty s někým jiným bývají zlatý dolem amatérů. Neonacisté se zasmějí, ti, kdo mají za úkol složit puzzle uspořádání antifašistických odpůrců jsou zaneseni do chybějící mozaiky, zatímco ostatní složka útočníků rozjímá nad tím, zda pokračovat ve fyzické, či elektronické likvidaci sledovaného.

Nedávno kdosi zrušil účet mužíka z RadicalBoys Jiřího Lály, a tak si jednotliví znalci béčkových skriptů opět pokoušejí v akci nazvané “Den proti cikánům” kompromitovat romské aktivisty. Hry neonacistů na odboj pokračují……křiklouni z ulic se na maličký čas cítí jako hrdinové. Srábci z potemnělých ulic, neschopných jakékoli akce v menším počtu lidí, jsou ve své zatuchlé mysli za klávesnicemi doslova Barbary Conany. Odtajňují, zatímco se sami bojí, aby nebyli sami odtajněni. Tajně si dopisují v nejrůznějších “utajovaných” fórech a navzájem se před sebou kasají s jednotlivými skalpy. Jejich snažení je docela komické.

Myslí si, že nejsou viditelnými, přitom není nic složitého zjistit cokoli o akcích potemnělých krys českého náckovského extrémismu…….