Kotleba měl jako hosty na své inauguraci neonacisty z Akční skupiny Vzdor Kysuce

Marián Kotleba se připravuje se svými kolegy v “boji” ke kralování na tamějším krajském úřadě. Již v den převzetí úřadu nevynechal podání si ruky se vzorem ultrapravicového šílenství, Richardem Holtanem(na fotce v červeném kroužku). Mladík k pohledání s neviditelným porostem na hlavě poslouží na Stráži novému příteli na vysokém postu ke Vzdoru v politice. Cestička k hungarizaci a nacionalizaci je připravena. Ultrapravicová organizace Akčná skupina Vzdor Kysuce známá především fašistickými pochody Jozefa Tisa dopomůže amatérům z pseudohlinkovských jednotek k větší slávě nacionální hrdosti.

kotleba
Zdroj: Facebook

vzdor1

Marián Kotleba si oba dva mladíky na fotce pozval jako hosty. Dokonce oba dva radikálové s hajlovacími manýry seděli v prvních řadách. To aby měli co nelepší výhled na svého idola v saku. Akčná skupina Vzdor Kysuce spolupracuje také s maďarskými neonacisty Maďarským národním frontem, který zase na oplátku spolupracuje s mezinárodní sítí neonacistů. Zahnnědlí holohlavci s bílými sny o bílé noci dlouhých nožů si jako malé děti s nadšením sobě vlastním vyměňují na Facebooku fotky náckovských kapel s rasistickými obrázky a slogany. Krev a čest jim v žilách rozhodně nekoluje. Také kde by se v nich vzala. Kotleba si svou nenávistí vůči Romům podle některých svědectví léčí osobní mindrák z dlouhodobého šikanování ostatními žáky a potupného sledování, jak Romové umravnili Kotlebovi rodiče za jejich rasistické poznámky.

vzdor_kotleba
Společná momentka Kotleby s představiteli Akční skupiny vzdor Kysuca, muž v červeném kolečku je Richard Holtan

Richard Holtan jako člen Akční skupiny Vzdor Kysuce může nenárodní relikvie Slovenského štátu naučit, jak správné střílet, případně může novopečenému županovi darovat některé z triček s logem Blood and Honour. Do Holtanovy organizace má vstup pouze bílý Slovák. Čím je bělejší, tím lepší. Árijci k pohledání žijí svůj sen, kdy ulicemi poletují kordony popěvujících košiláčů a nevítaní Romové s homosexuály a muslimy končí za zdmi nových internačních táborů. Richard Holtan je typickým pokračovatelem fašismu Tisovy kolaborace. Novodobí zrádci národa si hrají na uniformované zlouny, aby na konci podivného výletu položili věnec vzpomínek na hrob ultranacionálního hrdiny Tisa.

vzdor1

To všechno mládežníci s oblibou v nenávist provádějí za doprovodu znaků Hlinkovy gardy. Mají své výcvikové tábory, kde se učí bojovým dovednostem, hrají si na nové zrádce společnosti s puškami v rukou a rádi by svými paramilitárními dovednostmi přispěli ke vzniku fašistického státu,

Výcvikové tábory Akční skupiny Vzdor Kysuce
Výcvikové tábory Akční skupiny Vzdor Kysuce

aby se později mohli bez problémů vyfotit na památku ve společnosti stejných rasistů a pokračovatelů neonacismu a neofašismu, kterému zaprodali celý svůj život.

vzdor
Zdroj: Facebook

“Koalice za bílé Slovensko” uzavírá neoficiální partnerství. Podobné kreatury s opileckou náladou budou mnohem častějšími návštěvníky kanceláře župana. V novém roce se chystají vzdoraři z Kysuce do “útoku”. Plány mají velké a tentokrát mohou být kryti politický mandátem. Fašounci bilancují, radují se z “oddělování plevele od zrna” a směle se po zdravici s kolegou na krajském úřadě chystají k dalším odhodlaným akcím za bílou rasu bílých Slováků…..tito pomýlenci si ani na okamžik neuvědomují, jaké hlouposti vypouštějí do světa. Přebělení holohlavci se během roku spojili s dalšími neonacstckými či fašistickými uskupeními na Slovensku, viz. například  http://www.werwolf.sk/ nebo http://www.incorrect.sk/ či http://www.webareal.sk/buldozer. Nechybí ani partnerství s českými kindernácky z Odporu  či maďarskými perverzisty hákových ratolestí.

[embedplusvideo height=”380″ width=”460″ editlink=”http://bit.ly/19l7ohp” standard=”http://www.youtube.com/v/LQATLrA-QPg?fs=1″ vars=”ytid=LQATLrA-QPg&width=460&height=380&start=&stop=&rs=w&hd=0&autoplay=0&react=1&chapters=&notes=” id=”ep1666″ /]

V nastávajícím roce chtějí novodobí fašisté začít s dalšími aktivitami. Založí si nový web, formou populismu se pokusí najít cestičku k chudým bílým Slovákům, kdy založí občanské sdružení, které bude pomáhat ve jménu nacionalismu bílým Slovákům v nouzi. To je jednoduchá cesta, jak získat větší vliv ve společnosti. Řečtí ideoví kolegové z Úsvitu také svou kampaň zahájili nošením nákupů chudým řeckým důchodcům.

Slovák Slovákovi pomůže v nouzi, a proto takový Slovák popřeje k Vánocům a Novému roku pomocí přípitku dvou esesáků

vzdor

vzdor

Akčná skupina vzdor Kysuce jsou skvělými pomocníky Mariána Kotleby. Na prezentaci nácků nevidí nic špatného, a tak ani jejich kolaborace s okupanty není pro ně kolaborací, ale jen obyčejnou službou bílému národu, pro nějž po boku Wehrmachtu předci bojovali. V roce 2014 chtějí služebníci nenávisti navázat mnohem větší spolupráci se stejnými služebníky nacismu i fašismu z Horného Považia, Kysúc, Liptova, Oravy a Turca. Prozatím se jim podařilo navázat spojenectví s Kotlebovou Ľudovou stranou Naše Slovensko. Těm jsou ochotni kdykoli pomoci. Ostatně, proto také jako partneři župana seděli při slavnostním okamžiku v předních místech vyhrazených pro výjimečné osobnosti regionu.

vzdor

Dokonce ani nové oblečky neofašistů nezakryjí jejich pravé a nefalšované úmysly. Slováci zvolili do úřadu fašistu, který neváhá a bez problémů se spojí s ostatními souvěrníky, s nimiž se nyní pokusí o naočkování společnosti nenávistí vůči minoritám, obzvláště Romům a Židům. Akčná skupina Vzdor Kysuce se chová jako klasický náckovský, či fašistický spolek. Proti Židům vystupuje antisemitsky, tak jako němečtí služebníci Hitlera. Omlouvají zločiny vůdce nacistů…..S přesně takovými se nový župan Kotleba stýká a s takovými si podává ruce

vzdor1

Marián Kotleba má podobné názory. Ještě nedávno vyzýval k vyvražďování Romů. Akčná skupina Vzdor Kysuce má blízko také k zakázané Kotlebově Pospolitosti, s níž se také podílela na demonstraci neonacistů a neofašistů “Pochod za samostatné Slovensko 2013”. Kotleba nedávno oznámil, že na úřad župana vezme také své lidi. Zatím nespecifikoval s kým jmenovitě počítá v další spolupráci, ale klidně by takovými spolupracovníky mohli být lidé z Akční skupiny Vzdor Kysuce. Jejich účast na inauguraci Mariána Kotleby by tomu napovídala.

kotleba_naci