Islamofobové jsou náboženští radikálové bez špetky zdravého rozumu

Česká ultrapravice v zájmu zachování ideologie přesedlala z ponižování Židů na potírání islámu. Je to kulturní upgrade, kdy mnoho lidí poučeno z minulosti nesnáší zcela správně útoky vůči Židům, zatímco z neznalosti přijme zcela bez problémů hrátky na islamizaci společnosti. Hloupost je králem nevzdělanců, a proto není divu, že nenávisti vůči půlměsíci propadá stále více extrémismem otrávených duší. Lidé neznají, a proto se obávají. Je to stejné, jako kdyby někdo tvrdil, že díky čechojaponci v parlamentu hrozí Česku nebezpečí ze strany Om Šinrikjo nebo obávané Jakuzy. Nenávist zastiňuje rozum, a proto není divu, že jednotlivým islamofobům vůbec nedochází, jaké nesmyslnosti rozšiřují.

Považují extrémní formy náboženství za jediný druh islámu. Wahhábismus, skutky Cháridžovců……to všechno jsou pro nenávistníky hlavní znaky víry, o níž kritici  neví vůbec nic. Cháridžovci byli prvními zloději a vrahy, dnešními slovy teroristy, kteří zhruba za 20 od smrti Proroka Mohameda prováděli v rozporu s islámem vražedné nájezdy, okrádali lidi, unášeli ženy….byli to první fanatici ukrývající se za vírou, i když s ní neměli vůbec nic společného. Na jejich učení v současnosti navazují organizace jako Al-Kájda, Al-Šabáb, Boko Haram a další. Islamofobové jsou také náboženskými fanatiky. Vyvolávají nenávist na základě nepravdivých předsudků, kdy skutky vrahů, nemajících nic společného s islámem,  vytváří v myslích nevzdělanců pravou tvář jinověrců.

Ve skutečnosti se islamisté a islamofobové od sebe příliš neliší. Oba dva hlásají zlo, smrt a zkázu. Oba dva se zaštiťují islámem, zatímco oba dva s ním nemají nic společného.

  • Cháridžovci se vymezovali vůči náboženským studiím a diskreditovali role učenců, jejich význam i jejich bádání.
  • Cháridžovci také špatně nahlíželi na společnost lidí jako takovou. Pohlíželi na ni negativně, apokalyptickým způsobem.
  • Cháridžovci používali přehnanou doslovnost; neuznávali žádnou zásadu analogie; nebrali s potaz kontext; vůbec hlouběji nezkoumali obsah Koránu; nezkoumali a nepřemýšleli nad důvody a cíli, které stojí za náboženskými texty.

 Ale to samé dělají také islamofobové. Dopouštějí se stejných chyb, jakých se dopouštěli kriminální činností prosycení Cháridžovci, a kterých se dnes dopouští takřka všechny sekty navazující na učení prvních odpadlíků islámu. Mezi radikální verze islámu patří také saudskoarabský wahhábismus, který není nic jiného, než uměle vytvořený klon víry z 18. století podporovaný zejména americkými sponzory. Samotný režim v Saudské Arábii je založený na rasismu, šovinismu a neúctě k jiným, mnohem starším a původnějším verzím víry. To ale odpůrcům víry půlměsíce vůbec nevadí. Jsou jako malé děti nadšeni z wahhábismu jako takového. Kdyby jej nebylo, neměli by často ani islamofobní kreatury co na práci.

Al-kájda říká, že může zabíjet civilisty, protože Američané a jejich spojenci také zabíjejí muslimské civilisty v Iráku, Afghanistánu, Kašmíru a na dalších místech planety. Tito teroristé se stejně jako další jiní teroristé opírají o pravidlo “Oko za oko, zub za zub” Jenže tohle ujednání je starozákonné a neříká nic jiného, než že pokud vám někdo vypíchne oko, nemůžete mu vypíchnout dvě. Pokud vám někdo vyrazí zub, nemůžete mu vyrazit všechny zuby. Muslim nesmí zabíjet civilisty, i kdyby to jeho protivník dělal. Pokud tak ční, poté není muslimem, protože nedodržuje Korán, nedodržuje muslimský kodex boje…

Islámský kodex boje ve své podstatě říká, že se smí bojovat pouze proti bojovníkům. Toto je jedna z hlavních zásad islámského boje.  Jak již bylo řečeno, jakýkoli útok na civilisty je pro islám projevem terorismu a je v rozporu s Koránem. Z toho vyplývá, že útok z 11. září 2001 byl projevem terorismu a byl v rozporu s islámem. Islám nezná “vedlejší ztráty“. Islám také nezná přísloví: “když se kácí les létají třísky“. Vražda nevinného je především hříchem pokrytectví, hříchem vraždy, hříchem lhaní….zabití civilisty a nikoli bojovníka, je pro muslima nepřijatelnéPřesto všechno se v islámu během stovek let  vývoje našlo mnoho teroristů, kteří se odklonili od učení islámu a jeho kodexu bojeTito lidé jsou nesmazatelnou ostudou islámu, který si překrucovali podle svých potřeb.

islam

To všechno je islamofobům jedno. Mají svou naučenou mantru. Mají své pravdy vycházející z ideologie Cháridžovců a nikoli islámu jako takového. V každém muslimovi vidí teroristu, i když terorismus do islámu nepatří. Úplně nejtrapnější, snad i nejvtipnější je tvrzení o islamizaci Čech. V České republice žije na 1200 – 2000 muslimů. Opravdu si někdo myslí, že tito muslimové způsobí v Česku nějakou islamizaci? Příspěvky českých islamofobů jsou opravdu komické. Přebírají videa z nacistického webu WhiteMedií, kopírují statusy ultrapravicových radikálů, citují myšlenky přátel rasismu a kulturního šovinismu…….legalizují tak ve svých myšlenkách hodnoty neonacismu, fašismu a rasismu jako takového.

Zkrátka, islamofobové jsou pomýlenci bez jakéhokoli rozumu a docela zdatně ve svých názorech napodobují teroristy, jež pokládají za pravověrné muslimy.