Kotlebovci posílají antifašistům výhrůžné zprávy

Kotlebovci, neboli příznivci slovenského fašisty a novopečeného  bánskobystrického župana Mariána Kotleby, jsou zdatnými extrémisty. Vůbec nezakrývají své nadšení z rasismu a neonacismu. Dokonce při pohledu na pochodující Wehrmacht Hitlerovy armády upustí několik kapek slžiček. Správný neonacista a obrozený fašista nezná klid vánočních svátků, a tak bez obav pošle po Facebooku napůl výhružnou zprávu. Marcel Franěk s uniformou filmové role gestapáka z oskarového Šindlerova sezamu, místo klasické fotky obličeje, pocítil touhu podělit se s ostatními o své dojmy z článků o Kotlebově jmenování županem.

kotleba

Facebookový účet, z něhož byla zpráva zaslaná, byl vytvořen před rokem a soudě dle jednotlivých příspěvků neonacisty na jeho facebookové zdi, bude také Marcel Franěk členem případně sympatizantem neonacistického spolku Akčná Skupina vzdor Kysuce.

kotleba
Zdroj: Facebook Marcela Fraňka

Většina příznivců Mariána Kotleby jsou neonacisté, fašisté, nebo sympatizují s ideologií těchto dvou zkažených režimů. Kotlebovci nesnáší Romy, a tak jako Franěk na svém účtu, milují činy Breivika jako neskonalou pozřetelnost dokazující ohrožení evropské civilizace multikulturalismem, proti němuž je z pohledu pokřivené mysli fašistů a neonacistů bojovat se zbraní v ruce. Marcel Franěk nepřímo vyhrožuje pomocí jednotlivých obrázků a snad si ve své jednoduché holohlavince myslí, že nahání strach. Tím, že rozesílá neonacistický obsah, dopouští se trestného činu a zároveň porušuje pravidla Facebooku, které podobný obsah mažou.

Na zaslanou zprávu nebylo odpovězeno, protože s nácky jakákoli diskuse ztrácí smysl. Obsah zprávy by zveřejněn proto, aby se veřejnost dozvěděla, jak jednají a komunikují Kotlebovi příznivci.

———————————————–

TEXT ZASLANÉ ZPRÁVY

kotleba

kotleba1

kotleba2

kotleba2

kotleba3

kotleba4

kotleba6